Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Wauuuu koks mūšis temoj buvo..gaila pavėlavau,būčiau ir aš pazvanginus sako kalaviju!!!😂😂

Va tau ir grožis ..išsižiojo ir akyse sunyko.

Laba diena.. paskutiniu metu nei verdu,nei kepu,nes nėra laiko ir noro...šeimyna maitinasi take away arba šaldytais gaminiais...

Man irgi reikia apsaugos veidui nuo saules,nes va kelis spindulius pagavau ir lenda plėmai ..fui.

Atsakyti

Wauuuu koks mūšis temoj buvo..gaila pavėlavau,būčiau ir aš pazvanginus sako kalaviju!!!😂😂 Va tau ir grožis ..išsižiojo ir akyse sunyko.

Tu laikini zmogu, kuris ir tavo atminima apsiko. Respectas tau uz tai! Bet is taves objektyvaus vertinimo niekada niekas ir nesulauks. Nes tu toji, kuri vadovaujasi simpatijom ir antipatijom.  Arba priklausomai nuo to, kaip menulisnpasisuks.

Tu mano akyse jau seniai sunykus. Taip kad maziausiai pergyvenu del to. Gali ta pacia kriptim eiti... Ne tiek issiziodavai anksciau. Tik dabar sventa patapai. Keiti kaili kaip tau patogu ir tiek ziniu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 gegužės 2017 - 09:54
QUOTE(tigriuss @ 2017 05 11, 10:20)
Ruosiuosi i manikiura... Jau noriu ryskios spalvos... nail.gif


Pas mane tamsi tamsi bordo, o taip norisi kokių ryškių koralinių bigsmile.gif

Katee, kas tau per pykčio bangos šiom dienom? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 11 gegužės 2017 - 10:27

Katee, kas tau per pykčio bangos šiom dienom? rolleyes.gif

Paliete skaudzia vieta vakar ir tiek ziniu... Tokia reakcija.

O cia dar viena provokatore atsibelde. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 gegužės 2017 - 10:36
As varau i manikiurą šiandien. Ir labiausiai traukia neryški kakavos, ar nude spalva... Bet man darbe labiausiai tokios spalvos tinka, sakyčiau, nors dabar buvau bordo nulakuota. ax.gif


Labas 4u.gif

Mrs., ai, nepradėkim... Turim kiekvienas savo supratimą. Turėkim.
Aisku, skaudu kai izeidinėja. Bet as tai bandau nepriimt, lai draskos. Šunes loja, karavanas eina.

Kalantos kaip tik metinės.... Vardan visko...
Atsakyti

Labas rytas  :) 

Aha, tas Tefal Cook4me puodas tai geras labai, bet visi bliupupai ir vifėjai tai patogūs dėl to, kad receptus galima įsikelti tokiu būdu į puodą, kurių nėra į jį įkelta jau. O daugiau tai faktas, kad niekas už patį žmogų nesupjaustys ir nesumes tų ingredientų į puodą su didžiausia meile  :D 

Geriu kavą, kapoju riešutinį desertą. Kažkokia meh jaučiuos, noriu tik drybsot ir viskas  :) Bet šiandien ilga diena bus - prancūzų kursai, tai neišeis padrybsot..

Atsakyti

 O daugiau tai faktas, kad niekas už patį žmogų nesupjaustys ir nesumes tų ingredientų į puodą su didžiausia meile  :D

O galetu😃 Kaip mano vyras sako: Galetu i indaplove indai patys susideti ir is indaploves.

Atsakyti

O galetu😃 Kaip mano vyras sako: Galetu i indaplove indai patys susideti ir is indaploves.

Ai nu kadangi indaplove pagrinde MB užsiima, tai man nėr tokių minčių  :D  :D 

O jei rimtai, su tiek prietaisų, kiek turim dabar namie, tai šiaip sakyčiau gana retai tingisi kažką gamintis. Nu nes viskas paprasta labai iš tiesų, ar tai kepsnys koks, ar troškinys, ar žuvis  :D​ 

Atsakyti

Ai nu kadangi indaplove pagrinde MB užsiima, tai man nėr tokių minčių  :D  :D

O jei rimtai, su tiek prietaisų, kiek turim dabar namie, tai šiaip sakyčiau gana retai tingisi kažką gamintis. Nu nes viskas paprasta labai iš tiesų, ar tai kepsnys koks, ar troškinys, ar žuvis  :D​ 

Tai didele pagalba👍

Atsakyti

katee,nesijausk uzkalbinta...laikinu ką noriu,nemyliu ko nereikia,sakau ką galvoju ir tai nėra nusikaltimas,svarbiausiai nesu pakalikas ko nepasakysi apie tave....žodžiu trumpai ir aiskiai,eik TU n...su visais kas aplink tave,nes jau atsibodai iki kaulu smegenų...geriau varyk i TRENKES,kas per išsireiškimas,negi čia gadini orą...ir is kur tokių?!...Klaipėda ,ko norėti😘

Atsakyti

Relax,nuoširdžiai,nes matosi moterie kad esi persitempusi,o ir dėmesio stoka didelė...lai vyras ne apie indaplove galvoja,o apie tave,nauda didesne bus...

Atsakyti


...žodžiu trumpai ir aiskiai,eik TU n...su visais kas aplink tave,

Grazuole😃

Atsakyti