Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Susigalvojau recepta ir negaliu nepasidalint. Kaip skanu  :ploja2:

Pakelis varskes, 2 kiausiniai, puse skardines tuno, dziovintu pomidiru, alyvuogiu, keli spinatau ir druska. Kepiau keptuvej, bet orkaitej turetu dar skaniau gautis. Dar ant virsaus parmezano  :wub:

Vajetus kiek visko-žuvis i kiaušai ir dar varškė! Skamba kaip beliberda 😃

Tai čia ale omletas kaipo 🤔

Atsakyti

Almost - imk 2 plytkas😃

[attachment=243113:Corbis-42-32184051.jpg]

Atsakyti

Ai, garpuodi ir as turiu. Bet ne elektrini, o Berghoffo. Kartais naudoju.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 10 gegužės 2017 - 21:26

Vajetus kiek visko-žuvis i kiaušai ir dar varškė! Skamba kaip beliberda 😃

Tai čia ale omletas kaipo 🤔

Tipo kaip varskes apkepas gavosi, tik nesaldus. Kadangi nelabai daug tu priedu tai taip skaniai pasimete jie tam apkepe. 

Tai va apie uzkandzius irgi idomu. As dabar pradejau nestis ta kefyra su grikiais buteliuke uzkandziui  :rolleyes:  as kai daug kaloriju isdeginu dabar, nedaeditas mane persekioja. Vaisius, sviezias datules valgau, bet atsibodo. Labai isdziuvau, vien raumuo ir skura, tai bandau atstatyt situacija. 

Atsakyti

Gaminat, lyginat, puosiates. Puikios zmonos ir merginos jus. Tai ne as :D

 

Ryt iseigine man, tai zaliuoju nuo darbo kruvio, visi tik grasina i teisma paduoti. Vos speju atsimusinet :)

 

Almost: aha, kava gertumem.

 

Dukra man pries kelias dienas sako: mokytoja klause, ka tu megsti valgyt/gerti. Sakau: ka atsakei? Sako: kava ir suri. Atsipuciau ir juokaudama darbe sakau, aciu D nepasake, kad mama megsta gerti :D  Siryt drauge atsiuncia zinute: jos dukra uzrasius mokykloje: "mano mama megsta gerti vyna su Ms. 8 p.m." Va taip. jei ne savi, tai svetimi vaikai iskus :lol: :lol: :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 10 gegužės 2017 - 21:53

Ai, garpuodi ir as turiu. Bet ne elektrini, o Berghoffo. Kartais naudoju.

Tai garpuodį ir aš turiu,  et čia Almost įdėjo mandrą, matai programuot gali telefu. 😃Oi, laikai atėjo ką? 😃

 Bet ne, man tokio nereikia, geri man mano zepteriai.

to skrudinimo įrenginio nuorodos net neatidarė man, tipo "tavo šalyje negalimas" pffff, pamanykit, paaiškins man matai kas galima man ir kas ne 😠

Labas puikus rytas! Ir dzin, kad vėsu, bet kokia saulė 😍

Atsakyti

8.p.m., ot, tie vaikai išdavikai! Viską jie mato, viską suseka 😃

Atsakyti

Laba. Ir pas mus saule. Nors ir vesoka. Bet nuo rytojaus orai ir vel silti bus.

Va, cia FB radau 😃

[attachment=243116:18301872_251384595337258_8272867153786573241_n.jpg]

Pusryciauju. Kose su chia seklomis ir obuolis. Galvoju, ar varyti 10.30 i Pumpa. Bet kadangi vakar vakre velai jau sportavau, tai gal nereikia. Raumenys dar nespejo pailseti :hmm:

Atsakyti

Blueta, jau gavau tavo voka. Dekui labai!😍 Ale bisk daugiau pinigu tenai. Matyt, ant kavos prie to sokolado tavo☺

 

 Kai perki sokoladus is ano internetinio puslapio, tai ir voku su uzrasu prideda toki pat kieki? Ar is karto kiekvienas sokoladas atskirai jau buna supakuotas? Graziai atrodo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 gegužės 2017 - 07:36

Blueta, jau gavau tavo voka. Dekui labai!😍 Ale bisk daugiau pinigu tenai. Matyt, ant kavos prie to sokolado tavo☺

 Kai perki sokoladus is ano internetinio puslapio, tai ir voku su uzrasu prideda toki pat kieki? Ar is karto kiekvienas sokoladas atskirai jau buna supakuotas? Graziai atrodo.

Suapvalinau. Už paslaugą 😉

Jie taip gražiai supakuoti jau būna.  Vat toks stilingas  nedidelis gift'as, kai kam atsidėkot reikia, turiu.

Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2017 05 10, 22:52)
<p>Dukra man pries kelias dienas sako: mokytoja klause, ka tu megsti valgyt/gerti. Sakau: ka atsakei? Sako: kava ir suri. Atsipuciau ir juokaudama darbe sakau, aciu D nepasake, kad mama megsta gerti biggrin.gif  Siryt drauge atsiuncia zinute: jos dukra uzrasius mokykloje: "mano mama megsta gerti vyna su Ms. 8 p.m." Va taip. jei ne savi, tai svetimi vaikai iskus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif</p>

Ha ha 😂 mes kažkada su mama vyną gurkšnojom, o sesė su močiute kalbėdama sako - mama su A kažkokią degtinę geria 😂😂

Labas rytas!
Atsakyti
Labas...

Oj tie vaikai... biggrin.gif
Mes su vyru kazkada gulim ant sofkutes, filma ziurim... Vaikis musu susirasineja su kriksto mama per viberi... Klausia, ka mama veikia? -Ant tecio guli. blink.gif biggrin.gif

Ruosiuosi i manikiura... Jau noriu ryskios spalvos... nail.gif

Anila... i vėl dingai????...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigriuss: 11 gegužės 2017 - 09:22