Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ooo, Blueta, dekui! As gausiu tik rytoj, ko gero, tavo voka. Nes autobusiukas gris nakti is Vln.

Jo, tas vandens atjungimas tai nieko gero. Vienu metu Klp is vandeni ir siluma atjunge :D Tai kaip pingvinai esam.

Varau i Body Pump(-a) :yahoo: 

Atsakyti

katee, 10 Geg 2017 - 18:49, parašė: Ooo, Blueta, dekui! As gausiu tik rytoj, ko gero, tavo voka. Nes autobusiukas gris nakti is Vln.

 

Nu i gerai. Nėr čia ko šokoladus nakčiai kapot 😀

Atsakyti

Intrneto platybių šmaikštuoliai dalijasi minčių perlais:

 

 

- jeigu lauko kavinėse nebus alaus, tai kam ta vasara? 
- jeigu Kepenis visus mokys eketėse maudytis, tai juk reikia, kad šalta būtų, ar ne? 
 
 
Bandau jus pralinksmint, kikimaros 😃
Atsakyti

As darbe turiu balerinkas. Patogesniu niekad neturėjau.padas kazkoks minkstas ir vaikstau su jom beveik kaip su kedais. Neseniai pamaciau, kad lyg atsilupt krastas zada. Tai susinervinau neklausk. biggrin.gif

Matai, mano balerinos irgi labai patogios. Darbo ribose  :D  :D Bet greitam ilgam ėjimui, kaip supratau, patogiau kedukai vis tik kažkokie  :D 

***** jau ir aš noriu biggrin.gif

Nu žinok tikrai, TIKRAI labai geras daiktas  :wub: 

Tik yra problema - šitas privatus išpardavimas baigėsi, tai net ir čia taip pigiai dabar jau nebesigaus..

Tikiuosi. Jau antrą tavo rekomenduotą divaisą nusipirkau 😃

Kaip tai nėr, kaip tai nėr? Prašei brolio pirkt, suorganizavai perdavimą man, aišku, kad yr už ką. Perdaviau tau puikaus šokolado pamalonint gomurį. 😊

Aha, bet prisimenu, kad pirmuoju nelikai patenkinta gi lyg, tai žinai.. Nu kol kas dar be sustojimo nežagsiu, tai nežinau, gal viskas ok bus  :D 

Aš galėčiau dar du puikiausiai parekomenduot, bet bijau, kad išmesit mane iš šitos temos jau tikrai  :D  :D 

Tai man katee ten kokią skiltelę atlaužus gal į voką irgi įdės  :hmm:  :D  :D 

Varau i Body Pump(-a) :yahoo:

Aš po darbo variau cardio atkatulint. Eina kaku, galvojau sulįs kojos į neminėtiną..

Pažiūrėjau Gismeteo prognozes. Žinau, kad čia tas pats, kas pieno riebumą tikrinti, nu bet eina sau laikysiu kumščius nuo pat dabar, kad tik taip ir būtų, kaip rodo..  :unsure: 

Atsakyti

Atsakyti

Aha, bet prisimenu, kad pirmuoju nelikai patenkinta gi lyg, tai žinai.. 

Aš galėčiau dar du puikiausiai parekomenduot, bet bijau, kad išmesit mane iš šitos temos jau tikrai  :D  :D

Tai man katee ten kokią skiltelę atlaužus gal į voką irgi įdės  :hmm:  :D  :D

Ne, nėr kad nepatenkinta, tiesiog aš gal biššškutį per daug tikėjausi iš to prietaiso 😃

Jei atvirai, tai aš gi nelyginu pati nieko. Tai tiesą pasakius, net nžn kiek valytoja jungia tą prietaisą, parodžiau kaip naudotis, ką su juo lygint ir psio. Man svarbu, kad būtų išlyginta, o su kuo ji te lygino, nėr lb aktualu.

nors ir pati čia neseniai praėjau su juo pakabintas užuolaidas, bo buvo sulenkimų likę.

taip, kad užskaitau. 👍

Dafai! 😃

Ujjj., net susigėdau. Kaip čia daba tave, tokią gerą ciocę,  pamalonint. 🤔😃

Atsakyti

Blueta, tas bb tau greiciausiai sviesokas. As kai dabar popieriaus lapo spalvos, tai man jis net kiek tamsokas. Jo reik tept itin mazai, na, mazdaug pipiro dydzio ant viso veido, jei su sepeteliu aplikuoji. Tuomet turetu graziai oksiduotis, jei vis tiek sviesus su biria ar kompaktine galima pakoreguot, as taip darau vasara. 

Ta zalia baze skirta raudoniui neutralizuoti, ji spalvos bb kremo nepakoreguos kaip noretusi. Nenaudoju baziu kasdiena, tai objektyviai neivertinsiu, bet missha populiari daug reviews yra su vaizdine medziaga, paziurek. 

Manes missha nenuvyle niekad, neskaitant blaktienu tuso. Isvis, azijos kosmetikos atradimas prilygo sventojo gralio atradimui mano odai  :D 

Grizau is trx ir 6km begimo. Reik eit valgyt daryt ryt i darba, tingiu ir nezinau ka. Blueta, tu kazkada minejai, kad vyrui dedi laukneseli pietu kartais. Ka? Man jau idejos baigesi.  :unsure: 

Labukas

Atsakyti
Blueta, faini bajeriukai biggrin.gif

MB skaitė kažkur, kad kodėl neateina pavasaris, matyt ne visos spėjo sukųsti.


Almost, ką dar du turi? Įdomu ax.gif
Ir kokias tu prognozes žiūrėjai? Birželio? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
Kokį fainą dalykiuką makiažui padengti naudoju... Jaučiu čia tik man naujovė... Bet pasakysiu - Douglase nusipirkau tokią kempinytę, kaip kiaušinio formos. Vienas galas labai smailas, kaip smaigalys, kitas kirstas įstrižai. Ją patarė konsultantė sudrėkinti ir ja tapšnojant padengti veidą, kaklą... Tikrai labai nuostabus dalykas. Ir greita, ir nedaug reikia kosmetikos priemonės. Nu ir padengimas - atrodytų idealus rolleyes.gif
Atsakyti

Ne, nėr kad nepatenkinta, tiesiog aš gal biššškutį per daug tikėjausi iš to prietaiso 😃

taip, kad užskaitau. 👍

Dafai! 😃

Ujjj., net susigėdau. Kaip čia daba tave, tokią gerą ciocę,  pamalonint. 🤔😃

MB irgi pradžioj sakė, kad šlamštas, nenaudos, daugiau tikėjos ir t.t. Dabar kiekvieną rytą praktiškai lygina kažką laimingas visas  :D 

Labiausiai tai rekomenduoju naujausią puodynę mūsų, irgi Tefal:

http://www.tefal.co.uk/cook4me-connect

Naudojam labai labai dažnai tikrai, labai greita, paprasta ir skaniai gaunasi maistas  :wub:  :wub: 

Ir dar šitą turim ir tėvams pirkom, bet čia verta žiūrėt, jeigu mėgstat bulvytes keptas, koldūnus, vištieną kokią, nu tokius skrudinamus maistus, tik čia visiškai nereikia absoliučiai jokio aliejaus pilti  :) 

http://www.usa.phili...ng/airfryer-top

Pas mano tėvus tai grilis ir šitas airfryer labai dažnai naudojami (grilis aišku dažniau)  :) 

Juokauju aš gi  :D  :D 

Almost, ką dar du turi? Įdomu ax.gif
Ir kokias tu prognozes žiūrėjai? Birželio? biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Papasakojau aukščiau  :) Dar turim garpuodį kelių aukštų, bet nusipirkus tą multifunkcinį puodą jau nebereik garpuodžio  :) Nu ir kapsulinį kavos aparatą. Ir viskas  :D  :D 

Aha :D  :D Aš tiesiog bandau save nuteikti geram atostogų laukimui, be streso  :rolleyes:  :D​ 

Atsakyti

Smagu, kas pasportavot. As irgi jau grizau. Issiviriau kiausiniu☺

Attic - o kokia spalva maskuoja pigmentines demes?

Almost - as ta Tefal puoda irgi jau ziurinejau (kai anksciau nuoruoda buvai idejus, kartu su griliu), googlinau 😃 Reikes pirkti. Dabar galvoju, atsilikus as kazkokia ant technikos. Man su 4 vyrais tikrai reikia tokiu daiktu☺

Atsakyti

As pigmentines maskuociau su tonu sviesesnes spalvos kamufliaziniu maskuokliu. Artdeco kamufliaziniai mano megstamiausi. 

Susigalvojau recepta ir negaliu nepasidalint. Kaip skanu  :ploja2:  

Pakelis varskes, 2 kiausiniai, puse skardines tuno, dziovintu pomidiru, alyvuogiu, keli spinatau ir druska. Kepiau keptuvej, bet orkaitej turetu dar skaniau gautis. Dar ant virsaus parmezano  :wub: 

Atsakyti

Blueta, tas bb tau greiciausiai sviesokas. As kai dabar popieriaus lapo spalvos, tai man jis net kiek tamsokas. Jo reik tept itin mazai, na, mazdaug pipiro dydzio ant viso veido, jei su sepeteliu aplikuoji. Tuomet turetu graziai oksiduotis, jei vis tiek sviesus su biria ar kompaktine galima pakoreguot, as taip darau vasara. 

Manes missha nenuvyle niekad, neskaitant blaktienu tuso. Isvis, azijos kosmetikos atradimas prilygo sventojo gralio atradimui mano odai  

Blueta, tu kazkada minejai, kad vyrui dedi laukneseli pietu kartais. Ka? Man jau idejos baigesi.  :unsure:

Ačiū už išsamų atsakymą.Vat greičiausiai, šviesokas. Vistik įdegęs dar snukelis, nors ir tepu spf50 , bet po emyratų dar neišbluko, o fuertėj parudavo dar, tai tikrai ne baltaodė.

bet šito tik vienos spalvos yra, ane? Reiks padėt į šoną pakolkas.

tušai tai man dioro patys pačiausi, be konkurencijos. 

Tai užkąst įdedu, ne tai kad patiekalus, nes jis neišeina 8 val.į darbą.  Visad turiu prikepus naminių corniukų, tai įdedu kelis, kokteilį kokį butelį iš migdolų, datulių ir kaušelio proteino, bananą dar i psio.

Arba  savo ruginės duonos ir avokadą prie jos į kitą skyrelį supjaustau, ar ten kokių ožkų sūrių keletą riekių, riešutų pora saujų įpilu. Nieko blatno, žo. Jam svarbu, kad mano gaminta būtų 😃

Almost, kad blatnų puodų pridėjo, bluetooch'ų kontroliuojamų, naj naj naj, reiks pasigilint 🎈

Atsakyti