Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Na, isbandziau Tefal grili. Iskepiau pirmus jautienos steikus. Patiko! Kaip greitai! Ir jokio stovejimo prie keptuves.

Aš irgi ką tik su šoperiuku susitikau, grilį atsiėmiau. Ačiū už operatyvumą ir paslaugą, Katee. Vokelį padaviau, parašyk, ar viskas ok.

 Ir Almost už rekomendacijas dėkoju.

Nu va - tsakant, damos, ėskit, kapokit ir geru žodžiu minėkit  :D  :D​ Skanaus!

Atsakyti
As nei pasiunciau, nei isvadinau Katees, nes to nedarau ir realiai. Niekada nesu pasiuntus, net mintyse poreikio neturiu. smile.gif
Jo, tokiom temom geriau nediskutuot. Pamenu pernai irgi pasigyrė, kad nešė gėles, mes visos nutylėjom. Ir gerai padarėm. Reikėjo ir siemet... Na, kitais metais gal nebus sitos kalbos. Jau kad as tylėsiu, tai pazadu 😃 biggrin.gif

Blueta, smalsu kaip tau tas grilis patiks.
Atsakyti

As nei pasiunciau, nei isvadinau Katees, nes to nedarau ir realiai. Niekada nesu pasiuntus, net mintyse poreikio neturiu. smile.gif Jo, tokiom temom geriau nediskutuot. Pamenu pernai irgi pasigyrė, kad nešė gėles, mes visos nutylėjom. Ir gerai padarėm. Reikėjo ir siemet... Na, kitais metais gal nebus sitos kalbos. Jau kad as tylėsiu, tai pazadu 😃 biggrin.gif Blueta, smalsu kaip tau tas grilis patiks.

Kartais paprasti zodziai dar labiau zeidzia, nei koks necenzurinis zodis. Bet cia tavo hobis, matyt, suda parasyti (graziais zodziais), o paskui nekalta avele apsimesti.

Nei as gyriausi, nei ka. Mrs tada pasveikino su Pergales diena. Bet tau kitaip susiskaito, aisku. Parasiau ka veiksiu, kaip ir daugelis cia paraso: gersiu kava, valgysiu torta, vaziuosiu i miesta ir pan. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 10 gegužės 2017 - 15:29


[b]mes visos nutylėjom[/b]. Ir gerai [b]padarėm[/b].

Mes, mes... Ko daugiskaita rasai? Uz save kalbek ne uz kitus. Kitoms is viso vienodai sviete kur as tas geles nesiu. O tau jau nuo praeitu metu, matau, s... vire. Tadas Blinda atsirado, tautos balsas, ***😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 10 gegužės 2017 - 15:41

b.l.e.m.b.a, ėjau garbės ratą per pietus ir pamiršau apsiauti kedus vietoj balerinkių. Numušė padą ir pasibaigė - darbe dabar su kedais užtad turiu vaikščiot  :oh: Tikiuos nieks nepastebės  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost.: 10 gegužės 2017 - 15:52
Katee, nu nezemink tu saves... Jau man taves gaila darosi 4u.gif ..... unsure.gif
Atsakyti

Katee, nu nezemink tu saves... Jau man taves gaila darosi 4u.gif..... unsure.gif

Slyksciai meluoji.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 10 gegužės 2017 - 16:29
Jatau, kaip as nelaukiu to "malonumo" kai isjungs karsta vandeni... unsure.gif

Mano kleckui isleistuves darzelyje po poros savaiciu... blink.gif kur tas laikas bega...

Jau dabar galiu biski daugiau apie tai kalbeti, tai noriu jums papasakoti mamos sapna... Mama sako, sapnuoju tavo teti einanti gatve ir ant ranku laikanti maza vaika/leliuka... Gal palaikysit durna, bet galvoju kad jie kartu...
Atsakyti
QUOTE(tigriuss @ 2017 05 10, 16:20)
Jatau, kaip as nelaukiu to "malonumo" kai isjungs karsta vandeni... unsure.gif

Mano kleckui isleistuves darzelyje po poros savaiciu... blink.gif  kur tas laikas bega...

Jau dabar galiu biski daugiau apie tai kalbeti, tai noriu jums papasakoti mamos sapna... Mama sako, sapnuoju tavo teti einanti gatve ir ant ranku laikanti maza vaika/leliuka... Gal palaikysit durna, bet galvoju kad jie kartu...

Bet Tigriau, aisku, kad jie kartu wub.gif Eina sau...... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 10 gegužės 2017 - 16:25
QUOTE(Almost. @ 2017 05 10, 15:52)
<p>b.l.e.m.b.a, ėjau <em>garbės ratą </em>per pietus ir pamiršau apsiauti kedus vietoj balerinkių. Numušė padą ir pasibaigė - darbe dabar su kedais užtad turiu vaikščiot  doh.gif Tikiuos nieks nepastebės  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif​ </p>

As darbe turiu balerinkas. Patogesniu niekad neturėjau.padas kazkoks minkstas ir vaikstau su jom beveik kaip su kedais. Neseniai pamaciau, kad lyg atsilupt krastas zada. Tai susinervinau neklausk. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 05 10, 15:33)
<p>Na, isbandziau Tefal grili. Iskepiau pirmus jautienos steikus. Patiko! Kaip greitai! Ir jokio stovejimo prie keptuves.</p>

***** jau ir aš noriu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Fėja* @ 2017 05 10, 17:58)
As darbe turiu balerinkas. Patogesniu niekad neturėjau.padas kazkoks minkstas ir vaikstau su jom beveik kaip su kedais. Neseniai pamaciau, kad lyg atsilupt krastas zada. Tai susinervinau neklausk. biggrin.gif

Aš ecco nusipirkau, nerealios. Vasarą taip panešiosiu, o paskui sakiau bus irgi darbe persiaut smile.gif
Atsakyti

Nu va - tsakant, damos, ėskit, kapokit ir geru žodžiu minėkit  :D  :D Skanaus!

Tikiuosi. Jau antrą tavo rekomenduotą divaisą nusipirkau 😃

Ryt varysiu į Tymo turgų, reiks prigriebt naminių vištų filiukių, žuvies kokios kepimui, išbandysiu.🎈

Blueta - nera uz ka☺

Pas mus atjungtas siltas vanduo nuo pirmadienio. Vakar buvau salej siaurineje miesto puseje. Ten irgi vandens nebuvo. Tai siandien vakare varysiu i kita sale, kur yra siltas vanduo. Nors issimaudysiu😁

Kaip tai nėr, kaip tai nėr? Prašei brolio pirkt, suorganizavai perdavimą man, aišku, kad yr už ką. Perdaviau tau puikaus šokolado pamalonint gomurį. 😊

Jau kaip nepernešu tų vandens atjungimų, tai božė božė. Atsimenu, kai bute gyvenom, irgi atjungdavo netinkamiausiu metu. Va, kad ir dbr, naktim mimusas, kaip vaikus nupraust. 😱Balėjose, **** 😱

Ujjj,namo privalumai, kada nori tada sildaisi, nieks tau nieko neatjungia be tavo žinios 😃

Tigriau, aišku, kad kartu 😇😇

aš irgi pastarosiomis dienomis vis apie mamą pagalvoju, Mamos dienos išvakarėse buvo mirties metinės, tai dar ir dėl to norėjau spėt kapą sutvarkyt, gėles susodint...

Atsakyti