Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ir dabar jie vaduoja ukrainiecius pvz.... Irgi bus kas neša gėles...turės grazius prisiminimus, didziuosis....

Tokie suskiai ir dziaugiasi, kai koks rusu lektuvas nukrenta. Juk ten "isvaduotojai", tai gali ir nudvesti su savo vaikais kartu.

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 05 10, 13:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fėja*" data-cid="71619327" data-time="1494412782"><div><p></p><p>Ir dabar jie vaduoja ukrainiecius pvz.... Irgi bus kas neša gėles...turės grazius prisiminimus, didziuosis....</p></div></blockquote><p>Tokie suskiai ir dziaugiasi, kai koks rusu lektuvas nukrenta. Juk ten "isvaduotojai", tai gali ir nudvesti su savo vaikais kartu.</p>

Katee, tu gal is nuobodybės geri, ar ką unsure.gif Žinai, jaučiasi kažkas ni to 4u.gif
Atsakyti

Katee, tu gal is nuobodybės geri, ar ką unsure.gifŽinai, jaučiasi kažkas ni to 4u.gif

Beprote.

Atsakyti
Pilnatis biggrin.gif

Fėja, faina labai dėl žygio, pamenu kai nuorodą kėlei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2017 05 10, 13:52)
Pilnatis  biggrin.gif

Fėja, faina labai dėl žygio, pamenu kai nuorodą kėlei  bigsmile.gif

Ahaaa, taip laukiu. Manau, bus įspūdis visam gyvenimui. ax.gif
Papildyta:
Uj, Terezza, WAU tavo tango poza bigsmile.gif bigsmile.gif Atrodai fantastiškai! wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Laba, moterys - katee, Fėja, nu baikit tą karo temą pagaliau. Neįmanoma skirtingoms tautoms vienodai vertinti.

Karas buvo žmonijos klaida, žmonės, kariai, kurie liejo kraują- ne didvyriai, o labai nelaimingi žmonės, gyvenę tuo laikmečiu ir buvę priversti paklusti dviejų žiauriausių diktatorių įsakymams. 

Kas nežuvo kare, daugelis gyvenimus anksčiau laiko užbaigė savo valia, nuo savo rankos, nes nebegalėjo miegoti ir gyventi, prisimindami tą siaubą, kurį patyrė ir kuo tapo... Aš neidealizuoju jokios pusės, neidealizuoju karo ir jo didvyrių, bet ir nesmerkiu, kurie galvoja kitaip. O katee, tikrai nenorėjau tavęs įžeisti, ar tavo atminimo, tai nepyk ir nepriimk asmeniškai.

drugelis. - butent, kad visi kentejo. Daugelis prarado seimas, vaikus... Tai baisu. Ir nesa zmones geles ju atminimui. Bet ne, atsiranda tokiu, kurie sumenkina vienos tautybes zmones, apsika... 

Atsakyti

 

Kuo džiaugiuosi, tai kad paskutiniu metu jau nebegeriu latte ar cappuccino - geriu tik juodą kavą su pienu (Americano arba Cortado iš aparato savo). Galvojau, kad niekad nepakeisiu savo meilės lattei, ale įvyko kaip įvyko  :D


Internetu neperki Zaroje?  :)

 

 

As taip negaliu. Man americano yra fek fek po cappucino. Bet geriu, nes darbe tik toks aparatas. Ir visad tiek cortadito, tiek americano geriu su pienu  :D

 

Man rodos ne visose salyse Zara internetines parduotuves yra.

 

Man kava - kaip ritualas. Darbo dienom atėjus į darbą tas pirmas pusvalandis visiškai prabundant ir pasiruošiant kibti į darbus, po pietų ar prieš pietus toks kaip ritualas smegenis sustatyt į vietą po darbų krūvos nudirbtos. Savaitgaliais tai iš viso dievinu tuos ilgus rytus su kava, pusryčiais, pokalbiais, naujienom ir t.t. Nu bet Dievaži, jeigu išgeriu kavos vakare, tai tikrai neužmiegu niekaip  :D  :D 

 

 

Ditto. Oi gerai sutartumem, jei kartu dirbtumem ar salia gyventumem :D

 

Labas rytas.

Atsakyti

As taip negaliu. Man americano yra fek fek po cappucino. Bet geriu, nes darbe tik toks aparatas. Ir visad tiek cortadito, tiek americano geriu su pienu  :D

Man rodos ne visose salyse Zara internetines parduotuves yra.

Ditto. Oi gerai sutartumem, jei kartu dirbtumem ar salia gyventumem :D

Skanu būdavo ir man, bet aš žinok pastebėjau poveikį pieno man ne kokį, ypač dideliais kiekiais latte geriant, tai nusprendžiau keist ir visai į naudą išėjo  :) 

Lietuvoj neseniai atsirado ir va sakau, kad tikrai esu girdėjus, jog siunčia į namus užsakymus  :) 

Eitume kavos, ane?  :D  :D 

Prasiėjau garbės ratą, vis sprendžiu dilemą didžiausią dėl sporto laikrodžio, kurį pasilikti. Žodžiu nupliksiu aš tuoj man atrodo  :D 

gaily - tikrai pritariu, kad pilnatis, Dievaži.

šiaip galiu pasakyt tik tiek - įsižeidimas dažnai yra įsižeidusiojo reikalas, nes priklauso nuo to, kaip jis priėmė, kaip pažiūrėjo ir suvirškino situaciją. o bet tačiau tam tikrais atvejais yra temų, kuomet, turbūt, pamačius, kad jos jautrios, būtų geriau atsitraukt ir nebediskutuot.. bet yra kaip yra  :)​ 

Atsakyti

Na, isbandziau Tefal grili. Iskepiau pirmus jautienos steikus. Patiko! Kaip greitai! Ir jokio stovejimo prie keptuves.

Atsakyti

Karas temoj 😁 Mokekim isklausyti ir pasakyti savo nuomone elegantiskai , be įžeidimu ,derintojos  :rolleyes: 

o kad visi turim kazkokiu nuoskaudu sia tema seimoje tai net neabejoju... mano tetis net padidinta pencija gauna , nes seima buvo smarkiai paliesta sios temos ...

Atsakyti

Aš irgi ką tik su šoperiuku susitikau, grilį atsiėmiau. Ačiū už operatyvumą ir paslaugą, Katee. Vokelį padaviau, parašyk, ar viskas ok.

 Ir Almost už rekomendacijas dėkoju.

o dėl nuomonių nesutapimo tai joooo, yra temų, kuriom geriau net nediskutuoti netu 😃

Tai politika, gimdymai, žindymai ir t.t. Ir jeigu gyvai kalbant girdi intonaciją, matai pašnekovą, visai kitaip ta diskusija dėliojasi, negu išsakant tai raštu.

 Nemanau, kad kalbant gyvai, leistumėt sakyt tokius nemalonius, įžeidžiančius žodžius pašnekovei, nors nuomonės ir nesutaptų.

   Peace, damos 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😃

Atsakyti

Blueta - nera uz ka☺

Pas mus atjungtas siltas vanduo nuo pirmadienio. Vakar buvau salej siaurineje miesto puseje. Ten irgi vandens nebuvo. Tai siandien vakare varysiu i kita sale, kur yra siltas vanduo. Nors issimaudysiu😁

Atsakyti