Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Kažkaip ne taip įdėjo nuorodą to BB kremo. Attic, apie šią, kur tu turi, klausiau.

MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail BB kremas 
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 05 10, 09:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fėja*" data-cid="71618644" data-time="1494397568"><div><p>Labas vartotojo įkelta nuotrauka

Vakar erelį kažkokį rodė, kaip sninga ant jo, o jis tupi ant kiaušų ir viskas.... Šalta gi jam vartotojo įkelta nuotrauka

Dėl tų gandrų kiaušinių tai būtų žiauru vartotojo įkelta nuotraukaNegirdėjau to vartotojo įkelta nuotrauka

Su vaikais dabar žiūrim dokumentiką "Planeta Žemė", tai pvz pingvinai prie -70 laiko kiaušinius ant kojų, šildydami savo pilvukais vartotojo įkelta nuotraukaBet jiems tai norma vartotojo įkelta nuotrauka

Tigriau, fainai tokie savaitgaliai vartotojo įkelta nuotrauka

Katees foto tas mačius, tokios kaip iš žurnalo vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Vakar apsikai mano atminima (kuris man be galo svarbus yra), o siandien wub-us delioji. Praeik pro sali. </p>
ok, tik neužmušk.
Atsakyti

Internetu neperki Zaroje?  :)

O jie lyg tik i parduotuves (filialus) savo siuncia😕

Atsakyti

Oi, katee, nu baik tu! Esu tikra, kad Fėja nenorėjo nei tavęs užgaut nei įskaudint, nepriimk asmeniškai diskusijos apie karą, nu 🎈

Oi, ne. Kai kurios frazes buvo labai slykscios. "Negailesiu, nedekosiu, geliu nenesiu"... Kas prase? Niekas neprase. Tiesiog pasakiau, kad man tai svarbu ir nesim su vaikais geles. Reikia suprasti, kad kiekviena tauta turi savo atminimus, sventes ir t.t. Ir tai reikia gerbti (kaip as gerbiu LT nepriklausomybes diena). O ne sikti ant ju atminimu. Nesvarbu, kas kas kaip kariavo. Rusai, vokieciai. Mes dedam geles zuvusiuju, savo artimuju atminimui, kurie kariavo, kad mes gyventumem. O kam ten Hitleriai ir Stalinai galvoj, tai tegul nesuojasi ju portreta galvoje. Nereikia man tos susiktos geles ant mano senelio kapo, kuris krauju tuos medalius uzsidirbo. Geriau i geju parada tegul nunesa. Juk ta pacia diena vyko. Apkaltino zudynem. Jei karys rusas - reiskia zudikas, prievartautojas. Zude visi. O vokieciai gloste? Net lietuviai viens kita zude. Slykstu. Pati dar savo tevo konkolose plaukiojo, kai mano senelis krauja liejo. Tfu!

Savus negerbia, kai uz savo sali zmones prakaita lieja. Luzeriais isvadina. Tai ka noreti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 10 gegužės 2017 - 12:01

O jie lyg tik i parduotuves (filialus) savo siuncia😕

hmmm, man atrodo, kad ne - siunčia lyg ir į namus žinok  :hmm: nors gal klystu..

Atsakyti

hmmm, man atrodo, kad ne - siunčia lyg ir į namus žinok  :hmm: nors gal klystu..

Kazkada bandziau uzsakyti kedus vaikams, tai is karto dave pasirinkti ju parduotuviu filialus. Gal nepestebejau kazko.

Attic rekomenduota pudra man labai patinka. Oda graziai atrodo. Jauciasi, kad jis tirstesnis, tai nzn dar ar neuzkims poru.

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 05 10, 11:59)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Blueta" data-cid="71619142" data-time="1494406865"> Oi, katee, nu baik tu! Esu tikra, kad Fėja nenorėjo nei tavęs užgaut nei įskaudint, nepriimk asmeniškai diskusijos apie karą, nu 🎈 </blockquote>
<p>Oi, ne. Kai kurios frazes buvo labai slykscios. "Negailesiu, nedekosiu, geliu nenesiu"... Kas prase? Niekas neprase. Tiesiog pasakiau, kad man tai svarbu ir nesim su vaikais geles. Reikia suprasti, kad kiekviena tauta turi savo atminimus, sventes ir t.t. Ir tai reikia gerbti (kaip as gerbiu LT nepriklausomybes diena). O ne sikti ant ju atminimu. Nesvarbu, kas kas kaip kariavo. Rusai, vokieciai. Mes dedam geles zuvusiuju, savo artimuju atminimui, kurie kariavo, kad mes gyventumem. O kam ten Hitleriai ir Stalinai galvoj, tai tegul nesuojasi ju portreta galvoje. Nereikia man tos susiktos geles ant mano senelio kapo, kuris krauju tuos medalius uzsidirbo. Geriau i geju parada tegul nunesa. Juk ta pacia diena vyko. Apkaltino zudynem. Jei karys rusas - reiskia zudikas, prievartautojas. Zude visi. O vokieciai gloste? Net lietuviai viens kita zude. Slykstu. Pati dar savo tevo konkolose plaukiojo, kai mano senelis krauja liejo. Tfu!</p>
<p>Savus negerbia, kai uz savo sali zmones prakaita lieja. Luzeriais isvadina. Tai ka noreti.</p>
QUOTE(Fėja* @ 2017 05 09, 12:14)
As galvoju, okupantas neprasytas yra okupantas. Ir negailėsiu, nedėkosiu ir nesidziaugsiu. Buvo vokietis, atėjo rusas. Mums abu vienodi. Kuo jau Stalinas uz Hitleri geresnis...Rusai lai svencia, kad vokieti nugalėjo. Mums lietuviams - tas pats. Aciu Dievui, kad kol kas laisvi. Galiu padėt gėliu tik ant tremtiniu, partizanu kapu. Jau Raudonaja armija tai gyvenime nesidziaugsiu, dėkoju Dievui-ISVIJOM

Aš niekaip negaliu okupantų laikyti savais. Niekaip.
Ir savus-partizanus, knygnešius, tremtinius labai gerbiu ir esu jiems labai dėkinga. Labai jais didziuojuosi. Ir pvz ne tik su savo seima, bet vaziavau ir su darbo vaikais ant ju kapu.

O tavo senelis, Katee liejo prakaita liejo... Gal toj eilėj, kur Drugelio senelis stovėjo.... Atsitokėk.

Ne, tikrai baigiu, nes matau, kad zmogus net neskiria, kas ka puolė, kas ka uzkariavo....Gi negali man okupantu armija but lygi partizanams pvz ..... Tu jų i viena lentyna nestatyk, Katee, tu, kuriems gėliu neši turbut dvigubai siais metais. - Ka is musu jie atėmė. VISKA.Kiek mes netekom - NUO SAVO UKIU, ZEMIU IKI TAUTISKOS GIESMĖS, VĖLIAVOS...kiek skausmo mums tai sukėlė JIE MUS TRĖMĖ, ŠAUDĖ IR YPAC INTELIGENTIJĄ. Nu jo, jie gi mus anot ju "išvadavo"... Ir dabar jie vaduoja ukrainiecius pvz.... Irgi bus kas neša gėles...turės grazius prisiminimus, didziuosis....

Atsakyti
Draugė tikrai siunčiasi Zarą į namus, tik paskui lyg grąžinimas tik parduotuvėj 🤔
Katee, per jautriai jau tu čia sureagavai smile.gif
Atsakyti

Laba, moterys - katee, Fėja, nu baikit tą karo temą pagaliau. Neįmanoma skirtingoms tautoms vienodai vertinti.

Karas buvo žmonijos klaida, žmonės, kariai, kurie liejo kraują- ne didvyriai, o labai nelaimingi žmonės, gyvenę tuo laikmečiu ir buvę priversti paklusti dviejų žiauriausių diktatorių įsakymams. 

Kas nežuvo kare, daugelis gyvenimus anksčiau laiko užbaigė savo valia, nuo savo rankos, nes nebegalėjo miegoti ir gyventi, prisimindami tą siaubą, kurį patyrė ir kuo tapo... Aš neidealizuoju jokios pusės, neidealizuoju karo ir jo didvyrių, bet ir nesmerkiu, kurie galvoja kitaip. O katee, tikrai nenorėjau tavęs įžeisti, ar tavo atminimo, tai nepyk ir nepriimk asmeniškai.

Atsakyti

Aš niekaip negaliu okupantų laikyti savais. Niekaip.
Ir savus-partizanus, knygnešius, tremtinius labai gerbiu ir esu jiems labai dėkinga. Labai jais didziuojuosi. Ir pvz ne tik su savo seima, bet vaziavau ir su darbo vaikais ant ju kapu.

O tavo senelis, Katee liejo prakaita liejo... Gal toj eilėj, kur Drugelio senelis stovėjo.... Atsitokėk.

Ne, tikrai baigiu, nes matau, kad zmogus net neskiria, kas ka puolė, kas ka uzkariavo....Gi negali man okupantu armija but lygi partizanams pvz ..... Tu jų i viena lentyna nestatyk, Katee, tu, kuriems gėliu neši turbut dvigubai siais metais. - Ka is musu jie atėmė. VISKA.Kiek mes netekom - NUO SAVO UKIU, ZEMIU IKI TAUTISKOS GIESMĖS, VĖLIAVOS...kiek skausmo mums tai sukėlė JIE MUS TRĖMĖ, ŠAUDĖ IR YPAC INTELIGENTIJĄ. Nu jo, jie gi mus anot ju "išvadavo"... Ir dabar jie vaduoja ukrainiecius pvz.... Irgi bus kas neša gėles...turės grazius prisiminimus, didziuosis....

Eik n....

Atsakyti

As ne apie okupantus kalbejau, kai sakiau savu negerbi, cirkininke tu. Istorijos ji mane mokina. Kai LT krepsininkai prakaita liejo del savo salies, tai tu juos luzeriais (perfrazuoju, bet panasi esme) isvadinai. Tai ir sakau, kei apie savo zmones taip kalbi, tai ka noret... lengvai gali apsikti kitu zmoniu atminima.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 10 gegužės 2017 - 13:26
QUOTE(drugelis. @ 2017 05 10, 13:03)
<p>Laba, moterys - katee, Fėja, nu baikit tą karo temą pagaliau. Neįmanoma skirtingoms tautoms vienodai vertinti.</p><p>Karas buvo žmonijos klaida, žmonės, kariai, kurie liejo kraują- ne didvyriai, o labai nelaimingi žmonės, gyvenę tuo laikmečiu ir buvę priversti paklusti dviejų žiauriausių diktatorių įsakymams. </p><p>Kas nežuvo kare, daugelis gyvenimus anksčiau laiko užbaigė savo valia, nuo savo rankos, nes nebegalėjo miegoti ir gyventi, prisimindami tą siaubą, kurį patyrė ir kuo tapo... Aš neidealizuoju jokios pusės, neidealizuoju karo ir jo didvyrių, bet ir nesmerkiu, kurie galvoja kitaip. O katee, tikrai nenorėjau tavęs įžeisti, ar tavo atminimo, tai nepyk ir nepriimk asmeniškai.</p>
Labai gražiai pasakyta.

Merginos, dalyvausiu žygyje šeštadienį bigsmile.gif Man rodos gyriausi, kai uzsiregistravau, kad 25 km Neringoj eisiu su grupe is sporto klubo. Tai va, jau penktadieni i Klaipėdą važiuojam bigsmile.gif Šeštadienį startas ax.gif
Atsakyti