Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Žiūriu nuo...iki, Nerijaus vestuves ir interviu kaip jie norėjo "privačios šventės, be žurnalistų, be kamerų, be pašalinių dėmesio ir fotografu"  mhm, wright 😃 Tai iš to norėjimo privatumo net atskiroj laidoj rodo 😃Ir pusė žmonių žurnalo su nuotraukom 😃

Oi, džyzis, juokdariai. Graži mergaitė, naivi, gera tokia iš veiduko, gaila :(

Atsakyti

As irgi ziuriu Nuo...Iki...☺ Sakai, gaila jos? Tai Juska pasiutes😂

Jis man atrodo kaip leliukas. Nevyriskas😊

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 10 gegužės 2017 - 08:21
Labas smile.gif

Vakar erelį kažkokį rodė, kaip sninga ant jo, o jis tupi ant kiaušų ir viskas.... Šalta gi jam unsure.gif

Dėl tų gandrų kiaušinių tai būtų žiauru unsure.gif Negirdėjau to unsure.gif

Su vaikais dabar žiūrim dokumentiką "Planeta Žemė", tai pvz pingvinai prie -70 laiko kiaušinius ant kojų, šildydami savo pilvukais wub.gif Bet jiems tai norma wub.gif

Tigriau, fainai tokie savaitgaliai wub.gif

Katees foto tas mačius, tokios kaip iš žurnalo wub.gif
Atsakyti
Labas. O kodėl Juškos žmonos gaila? Skriaudžia jis ją? biggrin.gif
Atsakyti

Pagaliau Klaipedos Zara atsidare. Tai vaziuosiu siandie  pora vasariniu komplektu nupirksiu vaikams. Daugiau TR Wikiki apsipirksime palankiomis kainomis.

Atsakyti

Labas smile.gif

Vakar erelį kažkokį rodė, kaip sninga ant jo, o jis tupi ant kiaušų ir viskas.... Šalta gi jam unsure.gif

Dėl tų gandrų kiaušinių tai būtų žiauru unsure.gifNegirdėjau to unsure.gif

Su vaikais dabar žiūrim dokumentiką "Planeta Žemė", tai pvz pingvinai prie -70 laiko kiaušinius ant kojų, šildydami savo pilvukais wub.gifBet jiems tai norma wub.gif

Tigriau, fainai tokie savaitgaliai wub.gif

Katees foto tas mačius, tokios kaip iš žurnalo wub.gif

Vakar apsikai mano atminima (kuris man be galo svarbus yra), o siandien wub-us delioji. Praeik pro sali. 

Atsakyti

Almost... o kodėl negali dvieju puodeliu normalios kavos išgerti?...

Galiu, bet vėliausiai galiu gerti iškart po pietų, max iki 16val. Nes paskui labai mane veikia, pasiutus darausi, nemiga apima  :D  :D 

Kuo džiaugiuosi, tai kad paskutiniu metu jau nebegeriu latte ar cappuccino - geriu tik juodą kavą su pienu (Americano arba Cortado iš aparato savo). Galvojau, kad niekad nepakeisiu savo meilės lattei, ale įvyko kaip įvyko  :D 

Labas. O kodėl Juškos žmonos gaila? Skriaudžia jis ją? biggrin.gif

:D  :D Kad ten, man rodos, atvirkščiai būtų palei išvaizdą  :D 

Pagaliau Klaipedos Zara atsidare. Tai vaziuosiu siandie  pora vasariniu komplektu nupirksiu vaikams. Daugiau TR Wikiki apsipirksime palankiomis kainomis.

Internetu neperki Zaroje?  :) 

Labas rytas :) 

Šiandien pakeičiau kolegą ir dirbu ankstyvoj pamainoj (nuo 8 iki 16val), o paskui lėksiu sportuot. Jergus, kaip laukiu  :wub: Aną savaitę buvau tik du kartus (iš prieš tai savaičių, kai ėjau po 4 - 5k.). Tai eina sau jau į savaitės galą kaip gera sluoksniuotos tešlos banda jaučiaus  :D  :D  :D  :D Taip dabar gera vėl į ritmą grįžt :wub:​ 

Atsakyti
Almost... man kava padeda prabusti, bet galiu gerti ir velai vakare, ir kristi i lova...

As sia savaite neisiu i sale... verysad.gif noriu visiskai pasveikti...
Atsakyti

Almost... man kava padeda prabusti, bet galiu gerti ir velai vakare, ir kristi i lova...

As sia savaite neisiu i sale... verysad.gifnoriu visiskai pasveikti...

Man kava - kaip ritualas. Darbo dienom atėjus į darbą tas pirmas pusvalandis visiškai prabundant ir pasiruošiant kibti į darbus, po pietų ar prieš pietus toks kaip ritualas smegenis sustatyt į vietą po darbų krūvos nudirbtos. Savaitgaliais tai iš viso dievinu tuos ilgus rytus su kava, pusryčiais, pokalbiais, naujienom ir t.t. Nu bet Dievaži, jeigu išgeriu kavos vakare, tai tikrai neužmiegu niekaip  :D  :D 

Sveik, nėr čia ko tikrai. Grįši į salę pilna jėgų  :)  :4u:​ 

Atsakyti

Truputį pasirodysiu  :ax: 

34451885466_2dd2ced0fc_z.jpg

Atsakyti
O Terezza... kokia laikysena... sauniai atrodot... wub.gif
Atsakyti

Vakar apsikai mano atminima (kuris man be galo svarbus yra), o siandien wub-us delioji. Praeik pro sali. 

Oi, katee, nu baik tu! Esu tikra, kad Fėja nenorėjo nei tavęs užgaut nei įskaudint, nepriimk asmeniškai diskusijos apie karą, nu 🎈

ATTIC, SLUCHAJ!  Pakonsultuok,a 🌻🌹🌺

žėk, nusipirkau tą tavo rekomenduotą krempudrą,

(.  https://www.topbeauty.lt/missha-kosmetika/missha-super-aqua-cell-renew-snail-bb-kremas-45g) manlieka lyg balsvas veidas ją užtepus. Nu toks kaip būna užtepus  stipriai apsauginį kremą nuo saulės. Tau ne?

 Paėmiau ir tuos  mėginukus ,kur po 3 tris supakuoti (aš ėmiau tą tamsesnę paletę-C , nes įdegęs veidas po atostogų  vistiek, nors ir saugojaus) tai šitie gerai dengia.  Katee, tu A mėginukus ėmei, ane?

 Ir ką manai apie šitą pagrindą? 

https://www.topbeaut...kiazo-baze-35ml, gal jį reik tept kad nebūtų to balsvumo?

žo, nusprendžiau išbandyt tą missha kosmetiką.

Terezza, mačiau jau FB ir "lik'inau"

Atsakyti