Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(katee @ 2016 12 17, 19:59)
<p>Feja - su pirkiniu!</p><p></p><p></p><p>Mano sirdis siandien irgi dziaugiasi yahoo.gif Gimnastikos varzybose Alanas uzeme I vieta, o R - II vieta yahoo.gif​ </p>

Dekui, merginos 4u.gif

Katee, ooooo!!!!!!!! Sveikinu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas...

Feja... su puikiu pirkiniu... rolleyes.gif

Katee... saunuoliai tavo bernai... liux... 4u.gif
Atsakyti

Dekui, merginos! Buvau siandien Kaledu mugej. Pripirkau visokiu geriu. Kvapu namams - Tom Fordo tabakas ir vanile. Kveoia dabar svetainej. Kunui irgi tabakas ir vanile paemiau,  juoda orchideja, bei sendintos medienos kvapa :wub: Dieviskai skanu man  :wub: 

O daugiau visokiu valgiu pirkau. Briedzio, elnio desras, dziovintus pagaliukus, chalva, mandarinu is Ispanijos. Serksnio medaus ivairaus, riesutus meduje. Muilu ranku darbo vaikams (be kvapo) ir sau. 

Jau kuri laika kunui naudoju tik naturalu muila. Turejau turkiska kazkoki, ranku darbo, is alyvuogiu aliejaus, 100% grynas. Tai prie duso zele net nenoriu gristi. Ir veido prausimui sis muilas man idealiai. Sutrauke poras, bet neissausino mano jautria oda. Kazkoks atradimas man sis muilas. Pamirsau visas prausimosi veidui putas ir pan. Net nezadu gristi prie ju. Kvapas naturalus, neerzinantis. O ir kainuoja kapeikas palyginus.

Tiesa, dar neseniai pirkau afrikietiska  (ta juoda) muila. Nu ten tai kazkokiu kvapikliu privaryta. Nepatiko man. Rankom sueis.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 18 gruodžio 2016 - 14:06

Vyras paskambino, jau nupirko ir veza su vaikais gyva egle i namus :wub: Tai siandien jau papuosim. Tikras jaukus sekmadienio vakaras :wub: 

Atsakyti
Labas rytas...

Nu ka, pasigirsiu... rolleyes.gif turejau tiksla, iki Kaledu numesti 10kg... Liko 200gr... Jau tokia patenkinta savimi esu... ax.gif

Atsakyti
Labas 4u.gif

Tigriau, nu ir saunuolė bigsmile.gif Pagarba smile.gif

Katee, kaip eglute ar pasipuosete?
Atsakyti

Laba.

tigriau - pasirodyk albume!

Feja - aha, jau stovi grazuole!

Atsakyti
Katee... gal per sventes pasifotkinsiu ir pasirodysiu... nelabai megstu pozuoti pries veidrodi... ax.gif
Atsakyti

10kg turetu laaaabai jaustis! Palengvejimas koks :bigsmile: 

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2016 12 19, 15:35)
<p>10kg turetu laaaabai jaustis! Palengvejimas koks bigsmile.gif </p>


Jauciasi aisku... tik geda rodytis kokia apsileidusi buvau... valios 0 pas mane... vyras pastumejo tokiems pokyciams, o pradejus matytis rezultatui "užsikabinau"...
Atsakyti

Tikrai labai daug yra 10kg , gal net per greit tu cia pavarei  :bigsmile: 

kaip oda ?

o kad svoris jaucias tai faktas , as cia biski pagrazejau tai siandien per trefke vos zvake padariau  :oh: 

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2016 12 19, 16:20)
<p>Tikrai labai daug yra 10kg , gal net per greit tu cia pavarei  bigsmile.gif </p><p>kaip oda ?


Su oda viskas tvarkoj... nemanau, kad per greit, visgi 3 menesiai nuo pradzios praejo... fb forumuose paskaitau, kaip kitos po 20 numeta per ta pati laika... blink.gif
Atsakyti