Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sigel nuotraukose kokia plonyte atrodo. Bet grazi figura, nieko nepasakysi. Bunkus, tai kudas, ale rankos kaip sasiskos, be jokiu raumenu. Vilka is "Na, palauk" man primena jis😃 Kojos ilgos, plonos.

Mano akimis tai ji per kūda. T.y., pati tokia būti neorėčiau. Nors kol labai jaunutė, tai žiūrisi gerai.

Atsakyti

Tai butent, kad jaunai tinka. As tai kaip skeletas atrodyciau 35-kiu metu budama.

Kazkaip idomiai su tuo moters kunu. Anksciau su 56kg atrodziau graizai, o dabar su tokiu svoriu atrodau perkarus. Nesuprantu, kaip taip gali buti. Kaulai tie patys. Ugis tas pats. Idomiai cia.

Atsakyti

Tai butent, kad jaunai tinka. As tai kaip skeletas atrodyciau 35-kiu metu budama.

Kazkaip idomiai su tuo moters kunu. Anksciau su 56kg atrodziau graizai, o dabar su tokiu svoriu atrodau perkarus. Nesuprantu, kaip taip gali buti. Kaulai tie patys. Ugis tas pats. Idomiai cia.

Bent jau aš tai sverdama 56 turėjau daug didesnį procentą kūno riebalų, nei kad dabar, sverdama 59. O vaizdas iš raumenų ir iš riebalų net labai skiriasi, nors atrodo kiek čia to skirtumo, vos 4-5 kg. Jei su dabartiniu riebalų procentu nusikūdinčiau iki anksčiau buvusių 55-56, tai turbūt tiesiai į reanimaciją išvežtų.

Atsakyti

Mano svarstykles man 60 dabar rodo. Bet as nepanikuoju. Tai tik skaiciai. 

Atsakyti

Mano svarstykles man 60 dabar rodo. Bet as nepanikuoju. Tai tik skaiciai. 

Svarbiausia, ką veidrody matai.

Atsakyti

Siegel ispudinga mergina. Kojos kaip is dangaus. 👌

Atsakyti

Siegel ispudinga mergina. Kojos kaip is dangaus. 👌

Taip, kojos dieviškos. Bet bendrai paėmus ji man atrodo visiška tuštutė. 

Atsakyti

Asmeniškai man - kai iš vidaus žmogus spinduliuoja tuštumą, tai tampa negražus ir atgrasus iš išorės - negelbsti nei dangiškos kojos, nei dar kažkas. Negaliu net į ją žiūrėt -  atgrasi, o dar kiekvienoj nuotraukoj tą savo galvą ranka prisilaiko... 

 

Erudicija, elegancija - paverčia net išoriškai neišvaizdžią moterį gražia, seksualia ir įdomia.

O čia... nėra kuom tą dėmesį į save atkreipti, tai "netyčia" apnuoginą papą, ar kokią rašliavą užsako... :wacko:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 09 gegužės 2017 - 22:48
Labas rytas...

Išlydėjau savo vaikinus, geriu kava...
Sergu jau nuo penktadienio, pasiėmiau bilioteni, gulinejau vakar visa diena, arbatas gėriau... Ir aišku užkrėčiau vyra... unsure.gif

Almost... o kodėl negali dvieju puodeliu normalios kavos išgerti?...

Ikelsiu kelias foto is savaitgalio Londone...
Atsakyti

Asmeniškai man - kai iš vidaus žmogus spinduliuoja tuštumą, tai tampa negražus ir atgrasus iš išorės - negelbsti nei dangiškos kojos, nei dar kažkas. Negaliu net į ją žiūrėt -  atgrasi, o dar kiekvienoj nuotraukoj tą savo galvą ranka prisilaiko...  Erudicija, elegancija - paverčia net išoriškai neišvaizdžią moterį gražia, seksualia ir įdomia. O čia... nėra kuom tą dėmesį į save atkreipti, tai "netyčia" apnuoginą papą, ar kokią rašliavą užsako... :wacko:

 

Vat man irgi. Tas jos išsidirbinėjimas parodo kokia kiaura merga, tada automatiškai nei man tos kojos grazios nei niekas, tampa atstumianti.

 

oras tapo dar bjauresnis, sninga, vėjas, šalta. Uždėjau mažei pūkinį paltuką, kur žiemą dėvėjo, tikrai neperkais.  Žmonės tai apsirengt gali, o vargšų paukštukų kaip gaila :(

o jie vistiek kasmet parskrenda ☺

 

Tigriau, sveik! Nuotraukose matau pažįstamas vietas. 😃

 

Katee, kokia graži nuotrauka, ten kur tu su žurnalu 👍, nebuvau mačius šitų.. Ir žydras paltukas lb fainas, "mano" spalva 😍

 

Labu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 10 gegužės 2017 - 07:41

Laba.

As tai Sigel nei vieno interviu nemaciau. Kazkaip nei laida rode su ja, nieko. Tai tik pagal isvaizda vertinu. Nu kad fotkese pozuoja, tai nieko blogo nematau. Grazus kunas. Jauna mergina. Aisku, tas lupu putimas, kai selfi daro, juokingai atrodo☺ Bet musu Attic irgi megsta lupas papusti, neaplenke jos ta mada. 

Blueta - dekui! Man irgi ta spalva😍 

P.S. Tuoj rasau i AZ.

Atsakyti

oras tapo dar bjauresnis, sninga, vėjas, šalta. Uždėjau mažei pūkinį paltuką, kur žiemą dėvėjo, tikrai neperkais.  Žmonės tai apsirengt gali, o vargšų paukštukų kaip gaila :(

o jie vistiek kasmet parskrenda ☺

Ir man  gaila pauksciu. Gandrai kiausinius is lizdo meta😢

Atsakyti