Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Jau du metai ir vis sako, kaip aš tau pavydžiu kad gali gyvent savo namuose, savo šaly, savoj kultūroj. 

 Sako, tu neįsivaizduoji, kokie tie ispanai rėksniai, kavinėj susišnekėt neįmanoma, kaip jie rėkia ( nu, tempearments gi 😃). Taip, klimatas faina, bet tik rudenį/žiemą, vasarą dūsta jie, gyvena miesto centre, aplink tik įkaitęs asfaltas. Aišku, jūra prie pat, bet miegot tik su kondyškėm. 

 Visada grožisi grįžę kaip žalia ir gražu LT. Kartais, gal reik iš šono pažėt, viskas kitaip atrodo. Man jau nebesinori gyvent ten nuolat. Bet noreč praleist žiemas 😊

Tai va, va.

Oj, kai dar dirbau, tai ateidavo kartais kokie ispanai ar italai i musu parduotuve. Parde paciam centre. Juos isleisdavo is kruizinio laivo, tai jie bevaikstinedami po senamiesti, uzeidavo kartais. Tikri reksniai. Toks jausmas, kad barasi ir koliojasi tarpusavy😂 Bet jie tiesiog taip bendrauja.

Vat ziemas ir as noreciau praleisti kur silta.

Atsakyti

pasidarysiu kavos ir ziuresiu Nuo Iki 

As tai torto puse turiu saldytuve. Jau uztaisiau arbatos. Bala nemate😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 gegužės 2017 - 17:03

 Tikri reksniai. Toks jausmas, kad barasi ir koliojasi tarpusavy😂 Bet jie tiesiog taip bendrauja.

Vat ziemas ir as noreciau praleisti kur silta.

Kultūriniai ir temperamento skirtumai.

pasak mano diedulio "nepindėk,a ko tau čia blogai" 😃

Atsakyti

Aš atsidariau karamelizuotis riešutus 😊

 

Ir dėl visko kaltas oras 😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 09 gegužės 2017 - 17:07

Kultūriniai ir temperamento skirtumai.

pasak mano diedulio "nepindėk,a ko tau čia blogai" 😃

Jo, labai temperamentingi jie.

Atsakyti

As tai torto puse turiu saldytuve. Jau uztaisiau arbatos. Bala nemate😃

Turiu fantastisko skonio pyragaiti su avietem ir man jo nesinori  :blink: ka tik desros prisipjausciau ! Va tau ka hormonai isdarineja

Atsakyti

žodžiu net ir neturiu ką pasakyt iš esmės  :D  :D 

ai nu tik tiek, kad noriu naujos tatuiruotės ir kad reik priimti galutinį sprendimą dėl vienos taisymo ir papildymo  :D 

norėčiau dar kavos, bet jau gėriau, tai galėčiau nebent tik be kofeino. ir nežinau ką daugiau papasakot..

gaily - aš prisimenu, kaip buvau rankos mažąjį pirštą susilaužius brolį mažiuką supdama medinėj lovytėj  :blink: tie vaikai maži kartais tik problemas sukelia sveikatos nu  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

žodžiu net ir neturiu ką pasakyt iš esmės  :D  :D

ai nu tik tiek, kad noriu naujos tatuiruotės ir kad reik priimti galutinį sprendimą dėl vienos taisymo ir papildymo  :D

norėčiau dar kavos, bet jau gėriau, tai galėčiau nebent tik be kofeino. ir nežinau ką daugiau papasakot..

gaily - aš prisimenu, kaip buvau rankos mažąjį pirštą susilaužius brolį mažiuką supdama medinėj lovytėj  :blink: tie vaikai maži kartais tik problemas sukelia sveikatos nu  :D  :D  :D 

Galvojau, kada Almost tars žodį pagaliau, bo iš to, kaip deliojai "like'us", mačiau, kad atsilieki diskusijoj 😃

Psio, išnaudojau žodžių limitą.

Atsakyti

Galvojau, kada Almost tars žodį pagaliau, bo iš to, kaip deliojai "like'us", mačiau, kad atsilieki diskusijoj 😃

Nu matai, darbo visuomenė esu, tai reik ir padirbt kartais  :lol: 

Ne, iš tiesų tai sekiau tiesiog iš įdomumo. Pasisakyt neturiu ką. Aš pati maišyta. Tai tiek  :ax: Bet žinai, grūmojantį pirštą apie dingimą prisimenu, tai todėl bent su pamėgstinimais apsireiškiu  :D​ 

Atsakyti

tie vaikai maži kartais tik problemas sukelia sveikatos nu  :D  :D  :D 

Traumas tiesiog  :D 

Paselo musu pavasaris. As irgi Vln saule megavau griztu, sniegas, tada saule, vel sninga  :lol: 

Vakar po sporto i pirti ejau, kaifas. Dabar kiekviena trefke dar po 5-7km nubegu. I maratona uzsirasiau, tai reik neapsijuokt.

Atsakyti

Tortas buvo skanus😆

Atsakyti

Sigel nuotraukose kokia plonyte atrodo. Bet grazi figura, nieko nepasakysi. Bunkus, tai kudas, ale rankos kaip sasiskos, be jokiu raumenu. Vilka is "Na, palauk" man primena jis😃 Kojos ilgos, plonos.

Atsakyti