Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Karas yra baisu. Blogai elgesi visi: nuo vokieciu, rusu iki lietuviu... JAV Vasingtono Holokausto muziejuje nemazai informacijos apie lietuvius iskundusius/nuzudziusius savo kaimynus

Baisu karo metu buvo. Baisu., zveriskumas islindo tu, kurie tai slepe. Nepaisant tautybes.

 

Mano drauges vyras, amerikietis, su geriuasiu pasaulio universitetu diplomais ir prestizine specialybe sake, kad patogiausias, geriausias gyvenimas jam buvo Lietuvoje (o gyvene jie tai daug kur Europoj ir, daugelio JAV valstijose)

Labu. Pas mane nuo pirmadienio stresai :D


Tai taip. Ir Vanagaitė savo knygoj aprašius gi lietuvių "žygdarbius", visada svoločių buvo ir bus, nežiūrint į tautybę,o tik patekus į terpę savo niekšiškus darbus daryt.

tai taip, pasak tos reklamos "ir Lietuvoj gyventi galima" 😃

Ypač, kai gerai uždirbi.😊

Kas nutiko, kokie stresai?

Feja, politika ir tarptautiniai santykiai.

Atsakyti

Labas

As truputi nesuprantu katee tavo pozicijos, tu manai, kad rusu okupuotame kraste mes gyventume geriau?

Man rusai, kaip zmones mieli sirdziai, jie turi daug puikiu savybiu, kurios budingos ju tautai. Ir nepazistu, kas negraziai apie rusus kalbetu.

Pasigilinus i Stalina ir Hitleri, tai Stalinas savo ziaurumu neprilygo hitleriui, sis bent uz savo tautos gerove kazkokiu iskreiptu suvokimu kovojo. Stalinas zude visus, savus, nesavus. Vargu ar istorijoj ziauresnis zmogus buvo.

Atviros sienos ir galėjimas keliaut kur nori yra afigienai gerai 👌

Pasaulis kosmopolitiškas, žmonės migruoja, bando įleist šaknis kitur, kas čia blogo?

 

Tai va, zmones migruoja ir turtingose salyse, tautos maisosi. 

As mielai irgi vaziuociau svetur, nors, atrodo, nepritekliaus nepatiriu, bet noras pazinti yra tai, kas zmonija veda i prieki.

O kodel zmones emigruoja is turtingu saliu i trecio pasaulio salis? Tiek daug apsigyvenusiu europieciu, australu, amerikieciu Tailande, Indonezijoj. 

Atsakyti

O kodel zmones emigruoja is turtingu saliu i trecio pasaulio salis? Tiek daug apsigyvenusiu europieciu, australu, amerikieciu Tailande, Indonezijoj. 

Nu, įvairiai. Kas egzotikos, kas meditacijos ir gyvenimo prasmės, nuo pertekusio vakarietiško vartotojiškumo, ieško. Kas savanoriauja ir taip save realizuoja, visokių tų sitiacijų yr. Pažėk, kiek Holivudo žvaigždžių  po Indiją ir kitas vargingas šalis bastosi.😃

Atsakyti

Labas

As truputi nesuprantu katee tavo pozicijos, tu manai, kad rusu okupuotame kraste mes gyventume geriau?

Skaityk is naujo. Nuo ko kalba prasidejo. Prie ko cia geriau, blogiau ar kas butu, jeigu butu. Yra kaip yra. Bet nera taip gerai. Uzsikabinot uz tos okupacijos ir tampot jau 100-meti beveik. Per 20 su virs metu nei gamyklu, nieko. Viska ispardave, isdraske. Kaimai istustejo. Kaip kad delfi rase, 2,5 miesto beliko.

Atsakyti

Bleka, snigt ir Vilniuj pradėjo. 😠 O toks geras oras iki piet buvo, saulė švietė, varėm su vyru mišku ir grožėjomės, sakėm geras tas oras 😃

Aš šian po trefkės gerai pasipirtinau, tai dbr jau ant miego traukia. Reiks prašyt, kad židinį užkurtų, bo žmiema už lango.😃

Atsakyti

Katee , nepriimk to asmeniskai . Cia tik diskusija !

manau visi paprasi zmones nenori jokiu nesantaiku ir tuo labiau karu 

Atsakyti

Nu, įvairiai. Kas egzotikos, kas meditacijos ir gyvenimo prasmės, nuo pertekusio vakarietiško vartotojiškumo, ieško. Kas savanoriauja ir taip save realizuoja, visokių tų sitiacijų yr. 

Butent. 

Atsakyti

Bleka, snigt ir Vilniuj pradėjo. 😠 O toks geras oras iki piet buvo, saulė švietė, varėm su vyru mišku ir grožėjomės, sakėm geras tas oras 😃 Aš šian po trefkės gerai pasipirtinau, tai dbr jau ant miego traukia. Reiks prašyt, kad židinį užkurtų, bo žmiema už lango.😃

Vo, priezastis i Ispanija emigruoti.

Mano drauge siandien grizta is Alikantes. I ziema...😯 Soka gaus😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 gegužės 2017 - 16:37

Bleka, snigt ir Vilniuj pradėjo. 😠 O toks geras oras iki piet buvo, saulė švietė, varėm su vyru mišku ir grožėjomės, sakėm geras tas oras 😃

Aš šian po trefkės gerai pasipirtinau, tai dbr jau ant miego traukia. Reiks prašyt, kad židinį užkurtų, bo žmiema už lango.😃

O as zidinio nespejaunprakurt , sniegas istirpo  :D o like kelios malkos ir aprukes stiklas , noriu issivalyt , bet tos kelios malkos voliojas . Laukiu progos uzsikurt 😁

Zinau ta jausma , man po baseino panasiai  :rolleyes: dar siandien po baseino ir masaze buvau tai tokia lengva lakstau  :sokiai: 

visa diena ant koju , nenoagal plana masinoj lempute kazkokia pradejo degt , teko o centra varyt , laiko susigaiso  :oh: 

dabar vaika i kirpykla nuvezus poilsiauju  :victory2: taip kavos nooooriu! Parleksiu namo , pasidarysiu kavos ir ziuresiu Nuo Iki , o po to darbelio turiu , teks pasidaryt , nes tos dienos bega kosminiu greiciu . Vaikam istisai sventes visokios , tuoj isleistuves , gimtadieniai prasides . Tik spek suktis 

Atsakyti

Vo, priezastis i Ispanija emigruoti.

Mano drauge siandien grizta is Alikantes. I ziema...😯 Soka gaus😃

Nea, ne priežastis . Mano draugė irgi gyvena Alikantėj, vyrą iškomandiravo ispanams vadovaut ir įmonę pakelt, tai nesidžiaugia visai,žinok ten gyvendama. Jau du metai ir vis sako, kaip aš tau pavydžiu kad gali gyvent savo namuose, savo šaly, savoj kultūroj. 

 Sako, tu neįsivaizduoji, kokie tie ispanai rėksniai, kavinėj susišnekėt neįmanoma, kaip jie rėkia ( nu, tempearments gi 😃). Taip, klimatas faina, bet tik rudenį/žiemą, vasarą dūsta jie, gyvena miesto centre, aplink tik įkaitęs asfaltas. Aišku, jūra prie pat, bet miegot tik su kondyškėm. 

 Visada grožisi grįžę kaip žalia ir gražu LT. Kartais, gal reik iš šono pažėt, viskas kitaip atrodo. Man jau nebesinori gyvent ten nuolat. Bet noreč praleist žiemas 😊

Atsakyti

Tikrinau namu darbus vaiku. Buvo uzduotis lietuviu k. parasyti 3 zodzius, kurie atsako i klausima kur? ir turi galune -oje. Skaitau. Alanas raso: Mokykloje, jūroje, šiknoje :wacko:  :ohmy: Isprotejimas :ohmy:​ 

Atsakyti

Tikrinau namu darbus vaiku. Buvo uzduotis lietuviu k. parasyti 3 zodzius, kurie atsako i klausima kur? ir turi galune -oje. Skaitau. Alanas raso: Mokykloje, jūroje, šiknoje :wacko:  :ohmy: Isprotejimas :ohmy: 

😱😃🎈😃🎈

Atsakyti