Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Normalu tai normalu.

Greit pensijos nebus mokamos. Irgi normalu?

Atsakyti

Nu bet tsrs laikais išviso buvo kazkas, ko but negali. Tai buvo dirbtina, ko dėka musu salis nualinta. Tai ju dėka mes dabar taip gyvenam. Bet gal kaip nors.

Nu taip taip, visi kalti. Rusas, vokietis... tik ne mes patys. Kai pensiju nebemokes, irgi bus rusas ir vokietis kaltas...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 gegužės 2017 - 14:45

Tai va. Patys save sekmingai zlugdo. Todel ir sakau, laisve - gerai, bet kas is tos ju laisves. Sikna visiska. Cukinija 2 eu kainuoja.

Tai geriau buvo kai buvo rusai valdzioje ?

Atsakyti

As tai baigiu ta tema. Bet akivaizdu, kad rusams lietuviai jaucia panieka. Vemti vercia nuo visu komentaru apie Ruskinus, ruskius ir pan. Ir dar 1000metu kaltins juos del savo nesekmiu. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 gegužės 2017 - 15:18

 Todel ir sakau, laisve - gerai, bet kas is tos ju laisves. Sikna visiska. Cukinija 2 eu kainuoja

Tu maišai du dalykus, laisvę su ekonomika. Jau sakiau, ekonomiškai mes dar silpni, tikiu, atsigausim. O kad turim laisvę tai yra wow wow wow!.

Aš nepaprastai džiaugiuos, kad mano vaikai auga  civilizuotoj, laisvoj Lietuvoj. Gali pamatyt pasaulio, mokytis ten kur jie nori ir sugeba ( iš dukros kurso Licėjuj LT mokytis liko gal du, tie kurie ėjo į mediciną, visi kiti kas uz savus, kas iš valstybės paskolas ėmė ir išvarė į stipriausius europos/pasaulio univerus), kad jiems atsivėrė galimybės. 

 Dukra egzus pavarė kiaurais šimtukais A lygiu. Profesorius, kuris dėsto Amerikos užsienio politiką, atidirbęs diplomatu 40 metų, pasistatė ją prieš visą auditoriją ir pasakė " vat šitos merginos rašiniams lygių nėra, po jos atsiskaitymų jau nėr ką pridėt" sakė plot visi studentai pradėjo, M ir raudo ir balo, nežinojo kur rankas dėt. 😃

 Ir va, prašau, mergaitė iš mažos, jiems gal net negirdėtos mažos šalies, Amerikos užsienio politiką moka ir apsiskaičius geriau už ten gimusius ir augusius.. 

Didžiuojuos, kad jai taip sekas. Bent jau tas kursas žinos, kad Lietuvane koks beraščių papuasų kraštas, o protingų žmonių 😊

Taip, kad tiems kas dirba, siekia, stengiasi, galimybės eit į priekį, tikrai yra.

o kad pilna lodorių ir pašalpinių kelinta karta jau auga tai irgi faktas. Mokesčius šitokius plojam, nes dirbančių sauja, o pencinykų armija, kuriuos išlaikyt reik. 

Atsakyti

As tai baigiu ta tema. Bet akivaizdu, kad rusams lietuviai jaucia panieka. Vemti vercia nuo visu komentaru apie Ruskinus, ruskius ir pan. Ir dar 1000metu kaltins juos del savo nesekmiu. 

Ne rusams, katee. Pilna puikių, šitos tautybės žmonių, nesuabsoliutink. 🎈 Absol nesutinku su tavo teiginiu.

bet istoriškai taip susiklostė, kad jie mus buvo okupavę ( arba išlaisvinę, anot tavęs), tai nereik norėt, kad spinduliuotų meile po tokių įvykių.

Atsakyti

Matai katee, pvz tu didžiuojies savo seneliu, gavęs medalių ir t.t.. O aš žiūriu iš kitos pusės - pvz mano senelis buvo pastatytas sušaudymui į eilę, vieno iš  viršesnių karių įsakymu. Išsigelbėjo jis tik to kaimo, kuriame gyveno kunigo dėka, mat šis meldė pasigailėti kaimo vargonininko. Mano senelis - žymus vargonininkas. Jaunas buvo visai tada, kai grįžo namo, plaukus ranka nusiėmė nuo galvos, nes iš patirto streso, kuokštais nukrito plaukai per kelias val. Taip ir buvo nuplikęs nuo pat jaunystės. Tai kaip man gali apsiversti liežiuvis vadinti juos “ išvaduotojais“ nemoku aš taip gražiai, kaip Blueta, bet taip - istorinis faktas toks, bet nei aš laikau kažkokią pagiežą, nei ką, rusų menas vien ko vertas, yra daug puikių žmonių ir t.t.. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 09 gegužės 2017 - 15:34

A vel sunkiom temom kalbat :hmm:

 

Taip... Ir vykdė baisius isakymus.... Vijo is namu, sodino i vagonus, ateidavo i namus ir apvogdavo seimininku akivaizdoj, prievartavo, tyciojosi. Buvo baisus laikas. As tai savo vaikams taip aiškinu....

 

 

O vokeciai ka dare, nezinai? Kaip nori taip ir aiskink, ir galvok...

 

 

 

Karas yra baisu. Blogai elgesi visi: nuo vokieciu, rusu iki lietuviu... JAV Vasingtono Holokausto muziejuje nemazai informacijos apie lietuvius iskundusius/nuzudziusius savo kaimynus zydus. Taip pat ir rusai ne sventieji buvo, vien Katyne reikia atsiminti.

 

Beje, as esu labai maisyta (lietuvisku, latvisku ir rusisku saknu), bet man manau objetyvumo tas neatima. Baisu karo metu buvo. Baisu., zveriskumas islindo tu, kurie tai slepe. Nepaisant tautybes.

 

O, Eurovizija siandien bigsmile.gifZiuresit? bigsmile.gifAs tai labai miego noriu tuo metu. Bet gal prisipirkt ledu kokiu, nezinau unsure.gifbiggrin.gif

 Vakar praklausiau ir nei vienos geros dainos neisgirdau.

 

Blueta - paklausyk, ka emigrantai sako. Daugelis noretu savo gimtoj saly gyventi. Daugelis neisvaziuotu, jei imanoma cia butu isgyventi. Mieliau vaziuotu ilsietis kelis kartus per metus kazkur, bet gyventu savo saly, kalbeti savo kalba ir t.t.

Dauguma isvaziavo tikrai ne tam, kad platuji pasauli pamatyti, o kad pragyventi galetu, lizingus cia prisiimtus ismoketi ir pan. To jau nereikia neigti. 

 

Nu turiu labai nemazai emigravusiu draugu. Is visokiu saliu (nuo pazangiausiu iki nelabai). Nei vieni grizti atgal nenori. Visokiu zmoniu yra.

 

o kad į LT atvyksta dirbt užsieniečių tai faktas, vilniuj pilna skandinavų, pazįstu dirbančius/gyvenančius po 10-15 metų. Pas mus įmonėj jau ne viena tamsiaaodė dirba, yra kam LT oho kokia svajonių šalis 😀

 

Mano drauges vyras, amerikietis, su geriuasiu pasaulio universitetu diplomais ir prestizine specialybe sake, kad patogiausias, geriausias gyvenimas jam buvo Lietuvoje (o gyvene jie tai daug kur Europoj ir, daugelio JAV valstijose)

 

As tai baigiu ta tema. Bet akivaizdu, kad rusams lietuviai jaucia panieka. Vemti vercia nuo visu komentaru apie Ruskinus, ruskius ir pan. Ir dar 1000metu kaltins juos del savo nesekmiu. 

 

Nejaucia, zinok. Chamu visu neisgyvendinsi, bet as kai pagyvenus dabar kitur, matau, kas is tiesu yra panieka. Pvz. epitetai, elgesys su juodaodziais, hispanics ar pan. Kaip zmones kalba, kaip policininkai elgiasi vien del tavo odos spalvos ir pan. Apie rusus taip kalbant/elgiantis niekad negirdejau/nemaciau.

 

Labu. Pas mane nuo pirmadienio stresai :D

 

Atsakyti
Blueta, bet tai kaip nerealiai tavo dukra mokos wub.gif O ką ji studijuoja?
Atsakyti

Matai katee, pvz tu didžiuojies savo seneliu, gavęs medalių ir t.t.. O aš žiūriu iš kitos pusės - pvz mano senelis buvo pastatytas sušaudymui į eilę, vieno iš  viršesnių karių įsakymu. Išsigelbėjo jis tik to kaimo, kuriame gyveno kunigo dėka, mat šis meldė pasigailėti kaimo vargonininko. Mano senelis - žymus vargonininkas. Jaunas buvo visai tada, kai grįžo namo, plaukus ranka nusiėmė nuo galvos, nes iš patirto streso, kuokštais nukrito plaukai per kelias val. Taip ir buvo nuplikęs nuo pat jaunystės. Tai kaip man gali apsiversti liežiuvis vadinti juos “ išvaduotojais“ nemoku aš taip gražiai, kaip Blueta, bet taip - istorinis faktas toks, bet nei aš laikau kažkokią pagiežą, nei ką, rusų menas vien ko vertas, yra daug puikių žmonių ir t.t.. 

Kare visada nekalti zmones nukencia. Kur matei kitaip?

Bet taip, prisiminsiu ir didziuosiuos, kad kovojo uz savo zmones!

Atsakyti

 nemazai informacijos apie lietuvius iskundusius/nuzudziusius savo kaimynus zydus. Taip pat ir rusai ne sventieji buvo, vien Katyne reikia atsiminti.

Tai va. Nenorejau cia kalbeti, ka man pasakojo (is pirmu lupu, o ne nuo 9 kiseliaus vanduo), nes atrodyciau saliska.

Tai ir sakau, kad kare nukencia ir visai nekalti zmones. Kiekvienas uz save. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 gegužės 2017 - 15:55
QUOTE(katee @ 2017 05 09, 15:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="drugelis." data-cid="71617183" data-time="1494336828"><div><p>Matai katee, pvz tu didžiuojies savo seneliu, gavęs medalių ir t.t.. O aš žiūriu iš kitos pusės - pvz mano senelis buvo pastatytas sušaudymui į eilę, vieno iš  viršesnių karių įsakymu. Išsigelbėjo jis tik to kaimo, kuriame gyveno kunigo dėka, mat šis meldė pasigailėti kaimo vargonininko. Mano senelis - žymus vargonininkas. Jaunas buvo visai tada, kai grįžo namo, plaukus ranka nusiėmė nuo galvos, nes iš patirto streso, kuokštais nukrito plaukai per kelias val. Taip ir buvo nuplikęs nuo pat jaunystės. Tai kaip man gali apsiversti liežiuvis vadinti juos “ išvaduotojais“ nemoku aš taip gražiai, kaip Blueta, bet taip - istorinis faktas toks, bet nei aš laikau kažkokią pagiežą, nei ką, rusų menas vien ko vertas, yra daug puikių žmonių ir t.t.. </p></div></blockquote><p>Kare visada nekalti zmones nukencia. Kur matei kitaip?
</p><p>Bet taip, prisiminsiu ir didziuosiuos, kad kovojo uz savo zmones!</p>
Taip, butent, uz savus, bet ne uz sio krasto. Todėl mes ir nededam jiems gėliu, ir vaikus mokom, kad jie suprastu, kad zinotu.... Kaip buvo iki ju atėjimo, kaip buvo, kai jie atėjo ir dziaukimės, vertinkim, kai ju nėra.
Atsakyti