Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Kažkaip neįdomu man ta eurovizija, politika ir gėjų paradas. Toli ten nuo tikrų dainų konkurso. Pastaruosius keletą metų jau net nebežiūriu.

Atsakyti
Nu bet vis tiek - dainuoja jie ten tikrai biggrin.gif

Katee, matai kartais Šiaurės Korėją per tv, nu tai ji man labai mano vaikystės laikus primena. smile.gif O kai papasakoja, kas dar geriau viską matė - tai tip top. Nevažiuotum tu i Turkija, dėka tu, ant kuriu kapu gėliu dar nenunesei biggrin.gif
Atsakyti

http://zmones.lrytas...pojuti-1074390/

"demonstruoja puikų stiliaus pojūtį" 😃

Tai jau tikrai. Ypač toj muotraukoj, kur maudomukas ne tik papo bet spenio (!) nedengia.

Atsakyti

http://zmones.lrytas...pojuti-1074390/

"demonstruoja puikų stiliaus pojūtį" 😃

Tai jau tikrai. Ypač toj muotraukoj, kur maudomukas ne tik papo bet spenio (!) nedengia.

apsiverGsiu  :D  :D  :D  :D​ 

Atsakyti
Vajė.... unsure.gif
Atsakyti

Fėja*, 09 Geg 2017 - 13:47, parašė: Nu bet vis tiek - dainuoja jie ten tikrai biggrin.gif Katee, matai kartais Šiaurės Korėją per tv, nu tai ji man labai mano vaikystės laikus primena. smile.gifO kai papasakoja, kas dar geriau viską matė - tai tip top. Nevažiuotum tu i Turkija, dėka tu, ant kuriu kapu gėliu dar nenunesei biggrin.gif

Mano vaikyste buvo puiki. [attachment=243064:18157568_1055112061288967_2860080126593358241_n.png.jpg]  

Neisvaziuotu puse LT dirbti i uzsieni, jei taip gerai butu laisvoj Lietuvoj. Rezultatas pats uz save kalba.

Turkija... Kas is to, kad teoriskai gali skristi? Daugelis sau vis tiek negali to leisti, laive turint.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 gegužės 2017 - 13:01
QUOTE(katee @ 2017 05 09, 12:57)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fėja*" data-cid="71616799" data-time="1494326831">Fėja*, 09 Geg 2017 - 13:47, parašė: Nu bet vis tiek - dainuoja jie ten tikrai vartotojo įkelta nuotrauka Katee, matai kartais Šiaurės Korėją per tv, nu tai ji man labai mano vaikystės laikus primena. vartotojo įkelta nuotraukaO kai papasakoja, kas dar geriau viską matė - tai tip top. Nevažiuotum tu i Turkija, dėka tu, ant kuriu kapu gėliu dar nenunesei vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote>
<p>Mano vaikyste buvo puiki. [attachment=243064:18157568_1055112061288967_2860080126593358241_n.png.jpg]  </p>
<p>Neisvaziuotu puse LT dirbti i uzsieni, jei taip gerai butu laisvoj Lietuvoj. Rezultatas pats uz save kalba.</p>
<p>Turkija... Kas is to, kad teoriskai gali skristi? Daugelis sau vis tiek negali to leisti, laive turint.</p>
Katee 4u.gif Okupantų dėka, buvo uždarytos sienos. Kirst bandysi-bėgi. Psichuškė, arba kalėjimas, jei nenušaus prie sienos.
Ką žmonės turėjo?? Atėmė žemes, namus, gyvulius..... Kaip gi žmonės išvykt galėjo- NIEKAIP. Ką čia kalbėti..... Kas pabėgo tas pabėgo, o paskui ... Apie emigraciją tik pasvajot.
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 05 09, 08:54)
<p>gaily -  II-as pasaulinis karas buvo 1941-1945m. Ir Geguzes 9d. yra Pergales diena. LT po nepriklausomybes atkurimo nesvencia sios sventes. T.y. nevyksta jokie paradai kaip anksciau. Bet geles zmones nesa kiekvienais metais. Susitinka su karo veteranais, kuriu vos keli liko, nes jiems jau virs 90m.</p>

Žinau kokia diena smile.gif tik kad neminima Lt smile.gif

Žodžiu, taip vakar susivožiau kojos pirštą, kad laukiu ligoninėj prie rentgeno biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Almost. @ 2017 05 09, 10:58)
<strong>gaily</strong> - pasidžiaugt sakai  biggrin.gif </p><p></p><p>

Jo smile.gif pagyvensi pamatysi smile.gif))
Atsakyti

Feja - tai jo, dabar begti lengviau is LT 😂 Sienu neber. Tai ir bega keturiom is cia. Tada bego, nes puole, o dabar net nepuolami bega. Cirkas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 gegužės 2017 - 13:24

gaily - jergus, kur čia pirštą sugalvojai susivaryt?  :blink:​ 

Atsakyti

Atviros sienos ir galėjimas keliaut kur nori yra afigienai gerai 👌

Katee, bet tai jog tie, kurie nepragyvena/neužsidirba atostogoms, gali išvykt padirbėt yra pliusas.

Pasaulis kosmopolitiškas, žmonės migruoja, bando įleist šaknis kitur, kas čia blogo?

 Aš niekad nesuprantu kai gyvenantys čia varo ant emigrantų kad bla bla vos ne tevynes išdavikai 😱 Mačiau ne vienoj diskusijų laidoj,skaičiau ne kart.

 Nu koks kieno reikalas kas kur gyvena,žmonės bando kur jiems geriau, ar už tai smerkt reikia? O kuo jau čia likę geresni? Kažkokią tulžį pila. Gal pavydi kad patys neišdrįsta. 

Nieks nieko neprivalo, tam ir yra atviros sienos, kad žmonės turėtų pasirinkimą.

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 05 09, 13:23)
<p>Feja - tai jo, dabar begti lengviau is LT 😂 Sienu neber. Tai ir bega keturiom is cia. Tada bego, nes puole, o dabar net nepuolami bega. Cirkas.</p>

Ne, netiesa. Ne visi bėga ir taip nėra, kad cia neimanoma. Vyksta tai, kas vyksta visame pasaulyje. Ir pas mus atvyksta dirbt, ir musu tautiecoai isvyksta. Taip yra visur, visose salyse.
Atsakyti