Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ir pas mus buvo intensyvus savaitgalis! 👍Vakar kritau i lova kaip lapas. Miegojau be prabudimu.

8.00 jau salej buvau. Neseniai grizau tik. Siandien tecio gimtadienis. Vaziuosim vakare pasveikinti.

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Intensyvius savaitgalius turėjot, sakot? Mes irgi  :) Smagiai laiką praleidom, po vakarykščio oro pusė piliečių turbūt puikiai atitinka šitą nuotrauką  :D  :D  :D Mano pačios nosis alijošiaus prašosi, nu bet nieko - viskas gerai, kol yra makiažas  :D​ 

https://scontent-frt...b51&oe=59BD0B05

Atsakyti

Almost, aha, nuotrauka i tema. Treneris salej kaip tik rode nudeginta kakla ir nugara😀

Atsakyti

Almost, aha, nuotrauka i tema. Treneris salej kaip tik rode nudeginta kakla ir nugara😀

nežinau, kaip pas jus su oru buvo situacija, bet pas mus, matomai, airiška vasara buvo vakar  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

nežinau, kaip pas jus su oru buvo situacija, bet pas mus, matomai, airiška vasara buvo vakar  :D  :D  :D​ 

Ir pas mus visas savaitgalis buvo siltas.

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 05 08, 13:27)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Almost." data-cid="71614754" data-time="1494234188"><div><p>nežinau, kaip pas jus su oru buvo situacija, bet pas mus, matomai, airiška vasara buvo vakar  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif </p></div></blockquote><p>Ir pas mus visas savaitgalis buvo siltas.</p>

Vakar tai Vilniuj lijo..O šeštad puikus buvo- minėjom gimtad smile.gif
Buvom baseine, mažė pietų miega, aš kavą geriu.

Labas!
Atsakyti

Laba.

Gamta tikrai isprotejo😯 Sninga kaip vidury ziemos. Tik kad tirpsta tos didziules snaiges, vos zeme pasiekusios... Vaikai su zeminem striukem, kepurem, pirstinem. Cirkai, nu😃

Zadejau siandien nuvesti dvynius, padeti geliu Pergales proga. Stovesim po sniegu :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 gegužės 2017 - 07:07
Labas rytas. Vilniuj nesninga. Lėksim į svečius, pažiūėt draugės antros dukrytės mėnesio ir pasidžiaugt, kad mano ne tokia jau 😂 o vakare į sesės dainavimo studijos koncertą.

Katee, kas per šventės pas jus smile.gif)
Atsakyti

gaily -  II-as pasaulinis karas buvo 1941-1945m. Ir Geguzes 9d. yra Pergales diena. LT po nepriklausomybes atkurimo nesvencia sios sventes. T.y. nevyksta jokie paradai kaip anksciau. Bet geles zmones nesa kiekvienais metais. Susitinka su karo veteranais, kuriu vos keli liko, nes jiems jau virs 90m.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 gegužės 2017 - 07:55
Labas rytas 4u.gif


Norėčiau, kad niekada nebutų karo... Ir kad niekada nebūtų tokių išvaduotojų.....


Atsakyti

Labas rytas,

 

Mes su dukra kaip tik praeitą savaitę istorijos testui ruošėmės iš tų temų visų - II pasaulinis, holokaustas, gedulo ir vilties diena. Jau tokie ten ir buvo "išvaduotojai" - dalijosi pasaulį Stalinas su Hitleriu tiek, kiek netingėjo, o susikirtus interesams, staiga jau viena pusė tampa pasaulio gelbėtojais. Bla bla bla...

Bet aš dabar kokia pasikausčius istorijoje  :D  nes viską su dukra mokomės, ji pati nesuvokia, reikia išaiškinti kiekvieną temą, išskirti pagrindinius dalykus. 

 

Oras Kaune tai visai nieko, saulė šviečia, tik žvarboka, ypač pavėsyje. Keisti tie orai LT tikrai - šeštadienį sode šortais vaikščiojau, o šiandien - žiemine striuke  :huh2:

 

Rytą pradėjau sveiku kokteiliu: špinatai - nuosavi, iš šiltnamio, bananas, orkaitėje keptas moliūgas, vanduo, linų sėmenys, o pasibaigė rytas  nekaip....  :blush-anim-cl: Sumuštinias su skrudinta duona, tepamu paštetu ir kava  :essen:

Paspalvinsiu temą savo kokteiliu ir pirmu derlium iš nuosavo šiltnamio  :essen:

[attachment=243057:kokteilis.jpg][attachment=243058:ridikai.jpg]

Atsakyti

Labas rytas  :) 

katee - nu bet tikrai, košmariukas kažkoks  :blink: Jau rašiau tėčiui ryte, kad ką man pakuotis - sukneles ar šubeles. Sakė veilokus, nes šubelių turi  :D  :D  :D Eina sau, tik tiek galiu pasakyt.. Nu aš labai tikiuosi, kad atšils tie orai, Dievaži.

gaily - pasidžiaugt sakai  :D 

Šiandien ryte kaip smagiai pasportavau, visa tokia dabar kupina energijos jaučiuosi :)​ 

Atsakyti