Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Manau, verslumas igimtas buna, dvyniai akivaizdus to pavyzdys. Mb 5 metu pomidorus stumde pas senelius, jie pardavinedavo, o jis turedavo savo, tai vietoj ju parduodavo savo. Kiti vaikai skaiciuot nemoka tokiu metu. 16m jau normalu versla turejo su keliais darbuotojais, o 23m- 200darbuotoju.

Tiesiog buna zmones turi gebejima is visko padaryt bizni. Va, kiausini norint galima parduoti tam, kuriam jo visai nereik  :D  patinka man tokie apsukrus vaikai.

Atsakyti

Attic - tikrai taip, pritariu pilnai.

Kodėl aš neversli buvau/esu, nu   :mastau:  Kam duota, tam duota ir nelabai ką čia padarysi. 

Atsakyti
Nesucitavau - Smiltė dėkoja!! Ir aš!! Kas gali būt geriau... 😍
Atsakyti

Attic - dabar pagalvojau, prastumti kiausini ar apmokestinti iejima i nameli ir taip uzsidirbti pinigu gal ir verslumas, bet isejimo is namelio apmokestinimas tai... terorizavimas jau😂😂😂

gaily - su pirmais zingsniais jus!👍Oras nusiseke jums!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 05 gegužės 2017 - 19:46

 bet isejimo is namelio apmokestinimas tai... terorizavimas jau😂😂😂

Plona linija  :D  bet daug verslu pastatyta tokiu principu, neturi pasirinkimo ir moki.  :hmm: 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Smilte ir jos mamyte su gimtadieniu wub.gif Ale oras koks ta proga thumbup.gif


Katee, nu bernai duoda biggrin.gif , bet sutinku su Attic dėl verslumo.
O dėl to isejimo is namelio.... O kaip Egipte reik susimokėt, jei nori nulipt nuo kupranugario??? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas! Lėksim šventinių pusryčių ir baigsim gimtadienio maratoną biggrin.gif šian Vingio parke šventė, tai irgi planuojam.. Gražios dienos visoms smile.gif

Katee, tavo bernai nerralūs biggrin.gif biggrin.gif mažiukas dar toliau pažengs tarp tokių brolių biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Diena tikrai grazi!😍

Vaziuosim i Kar Kar parka. Susirinks 8 vaikai. Bus linksma😃 Palandzios, pasokines, pasius. Paskui eisim valgyti ledus👍

Atsakyti
Su musu - mamyčiu diena...
Atsakyti

Sveikinu visas mamytes su jusu diena! Visos geles siandien jums, Mielosios.

[attachment=243013:0e9efa82d3d8d98e161d2b9bc93ab982.jpg]

 

 

Mano mama su teciu Turkijoj, tai nuobodziavau visa diena. Bet bent pailsejau  :bigsmile:

 

Atsakyti

Labas rytas,

kokie planai , išukiai siai savaitei  :bigsmile: ?

as pedikiure pagaliau ! Po to darbukai laukia , dar maisto reik apsipirkt , nes namie po savaitgalio badas 

Atsakyti

JOKIU issukiu, po tokio intensyvaus svtgalio, noriu ramybes ;)

Ot pasijaucia vaiku kiekis per mamu diena! namuose tiek graziu geliu :)

sveikos.

Atsakyti