Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Jazau, pasijaučiau kaip mama- mėmė. :D Tai apie tai net nediskutuotina, kad svarbiausia laimingai vaikai gyventų, kur bebūtų. Ir tikrai įsikibus nelaikysiu, tik norėjau pasakyti, kad visvien man būtų smagiau, jei galiausiai, po studijų, mokslų, gyvenimo svetur, šaknis dukros įleisti lietuvoj. Norėčiau aš, o ko norės jos - bus matyt. Nieko neprogramuoju ir neskatinu. Bet man atrodo, kad tėvynės ilgesys visvien būna emigrantams, ar ne?

 

Smiltutę su gimtadieniu!

Atsakyti

Jazau, pasijaučiau kaip mama- mėmė. :D Tai apie tai net nediskutuotina, kad svarbiausia laimingai vaikai gyventų, kur bebūtų. Ir tikrai įsikibus nelaikysiu, tik norėjau pasakyti, kad visvien man būtų smagiau, jei galiausiai, po studijų, mokslų, gyvenimo svetur, šaknis dukros įleisti lietuvoj. Norėčiau aš, o ko norės jos - bus matyt. Nieko neprogramuoju ir neskatinu. Bet man atrodo, kad tėvynės ilgesys visvien būna emigrantams, ar ne?

 

Smiltutę su gimtadieniu!

Atsakyti

Jazau, pasijaučiau kaip mama- mėmė. :D Tai apie tai net nediskutuotina, kad svarbiausia laimingai vaikai gyventų, kur bebūtų. Ir tikrai įsikibus nelaikysiu, tik norėjau pasakyti, kad visvien man būtų smagiau, jei galiausiai, po studijų, mokslų, gyvenimo svetur, šaknis dukros įleisti lietuvoj. Norėčiau aš, o ko norės jos - bus matyt. Nieko neprogramuoju ir neskatinu. Bet man atrodo, kad tėvynės ilgesys visvien būna emigrantams, ar ne?

 

Smiltutę su gimtadieniu!

Atsakyti

Sorry, susitrigubino iš tel rašant.

Atsakyti

Tai zinai, kas liecia pinigus, tai nafig, nafig... 

Geriausias variantas buvo, kai kieme pastate nameli is suolu abu. Tada pasake kiemo vaikams, kad ten jau labai idomu ir iejimas kainuoja 0,20ct. Vaikai sunese pinigus. Bernai juos ileido. O kai vaikai norejo iseiti is namelio, tai bernai pasake, jog isejimas is namelio irgi mokamas :lol: Va ten tai cirkas buvo.

Tai dabar pasakok is kur jie to mokosi  :D uz ka imi pinigus is vyro  :lol: ?

Atsakyti
Gaily... mazyle su gimtadieniu... 4u.gif maciau instagrame... kokia grazuole... wub.gif

Labas visoms...
Atsakyti

Larba diena..

Gaily,su gimtadieniu jus🎉💐🎂gražios dienos!!!

Maniškis jaunuolis šnd  išvažiavo į Vokietiją žiūrėti futbolo..pergyvenu,nors nėra manau tokios mamos kuri nepergyventų,kai vaikas ne šalia...

Aš irgi svajoju kada ateis laikas kai gyvensim dviese,ar viena...

Atsakyti

Ačuiū!!
Gimtadirnio proga ir vaikščiot pradėjo:)))

Tvarkaus, tęsim balius - atlėks draugų, pasikepsim kažką lauke, oras nerralus 😍 o ryt dar į Vaflių namus šventinių pusryčių lėksim su mano tėvais ir sese..

Sveikinimai visai šeimai 🌷

Atsakyti

Tai dabar pasakok is kur jie to mokosi  :D uz ka imi pinigus is vyro  :lol: ?

Rasytee, kaip Dieva myliu, nezinau kaip jie ismasto taip. As nieko vyrui neparduodu😂 Bet taupyti tai jie megsta ir moka. Supranta, kad uz pinigus gali norima daikta nusipirkti, jeinpataupyti. Neisleidzia bet kam. Nesa bambalius priduoti ir deda pinigus i savo pinigines. Paskui gauna dovanu (Naujieji Metai, Gimtadieniai). Kartais mociute pameta po 10-20eu. Dabar yra sutaupe apie 800eu. Tai zada pirkti elektroninius paspirtukus. Nera taip, kad uzpakaliai pilni visko. Zino, kad nepirksim mes brangaus daikto vien del to, kad uzsimane. Tai tas noras patiems sutaupyti kazkokiam daiktui, matyt, ir gimdo tokias mintis, kur kaip uzsidirbti😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 05 gegužės 2017 - 16:25

, jog "toli gyveni, anukes nematom ir pan...."

Va del sito dalyko labai dziaugiuosi. Kad mano vaikai gali bendrauti su seneliais. Ypac mano tetis kiek uzsiima su jais, kiek ismokina visko, papasakoja ir pan.

Atsakyti

Rasytee, kaip Dieva myliu, nezinau kaip jie ismasto taip. As nieko vyrui neparduodu😂 Bet taupyti tai jie megsta ir moka. Supranta, kad uz pinigus gali norima daikta nusipirkti, jeinpataupyti. Neisleidzia bet kam. Nesa bambalius priduoti ir deda pinigus i savo pinigines. Paskui gauna dovanu (Naujieji Metai, Gimtadieniai). Kartais mociute pameta po 10-20eu. Dabar yra sutaupe apie 800eu. Tai zada pirkti elektroninius paspirtukus. Nera taip, kad uzpakaliai pilni visko. Zino, kad nepirksim mes brangaus daikto vien del to, kad uzsimane. Tai tas noras patiems sutaupyti kazkokiam daiktui, matyt, ir gimdo tokias mintis, kur kaip uzsidirbti😃

As tokia taupykle buvau , aisku ir esu taupi .

ir dvirati pati pirkdavausi ir pirmaji mobilu pati isigyjau . Aisku tie pinigai visiek buvo is tevu , bet taipyti ir uzsidirbti . Ju vesle turejau uzsiemimu jau nuo kokiu 12 metu ir ne siaip kada uzsimanau , o turejau pareigas .

o va mano vaikam pinigai nelabai egzistuoja.  :blink: atrodo ir tipo taupo ir kazka nusiperka , bet matau , kad jiems tai nera svarbu  :hmm: nera ir nereik... nezinau kodel taip . Nera kad as juos lepinciau , gal seneliai labiau  :mastau: 

dabar gavo riedi uz sandori , kad pjaus zole pas senelius visa sezona . Siandien po pamoku mielai leke tai daryt .

sake pailses valanda ir eis pas mus nupjaut , bet namie aisku nieko negaus , nes tai jau jo indelis i namu ruosa  :ax: 

Atsakyti

Ju vesle turejau uzsiemimu jau nuo kokiu 12 metu ir ne siaip kada uzsimanau , o turejau pareigas 

Ir labai gerai. I nauda isejo.

Atsakyti