Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

 Nuskambės gal bedieviškai, bet mes pasvajojam su vyru, kad kai ir šitie uzaugs, kaip fainai mes dviese pakeliausim 😃

Duok dieve tik sveikatos, o visa kita bus. 😉

mano gimtinėj jau pilnu pajėgumu žydi pienės, pilni laukai, taip gražu 😍 

Mes ta pati galvojam su vyru☺ 

O vaikams svarbu kas sektusi. Jei vaikams nesiseka, tai tada jau nieko nereikia, is ranku viskas krenta, atrodo. O jei viskas puiku, tai tik dziaugtis reikia... Blogiau, kai nuo tevu neatlimpa iki 35 metu.

Ooo, sito gerio kiekviena diena po puokste gaunu nuo klecko😂

Atsakyti

katee - vis dar normaliai dirba Medvėgalis ar nebe ten pietauji?  :)​ 

Atsakyti

Čia netyčia pasikėlus suknelė ir išlindę "tramdomukai" ar kas? 

Atsakyti

katee - vis dar normaliai dirba Medvėgalis ar nebe ten pietauji?  :)​ 

Aha, cia cia as. Dirba normaliai.

Atsakyti

Paskambino vienas is dvyniu, sako: "Mama, as padariau toki idomu lektuva ir pardaviau ji klasiokui". :mega_shok:  :wacko:  Pipiec, tuoj tevai prades skustis, kad mano bernai vis prastumia kazka uz pinigus :mastau:  Per Velykas kiausini savo dazyta kazkam pardave uz 1eu.

Atsakyti

Paskambino vienas is dvyniu, sako: "Mama, as padariau toki idomu lektuva ir pardaviau ji klasiokui". :mega_shok:  :wacko:  Pipiec, tuoj tevai prades skustis, kad mano bernai vis prastumia kazka uz pinigus :mastau:  Per Velykas kiausini savo dazyta kazkam pardave uz 1eu.

Nu o ko čia piktintis, kas liepia pirkt 🤑

Ale, verslus koks, nuo mažens, klausyk 😃

Atsakyti

Nu o ko čia piktintis, kas liepia pirkt 🤑

Ale, verslus koks, nuo mažens, klausyk 😃

Tai zinai, kas liecia pinigus, tai nafig, nafig... 

Geriausias variantas buvo, kai kieme pastate nameli is suolu abu. Tada pasake kiemo vaikams, kad ten jau labai idomu ir iejimas kainuoja 0,20ct. Vaikai sunese pinigus. Bernai juos ileido. O kai vaikai norejo iseiti is namelio, tai bernai pasake, jog isejimas is namelio irgi mokamas :lol: Va ten tai cirkas buvo.

Atsakyti

Tai zinai, kas liecia pinigus, tai nafig, nafig... 

Geriausias variantas buvo, kai kieme pastate nameli is suolu abu. Tada pasake kiemo vaikams, kad ten jau labai idomu ir iejimas kainuoja 0,20ct. Vaikai sunese pinigus. Bernai juos ileido. O kai vaikai norejo iseiti is namelio, tai bernai pasake, jog isejimas is namelio irgi mokamas :lol: Va ten tai cirkas buvo.

Ujjjj,  fruktai, gyvenime neprapuls 😀

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 05 05, 08:23)
<p>Mažylę Smiltelę su 1-uoju! 🎈🎈🎈</p>



QUOTE(Terezza @ 2017 05 05, 08:39)
<p>Gaily, sveikinimai tau ir mazei 4u.gif
</p>



QUOTE(katee @ 2017 05 05, 09:21)
<p>Smilte su 1-uoju Gimtadieniu!😍😍🐈🐇🍪🍦Teveliams visos geles💐💐💐</p><p></p><p></p>

Ačuiū!!
Gimtadirnio proga ir vaikščiot pradėjo:)))

Tvarkaus, tęsim balius - atlėks draugų, pasikepsim kažką lauke, oras nerralus 😍 o ryt dar į Vaflių namus šventinių pusryčių lėksim su mano tėvais ir sese..
Atsakyti

Aš kartais pasvarstau, kad labai norėčiau, jog dukros gyventų ir dirbtų LT, nenorėčiau, kad emigruotų. Bent dabar taip mąstau  :hmm: Aišku, jei čia skurstų, o ten prasigyventų - žinoma, geriau, bet jaučiu, kad man sunku būtų, ilgėčiausi.

 

Rimtai? Man nesvarbu, kuriam pasaulio kraste gyvens dukra. Svarbu laiminga butu.

 

Kad tuk galimybes butu. Sedai i lektuva ir pas tevus jau.

 

Ditto.

 


O aš turiu vyrą, su kuriuo esu artima, jis mano draugas, mes su juo lb daug visko veikiam kartu, mes  vis dar nenusibodom viens kitam, turim ką šnekėt.

 

 Nuskambės gal bedieviškai, bet mes pasvajojam su vyru, kad kai ir šitie uzaugs, kaip fainai mes dviese pakeliausim 😃

Duok dieve tik sveikatos, o visa kita bus. 😉

 

 

As taip jauciuos. :D Ir visai nebedieviskai :P  Man svarbiau, kad tevai turetu savo gyvenima ir viskas nesiremtu ant vaiku. Sakau is savos panasios patirties, kad nelengva, kai tave gruzina, jog "toli gyveni, anukes nematom ir pan...."

 

 

As isvis esu matyt ta "tiger mom", nes man labai svarbu, kad dukra gyvenime, kuo daugiau pamatytu, kuo daugiau ismoktu, ir jau dabar plaunu smegenis MB, kad jei ji bus gabi, stumsiu iki tiek, kad i Ivy League universiteta patektu, kad nesimokytu musu valstijoj, kad isbandytu viska :B  Net sakau, kad jos 15 gimtadieniui (kuris cia desimtim tukstanciu kainuoja zmonems), praplausiu jai smegenis, kad tuos pinigus isleistu kelionem aplink pasauli.  Aisku, cia as planuoju, o Dievas pasijuoks :lol:

 

 

Smiltute su pirmuoju :wub:

 

 

 

 

 

Atsakyti

Labas

Sveikini mazaja damute su gimtadieniu 🎂🎂🎂🎂 :4u:  :wub:  kaip staigiai prabego metai  :huh2: 

Blueta, numanau, kad cia toks drabuzis, nes ir ties liemeniu matosi. Kad tik issiskirt. :D 

Mano manymu siaip globaliais laikais, nepagyveni svetimam kraste yra didelis praradimas. Pasaulis toks didelis, toks grazus ir spalvotas, galimybe pagyventi kitur, susipazinti su kitomis kulturomis, zmonemis, kalbomis, skoniais ir kvapais yra didziule laime. Gailiuosi, kad budama studente neislekiau kazkur pastudijuoti, ar vasara W&T usa galimybe nepasinaudojau. Na, bet gal dar ir man pasitaikys proga.

Atsakyti

Jazau, pasijaučiau kaip mama- mėmė. :D Tai apie tai net nediskutuotina, kad svarbiausia laimingai vaikai gyventų, kur bebūtų. Ir tikrai įsikibus nelaikysiu, tik norėjau pasakyti, kad visvien man būtų smagiau, jei galiausiai, po studijų, mokslų, gyvenimo svetur, šaknis dukros įleisti lietuvoj. Norėčiau aš, o ko norės jos - bus matyt. Nieko neprogramuoju ir neskatinu. Bet man atrodo, kad tėvynės ilgesys visvien būna emigrantams, ar ne?

 

Smiltutę su gimtadieniu!

Atsakyti