Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Vidurinėlė baiginėja mokslo metus, šią savaitę pridavinėja rašinius, laiko paskutinius egzus, varo pilnu tempu, nes dar dirba ir sportuoja kasdien 😃

 Vyresnioji pasiėmė 5 sav.atostogas ir antradienį skrenda į Vašingtoną pas ją, abi išskrenda  į Meksiką ir mėnesį keliaus kartu po šalį.

Atsakyti

Vidurinėlė baiginėja mokslo metus, šią savaitę pridavinėja rašinius, laiko paskutinius egzus, varo pilnu tempu, nes dar dirba ir sportuoja kasdien 😃

 Vyresnioji pasiėmė 5 sav.atostogas ir antradienį skrenda į Vašingtoną pas ją, abi išskrenda  į Meksiką ir mėnesį keliaus kartu po šalį.

Teks istart šiuos zodzius "ot jaunimas siais laikais gyvena 😁"

Atsakyti

Tai, kad čia žinok joms tas mėnuo pigiau kainuos negu mums gera savaitė Graikijoj 😃

Jaunesnioji pati užsidirba visiems keliavimams, be to iš Vašingtono į Meksiką nuskrist apie 100 baksų kainuoja, o atostogaut ten tai pigu.

o vyresniajai "liūto dalį" sudaro skrydžiai  per Atlantą, visi kita ten "zuikio dainos", o be to, ji jau ne toks ir "jaunimas" 😃 Dirba atsakingose pareigose, užsidirba 😉

Atsakyti

Teks istart šiuos zodzius "ot jaunimas siais laikais gyvena 😁"

Cia tas variantas, kai "keliauja ir dar veido ovalas nesukrites" 😂

Blueta, nu smagu. Jus negalejote ju amziaus keliauti, uztat vaikai gali. Tik pasidziaugti galima!

Atsakyti

Labas,

Blueta - o tai dukros žada likti ten visam laikui? Neliūdna jums, kai dukros kitam pasaulio gale? 

Aš kartais pasvarstau, kad labai norėčiau, jog dukros gyventų ir dirbtų LT, nenorėčiau, kad emigruotų. Bent dabar taip mąstau  :hmm: Aišku, jei čia skurstų, o ten prasigyventų - žinoma, geriau, bet jaučiu, kad man sunku būtų, ilgėčiausi.

Atsakyti

Kad tuk galimybes butu. Sedai i lektuva ir pas tevus jau.

Atsakyti

Labas,

Blueta - o tai dukros žada likti ten visam laikui? Neliūdna jums, kai dukros kitam pasaulio gale? 

Aš kartais pasvarstau, kad labai norėčiau, jog dukros gyventų ir dirbtų LT, nenorėčiau, kad emigruotų. Bent dabar taip mąstau  :hmm: Aišku, jei čia skurstų, o ten prasigyventų - žinoma, geriau, bet jaučiu, kad man sunku būtų, ilgėčiausi.

Kažkaip ne taip skaitai,jos mėnesiui ten skrenda.

vyresnioji, baigusi mokslus UK, jau 5 metai kaip grįžus LT,  čia gyvena ir dirba. Jaunesnioji dar studijuoja, tai grįžta tik atostogų.

Atsakyti

Dėl atostogų aš gerai supratau, klausiau apskritai,nes maniau, kad ir vyresnioji užsienyje dirba ir gyvena. :)

Atsakyti

Ypac dabar, kai visokie Skypai, Viberiai, gali bendrauti kiekviena diena. Matai tuos vaikus. Palaikai rysi. Matai, kad jie gyvena savo idomu gyvenima, keliauja. Tik dzuaugsmas. O apkabini, kai atskrenda. 

Tai ne anksciau, kai laisku reikejo laukti ilgai ar kokia Morzes abecele susirasineti☺

Atsakyti

Sveikos  :) 

Oj, kalbant apie emigraciją, tai pvz. aš žinau, kad mano mamai sunku buvo su tuo faktu susitaikyt. Bet kartu žinau ir tai, kad mano tėvai abu labai norėjo, kad aš vykčiau po studijų į užsienį - gal toliau mokytis, gal tiesiog dirbt, užsidirbt, realizuot save platesniuose vandenyse. Tik todėl, kad jie visados norėjo ir nori man gero: geresnio kąsnio, gražesnės dienos, geresnių galimybių..

Atsakyti

Ypac dabar, kai visokie Skypai, Viberiai, gali bendrauti kiekviena diena. Matai tuos vaikus. Palaikai rysi. Matai, kad jie gyvena savo idomu gyvenima, keliauja. Tik dzuaugsmas. O apkabini, kai atskrenda. 

Tai būtent. Su dukra dažnai facetime'inamės, sms kelis kartus per dieną susirašom, už 1.5 men.parskrenda, bus mamie iki rugsėjo, atsibūsim kartu.

ir tai čia tik šiuos metus taip retai matomes, bo is Amerikos nepriskraidysi, bet kai Edinburge studijuoja tai parskrenda kaa 1.5-2 mėn.

Atsakant plačiau į Drugelio klausimą, tai noriu pridurt, kad nemedituoju aš ant to "oi, kad tik vaikai neišvyktų iš LT", bo kaip jiems ten klostysis tas gyvenimas taip ir bus. Pasaulis tapo be sienų, skraidai visur, gali 5 metus pagyvent ten, 5 ten. 

Aš nesisavinu vaikų ir neįsikimbu į juos, užaugo ir paleidžiu. 😊 Tai jų gyvenimas ir tegul kuriasi jį patys.

O aš turiu vyrą, su kuriuo esu artima, jis mano draugas, mes su juo lb daug visko veikiam kartu, mes  vis dar nenusibodom viens kitam, turim ką šnekėt.

Be to, namuose du mažamečiai, tai tai, jog dvi suaugę dukros išėjo iš namų man ašarų nespaudžia ir aš tikrai neverkiu kamputy 😃, tik spėk lėkt paskui šituos. 😃

 Nuskambės gal bedieviškai, bet mes pasvajojam su vyru, kad kai ir šitie uzaugs, kaip fainai mes dviese pakeliausim 😃

Duok dieve tik sveikatos, o visa kita bus. 😉

Nu va, pasidariau viską, susodinau, minam  atgal. Dar spėsim nuėkt papietaut, kol mazgius susirinkt reiks.

mano gimtinėj jau pilnu pajėgumu žydi pienės, pilni laukai, taip gražu 😍 Čia piečiau, tai viskas anksčiau, Vilniuj tai viena kita dar tik.

Atsakyti

Ryte prastovejau prie puodu, tai pasilepinimui isvaziavau prie juros pasivaikscioti. Koks oras😍 Pavalgysiu cia -kavinukeje-lengvus pietus, tada vaziuosiu vaikus pasiimsiu is Robotikos ir isleisiu i Gimnastika.

Bet dabar Relax 😍 Zmoniu dar mazai. Ramybe👍

Atsakyti