Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

As jaubtaip laukiu atostogu. Atrodo, visa amzinybe dar. Vaikai jau irgi pavargo☺

Atsakyti

Primink, kada?

Atsakyti

8pm - o kokios spalvos kostiumelio ieskai?

 

Nezinau tiksliai kokio. Dabar tai randu tik smeliniai (man netinka, musa is veido); roziniai (oi ne ne ne), arba keistos spalvos melynos (tokios ryskios). Niekas man taip netinka.

 


 Va, 8.p.m.sakei pėdkelnių tau nereik, o tai į tokias konferencijas, prie kostiumėlių, etiketas leidzia nuogom kojom? Ar dedies tada?

 

 

 

Kaip nekeista, pedkelniu pietuose niekas nedevi, ir siaip dress code daug kur ner grieztas (svarku nereikia) nebent i teisma eini. Konferencijos bent jau tokios labai relaxed buna. Tai pedkelnes moviaus tik jei salta buvo. Dabar isvis noriu su kelnem kostiumeliu, geriau jauciuos.

 

Dar va tokį kombezą nusipirkau

http://unlabel.lt/prekės/rikke-romper/

gerai atrodo prie aukštų laisvalaiko platformyčių

 

 

Man kombinezonai dabar isvis mano megstamiausias rubas.

 

Laba.

 

Atsakyti

8pm - tau tiktu pasteline zydra spalva...

Gal kas turit kazka panasaus? Tie spvalus sepeciai , kurnieina i komplelta, manes nedomina. Mane dominantasbplatus sepetys, kuris ir uzdetas nuotraukoje. Gal jis kiek patiesintu mano sirsiu lizda, dziovinant. Per ji oras pucia, tai praktiskai kaip fenas ir sepetys viename. Yravir saltas oras (kas man aktualu). Galvoju isigyti.

[attachment=242950:hp865600_90889.jpg]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 04 gegužės 2017 - 16:25

Attic - gavau tuos kremukus. Siandien pasitepiau. Tepasi gerai. Oda tokia lygi atrodo. Man tiko 27atspalvis. O 21 ir 23, jau matau, nebus naudojami. Nes kazkokios baisios pilkos (zemes) spalvos. 

O koks nr. tavo to kremo, kur ikelus nuoroda buvai? Jis irgi turi 4 atspalvius?

Atsakyti

Laba

Katee, to gelsvoj pakuotej yra vienas atspalvis. Jis neutralesnis, ir pats bb skystesnis, lengvesnis.

Nebijok kitu spalvu pabandyt, jie ant odos oksiduojasi ir prisitaiko, nebuna pilko atspalvio tikrai, svarbu laaaabai plonai tept.

Del to sepecio nezinau, nemegstu as tokiu dziovinu-sukuoju agregatu.

Man bluetos kombis irgi nelabai. Negrazu siuose rubuose ta dalis kur turetu but kelniu liemuo, uzsidejus keistai atrodo. Nesu macius, kad graziai atrodytu. 

As kaip ir katee juokingai atrodau su tais moderniais drabuziais, kaip mikase. Kaltinu maza ugi del to  :D 

Nieko neperku pastaruoju metu. Reikia nauju airmaxu, vis nuolaida tikiuosi pagaut.

Atsakyti

8pm - tau tiktu pasteline zydra spalva...

Gal kas turit kazka panasaus? Tie spvalus sepeciai , kurnieina i komplelta, manes nedomina. Mane dominantasbplatus sepetys, kuris ir uzdetas nuotraukoje. Gal jis kiek patiesintu mano sirsiu lizda, dziovinant. Per ji oras pucia, tai praktiskai kaip fenas ir sepetys viename. Yravir saltas oras (kas man aktualu). Galvoju isigyti.

attachicon.gifhp865600_90889.jpg

 

Taip, toki tai pasvarstyciau. Nors siaip as labai tradiciniu lietuvisku spalvu gerbeja: juoda, pilka, tamsiai melyna. MAno kambarioke pirma karta mane sutikusi, sake, kad as kaip juodoji nasle :D

 

Nezinau del sito konkreciai, bet yra tokie sepeciai, kur tiesina (na paprastas sepetys, ijungi ir sukuoji plaukus). Apie tuos tai va geru atsiliepimu girdejus.

Atsakyti

Laba

Katee, to gelsvoj pakuotej yra vienas atspalvis. Jis neutralesnis, ir pats bb skystesnis, lengvesnis.

Nebijok kitu spalvu pabandyt, jie ant odos oksiduojasi ir prisitaiko, nebuna pilko atspalvio tikrai, svarbu laaaabai plonai tept.

Del to sepecio nezinau, nemegstu as tokiu dziovinu-sukuoju agregatu.

As kaip ir katee juokingai atrodau su tais moderniais drabuziais, kaip mikase

Na, reikes isbandyti ir tuos pilkus, jei jau turiu. Paskui gal reikia surizikuoti ir ta skystesni nusipirkti, vasarai. Tik spf mazoka. O tie, kur parsisiunciau, celus spf42 turi.

Tai tavo ir plaukai ilgi, stori. Tau tikrai agregato reikia.

😂mikase😃

8pm - zinau as tuos sepecius. Toki kad naudoti, reikia storus plaukus tureti. Siaip jis toks kietas, grubus. Rankose laikiau, nepatiko kazkaip.

Atsakyti

Labas vakaras :)

Blueta, ačiū už nuorodą, buvau iš parduotuvės nusipirkus, tai labai patiko, reikia užsipirkti pasilepinimui, nes iš to psl. pigiau :)

Kombinezono jokio nesu turėjus, bet man jie visada atrodė, kad žiauriai nepatogu - o kaip su tualetu?  :hmm:  Taip iki pusės ir reikia nusiiminėt, kaskart?  :rolleyes: 

Attic - tu man neatsakei, kokia tavo veido oda? Nes nėra to tavo rekomenduoto tik mėginuko, gaila būtų, jei netiktų, nes man taip sunku kažką tinkamo rasti. Šituo susidomėjau https://www.kosmetik...s-hyseac-spf-30

8p.m. - o tai gal tau vertėtų pasisiūti? Tai ir spalvas, ir modelį pati pasirinktum/parinktų. Bet turbūt brangu  :hmm:​ 

Atsakyti

Blueta, psio, brolis siandien nuvaziavo, paeme du paskutinius grilius👍 Gerai, kad siandien vaziavo. Zadejo rytoj. 

Zodziu, sekmadieni issius, tai as gausiu antradieni. Tada perduosiu tau i Vln per mikriuka👍 

Atsakyti

Drugeli, praleidau  :4u:  pas mane misri ir dehidratuota oda. Tie, kur katee pirko po 15ml tik.

Atsakyti

Blueta, psio, brolis siandien nuvaziavo, paeme du paskutinius grilius👍 Gerai, kad siandien vaziavo. Zadejo rytoj. 

Zodziu, sekmadieni issius, tai as gausiu antradieni. Tada perduosiu tau i Vln per mikriuka👍 

👍👏👏👏

Atsakyti