Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Pagalvojau, kad jei Almost bendradarbiai nesiskundzia, kad nuo jos naminiais kotletais nesa, tai nieko tas grilis nedumina😁

Atsakyti
Dar MB sako (jis pas mus uzsiima kepimo reikalais aparatuose, prieziura ju ir tt) sake, kad "Only practice makes it perfect" - beveik niekad nekepa mesos iki pat pat paskutinio pypsiko, kai jau pasiekia ta galine stadija, nes tada didele tikimybe, kad jau issauses mesa perkepus (mes valgom grilyje kepta zuvi, krevetes, plona sonine / kalakutienos tokius vadinamus rashers, nu kur angliskiems / airiskiems pusryciams naudojami buna, vistienos ivairias dalis, mesainius ir pan.). Isbandes jis jau zino, kiek laiko ka kepti, bet aisku aparatas matuoja kepimo laika ir stipruma pagal pasirinkta produkto tipa ir gabalelio stori
Atsakyti
Pas mane bendradarbiai is viso niekuo besiskundzia 😂 Prisivalgo savaitgaliais cesnakiniu reikalu ir patys dvelkia kaip priklauso
Atsakyti

Tai va, galima ir steika su krauja bus issikepti😁

Atsakyti

O ir grill darzoves dievinu😍

Atsakyti

Man grilintos cukinijos yra vienas skaniausiu patiekalu  :rolleyes: ai bendriau dabar nelabai rasi kas man neskanu  :D 

Atsakyti

Labas vakaras,

Blueta, įmesk, prašau tą nuorodą, kur šokoladus perki Mulate, ačiū :)

Atsakyti

http://www.chocostore.eu/

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 05 03, 22:25)
<p>Man grilintos cukinijos yra vienas skaniausiu patiekalu  rolleyes.gif ai bendriau dabar nelabai rasi kas man neskanu  biggrin.gif </p>

Antras sakinys geras!

Man nesimiega.. turbūt nostalgija.. ryt pupai metukai!! Guldžiau miegot ir sakau - užmigsi kūdikis, atsikelsi vaikutis smile.gif))

Aš į kompaniją šian ir batus pirkau. Nu pirkau anksčiau, bet šian gavau biggrin.gif
Atsakyti

Džyzis, nesuprantu, kaip tuos conversus avėt galima. Kiek matavausi, tai turbūt patys nepatogiausi tokio tipo batai. Sunkūs ir kieti.

Arab aš popa lialia  :D

 

As irgi tada popa lialia :D

 

Pas mane bendradarbiai is viso niekuo besiskundzia 😂 Prisivalgo savaitgaliais cesnakiniu reikalu ir patys dvelkia kaip priklauso

 

Reikia ziuret amerikieciu atsiliepimus (jeigu tokiu yra :D ). Jei kur keliaujam, ka perkam ir pan. visad MB skaito savo krastieciu ivertinimus. Nu nes tipo europieciai nelepus, jiems mazai kas kliuna :lol:

 

Jus sportbacius perkates, o as narsau klasikiniu rubu internetines parduotuves ir deliojuos komplektus dviem konferencijoms. Ale, kad kostiumeliu spalvos vasarai labai nekokios man kaip blondinei :cry2:

 

Atsakyti

Labas rytas ,

kas pusryciam 😁?

Pas mane kolkas kava ir Zmones 

As ir vakar shopinaus truputi , bet pirkau dzinsus ne batus 😁. Batu tiek turiu  :hmm:  :blink:  kaip koks simtakojis kad buciau

Atsakyti

Laba.

Batu ir pas mane daug. Reikia gal "pravalyti" jau :hmm: Yra tokiu, kur tikrai retai uzsidedu, bet jie reikalingi butent tiems retems atvejams☺Zodziu, nei ismest, nei neismest. Sportbaciu/keduku irgi nemazai. Tik odiniu jau neturejau. Visi medziaginiai.

Siandien ateina tvatkytoja. Ji dirbs, o as spintu revizija zadu padaryti ir lentynas spintoj nyvalyti.

Atsakyti