Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

As toki agregata pas draugus matau , tik nezinau kokio jis dydzio ir tt. Tai man pasirode , kad labai kvepia kai kepa  :D 

Atsakyti

Lai kvepia, svarbu sveika😁 Ir patogumas koks, kad stovet nereikia salia, kaip kad keptuvej kepant.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 03 gegužės 2017 - 18:29

Lai kvepia, svarbu sveika😁 Ir patogumas koks, kad stovet nereikia salia, kaip kad keptuvej kepant.

Tai va va va. Ir riebalų nereik! O dar ir skanu gi tie grilinti "reikalai", žuvis pvz.mmmm 😍

Kokius jūs čia žiūrit, įmeskit man nuorodą 🎈

Atsakyti

Blueta:  Tefal GC722D OptiGrill+XL.

Is pradziu apie si modeli FB skaiciau. Labai gire, kas isigyjo. O tada jau SM paklausiau kas koki turi, jei turi. Ir kai Almost dar patvirtino, kad puikus daiktas (ir butent sis modelis), tai neabejojau kazkaip. Nes kiek skaiciau, kiti grill prietaisai  nelabai kaip kepa. Mesa gaunasi sausa. Gal ne visi, bet pataikyk, neisbandes. O sis modelis islaiko sultinguma. Nzn kokiu budu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 03 gegužės 2017 - 18:41

Pasigūglinau, šitas modelis 166£ amazon. O tu už kiek  gauni?

Atsakyti

Man gaunasi 131eu su siuntimu i LT.

Atsakyti

Man gaunasi 131eu su siuntimu i LT.

Tai daffffai tada, kooperuojames. Uzsakyk ir man jei neapsunkins.

Ale, kaip laiku uzklausiau :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 03 gegužės 2017 - 18:56

Tai daffffai tada, kooperuojames. Uzsakyk ir man jei neapsunkins.

Ok.

Almost, pasitikslinu. Ta 20% nuolaida papildoma galioja ne vienai prekei, o tiesiog apsipirkimui vienam?

Atsakyti
Taip taip, koduka nuskenuoja ir visai sumai. Bet jis pasiklause ir tikrai taikys tam daiktui, taip? Nes buna isimciu visokiu, bet manau tikrai turi taikyti viskam<br /><br />Tik panos ivertinkit fakta, kad pvz as neturiu galimybes tureti laukini grili. Jeigu jus turit lauke griliu, ar tikrai reikalingas toks daiktas? Mes juo patenkti 150%, todel labai tikiuos nenusivilsit ir jus
Atsakyti

Taip taip, koduka nuskenuoja ir visai sumai. Bet jis pasiklause ir tikrai taikys tam daiktui, taip? Nes buna isimciu visokiu, bet manau tikrai turi taikyti viskam<br /><br />Tik panos ivertinkit fakta, kad pvz as neturiu galimybes tureti laukini grili. Jeigu jus turit lauke griliu, ar tikrai reikalingas toks daiktas? Mes juo patenkti 150%, todel labai tikiuos nenusivilsit ir jus

Tikriausiai paklause. Nes sake, kad nuo 145eu dar 20% nuolaida bus. Tai kai skambino, matyt, pasitikslino.

Atsakyti

Taip taip, koduka nuskenuoja ir visai sumai. Bet jis pasiklause ir tikrai taikys tam daiktui, taip? Nes buna isimciu visokiu, bet manau tikrai turi taikyti viskam<br /><br />Tik panos ivertinkit fakta, kad pvz as neturiu galimybes tureti laukini grili. Jeigu jus turit lauke griliu, ar tikrai reikalingas toks daiktas? Mes juo patenkti 150%, todel labai tikiuos nenusivilsit ir jus

Turiu lauke, bet žinai kiek "ant Lietuvos" to grilinimo oro....pora mėnesių. O ir tai, prašyk diedulio, kad kurtų, kad keptų. 

O šitą tai kada nori pati sau pyst pyst ir pasikepei.

Atsakyti

Jo, as kazkaip neabejoju, kad man tas daiktas patiks.

Atsakyti