Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Tikiuosi viskas susiklostys tik į gera pusę..

Almost - kad viskas susitvarkytu👏

Nusipirkau kedus pagaliau. Tik pavargau.

Almost... tikiuos viskas greit išsispres... 4u.gif

Gryzom i realybe... per 2,5 dienos praėjom 70km... Daug visko pamatem... savaitgalis Londone uzskaitytas... rolleyes.gif

Ačiū visoms  :4u: Labai į gerą jau nebus tikrai, bet yra kaip yra - kaip sakė kolegos ir MB, tai nereik sukt galvos ir nervintis dėl to, kam jokios įtakos padaryti negaliu. Tai ir bandau su savim kovoti  :) 

katee - kokius kedus pirkai? Aš vis ieškau Conversų kokių naujų įdomių. Faktas, kad nereikia, bet labai jau norisi  :rolleyes: Nusipirkau vienus kedus iš Nike, vis nenusprendžiu, ar laisvalaikiui (aš aviu sportinius laisvalaikio batus, vadinu kedais visus  :D ), ar į salę eit (gaila trint salėj  :D  :D )..

tigriau - kaip smagu, kad gerai laiką praleidot  :4u: ką prisipirkai pasakok  :D  :D​ 

Atsakyti

Ačiū visoms  :4u: Labai į gerą jau nebus tikrai, bet yra kaip yra - kaip sakė kolegos ir MB, tai nereik sukt galvos ir nervintis dėl to, kam jokios įtakos padaryti negaliu. Tai ir bandau su savim kovoti  :) 

katee - kokius kedus pirkai? Aš vis ieškau Conversų kokių naujų įdomių. Faktas, kad nereikia, bet labai jau norisi  :rolleyes: Nusipirkau vienus kedus iš Nike, vis nenusprendžiu, ar laisvalaikiui (aš aviu sportinius laisvalaikio batus, vadinu kedais visus  :D ), ar į salę eit (gaila trint salėj  :D  :D )..

tigriau - kaip smagu, kad gerai laiką praleidot  :4u: ką prisipirkai pasakok  :D  :D 

Almost,gal ir bus ne taip kaip tavo širdelė nori,bet tikiu kad likimas tavęs stipriai neskriaus ..tu geras žmogutis.

Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2017 05 03, 13:16)
tigriau - kaip smagu, kad gerai laiką praleidot  4u.gif ką prisipirkai pasakyk  biggrin.gif  biggrin.gif 


Nieko nepirkau... na mamai ir vaikui lauktuviu, ir sau paprasta bliuskute i sporta pagriebiau... viskas... neslampinejom po parduotuves...
Atsakyti

Almost - as tai tokius odinius nusipirkau. Ar tai kedai, ar tai bateliai... Prie dzinsu gerai man.

[attachment=242893:20170503_171747.png]

Atsakyti

Almost - as tai tokius odinius nusipirkau. Ar tai kedai, ar tai bateliai... Prie dzinsu gerai man.

Faini, man patinka ta rausva ir rožinio aukso spalvos  :wub: 

Atsakyti

Faini, man patinka ta rausva ir rožinio aukso spalvos  :wub:

Dekui. Cia jau mano spalvos. Megstu tokias. 

Atsakyti

 Aš vis ieškau Conversų kokių naujų įdomių. 

Džyzis, nesuprantu, kaip tuos conversus avėt galima. Kiek matavausi, tai turbūt patys nepatogiausi tokio tipo batai. Sunkūs ir kieti.

Arab aš popa lialia  :D 

Atsakyti

Džyzis, nesuprantu, kaip tuos conversus avėt galima. Kiek matavausi, tai turbūt patys nepatogiausi tokio tipo batai. Sunkūs ir kieti.

Arab aš popa lialia  :D

Labai patinka man  :wub: Ir Reebok Classic Stockholm irgi super  :wub:  :)​ 

Atsakyti

Nusipirkau kedus pagaliau. Tik pavargau.

Aš irgi šian. 😃Žiūriu,  mums tai vis sutampa tai nagus tom pačiom dienom lakuojamės, tai pedikiure sėdim tą pat dieną, tai pirkiniai, net namų tvarkymo dienos. 😃

Almost, te bent 🎈

klausyk, o kaip dėl to griliaus, kai namie kepi, nedūmija? Aš irgi, kaip Attic pasakė, susimasčiau. Arba statyt ji ant plytos ir garų surinkėją jungt. 🤔

Nereik pilt jau jokio aliejaus, nieko, ane?

labu

Atsakyti

Almost, te bent 🎈

klausyk, o kaip dėl to griliaus, kai namie kepi, nedūmija? Aš irgi, kaip Attic pasakė, susimasčiau. Arba statyt ji ant plytos ir garų surinkėją jungt. 🤔

Nereik pilt jau jokio aliejaus, nieko, ane?

ačiū  :) 

nežinau, nepastebėjau kažkokio didesnio dūmijimo, nei kad kepant keptuvėj - net kaip tik mažiau visokių nesąmonių, nes ir nesitaško niekur mėsos sultys (į tokį specialų padėklą nubėga apačioj padėtą), nei dūmina ten kažkaip labai stipriai papildomai.. 
Ne, niekad nepilam jokio aliejaus, nieko  :)​ 

Atsakyti

ačiū  :) 

nežinau, nepastebėjau kažkokio didesnio dūmijimo, nei kad kepant keptuvėj - net kaip tik mažiau visokių nesąmonių, nes ir nesitaško niekur mėsos sultys (į tokį specialų padėklą nubėga apačioj padėtą), nei dūmina ten kažkaip labai stipriai papildomai.. 
Ne, niekad nepilam jokio aliejaus, nieko  :)​ 

Blyn, tuoj ir man prisireiks. :D 

Atsakyti

jūs gal palaukit katee's atsiliepimų dar papildomai, kad manęs paskui nelinčiuot  :D  :D 

kaip tik klausiau draugės, tai sakė irgi naudoja tikrai bent kartą savaitėj, dūmina tikrai ne daugiau, nei keptuvėj ir aišku priklausomai nuo to, ką kepi  :)  čia nuomonė iš šalies naudojančio irgi  :D​ 

Atsakyti