Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Jo, jo, cia didziausias, XL. Kelis kartus paklausiau brolio ar tikrai XL. Sako, kad tikrai taip. Jo kaina be nuolaidos 145eu. Ir dar ta 20% nuolaida papoldomai👍Pas mus 209-233eu (kaip kur) jis kainuoja😮 Tad tikrai apsimoka siustis.

Ten jam dabar šiuo metu akcija šiaip taikoma, kiek pamenu, tai dar papildoma nuolaida ir va susidaro skirtumas prašom  :) Mes žinok siunčiam gegužės 18d. per savo vežėją siuntinį tėvams į Klaipėdą (motorolerį, dar ten tašę su viskuo). Jei Tu nori, tai galima tiesiog įmesti į tą siuntinį ir pasiimsi iš mano tėčio, nereikėtų vieno daikto tik siųsti broliui Tavo  :) Aišku jei nori. Nors šiaip gal įdės kažką dar, tai gal ir nesinorės žinai  :)​ 

Atsakyti

Ten jam dabar šiuo metu akcija šiaip taikoma, kiek pamenu, tai dar papildoma nuolaida ir va susidaro skirtumas prašom  :) Mes žinok siunčiam gegužės 18d. per savo vežėją siuntinį tėvams į Klaipėdą (motorolerį, dar ten tašę su viskuo). Jei Tu nori, tai galima tiesiog įmesti į tą siuntinį ir pasiimsi iš mano tėčio, nereikėtų vieno daikto tik siųsti broliui Tavo  :) Aišku jei nori. Nors šiaip gal įdės kažką dar, tai gal ir nesinorės žinai  :)​ 
Siaip tai nesius daugiau nieko, tik ta daikta. Bet zinok jo svoris 6kg. Tai daug pliuso jums prie bendro siuntos svorio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 gegužės 2017 - 18:35

Almost - Dubline vezejai patys surenka siuntas is namu ar reikia privezti jiems? Jei patys, tai nera prasmes. O jei ne, tada brolis priveztu jums, ir damestu pinigu. Ir jums mazesne suma gautusi. Tik kokiam Dublino rajone jus gyvenat? Gi Dublinas nemazas.

Atsakyti

As tai kai nenoriu, kad matytusi siules pedkelniu deduosi priklijuojamas kojines ir tiek  :D

Megstu kojines ir aš, bet kai kuriais atvejais netinka ( tarkim, gilokas skeltukas nugaroj), lipant laiptais matytųsi.

Atsakyti
katee - as Tau az parasiau
Atsakyti

Megstu kojines ir aš, bet kai kuriais atvejais netinka ( tarkim, gilokas skeltukas nugaroj), lipant laiptais matytųsi.

Tiesa, bet as neturiu tokiu sukneliu ir sijonu, viskas iki keliu arba delnas virs ju ir su mazais skeltukais. Greiciau atsiltu nereiktu tu kojiniu, pedkelniu isvis  :D Geguze, o as ryte su zieminiu paltu.  :hmm:

Feja, keista, kad tamiflu neisrase. Jis dabar labai populiarus virusiniams susirgimams.   

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Attic, aha, Tamiflu ir israse, ne taip vakar perskaiciau dėzutej pavadinima.

Jau gyvent galiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2017 05 03, 08:29)
Laba
Jau gyvent galiu biggrin.gif

Ir aš!

Labas!
Atsakyti

Labas rytas  :) 

Gurkšnoju kavą, mėgaujuos faktu, kad lauke saulėta (pas mus naujam kabinete nėra normalių langų - yra jie šiaip iš esmės dideli, bet su matine plėvele dėl saugumo užniaukti, tai žodžiu jokio malonumo  :D 

Fėja - liuks, kad vaistai padeda! Ir siaubas, kad visos ligos vienu metu supuolė  :blink:  :4u: 

Aš vakar tiek be nuotaikos buvau, po pietų sužinojau ne kokių naujienų, tai grįžus namo pagaminau valgyt ir variau pasportuot, ištaškyt visus nervus. Taip gerai miegojau paskui  :)​ 

Atsakyti

Labas rytas  :)

Gurkšnoju kavą, mėgaujuos faktu, kad lauke saulėta (pas mus naujam kabinete nėra normalių langų - yra jie šiaip iš esmės dideli, bet su matine plėvele dėl saugumo užniaukti, tai žodžiu jokio malonumo  :D

Fėja - liuks, kad vaistai padeda! Ir siaubas, kad visos ligos vienu metu supuolė  :blink:  :4u:

Aš vakar tiek be nuotaikos buvau, po pietų sužinojau ne kokių naujienų, tai grįžus namo pagaminau valgyt ir variau pasportuot, ištaškyt visus nervus. Taip gerai miegojau paskui  :) 

Tikiuosi viskas susiklostys tik į gera pusę..

Atsakyti

Almost - kad viskas susitvarkytu👏

Nusipirkau kedus pagaliau. Tik pavargau.

Silta😍 Gaila, kad kita savaite ir vel atves.

Atsakyti
Labas...

Almost... tikiuos viskas greit išsispres... 4u.gif

Gryzom i realybe... per 2,5 dienos praėjom 70km... Daug visko pamatem... savaitgalis Londone uzskaitytas... rolleyes.gif
Atsakyti