Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Blueta - jo, supratau apie kokia tu siule. Nu idomu. Papasakok paskui.

As tai juokingus triusus nusipirkau😂tokie kaip sortai. Bet iki tos vietos, kur iprastai triusikai baigiasi, is paprastos elastines medziagos jie, o toliau - ant slaunu - toks kaip tinklelis plonytis. Pirkau tam, kad uzsideti po kombinezonu baltu (su aukstu liemeniu ir placiom kelnem). Nusipirkau neseniai ir jis persisviecia. Paprastus triusikus kuno spalvos kai uzsidedu, tai vistiek tie krastai matosi (kaip pedkelniu panasiai) arba keliasi i virsu, tada sudas gaunasi. Ir tie be siulu irgi lipa i virsu man. Tad radau toki varianta su tinkleliu ant slaunu 😁 Bet tai ot moterys prigalvoja.  

 

Almost - pasakiau viska broliui. Paziures jis.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 gegužės 2017 - 12:16

Oras tai pasakiskas😍 Pasportavau gerai, kokteili isgeriau. Dabar versu pietus ir varau vaikus parsivezti greitai. Nes laiko tik pavalgymui uzteks jiems ir beveik is karto i treneruote vaziuos.

Atsakyti

Gerai, papasakosiu, tik kad gai ten jas siučia, bererds, 4 sav. Bo šaip tai aš puikiai verčiuos su dviejų firmų pėdkelnėm-solidea žiemai, wolford pavasariui, bet tokių besiūlių jos neturi. 

Jo, moterims visokių pričindalų underware reik 😀

Atsakyti

Aš tik Falke firmos pėdkelnes dabar nešioju, nes ir nusipirkti pigiau gaunu (išparduotuvių miestely), ir labai patinka man jų kokybė  :)  Seniau Calvin Klein nešiodavau, bet palyginus su Falke ​tai nebepatinka visai..

Atsakyti

 


Laba,

 

pedkelniu nebeperku jau seniai. Turiu kelias poras itin saltoms dienom, bet dazniausiai renkuos kelnes vietoj to :D

 

Dukra susirgo vel. Vakar islekiau is darbo nes paskambino kad temperatura virs 40 laipsniu ir nenusimusa. Pediatras pasake, kad virusas ir issiunte namo. Tai visa nakti su MB atsokinejom matuodami temperatura, girdydami ibuprofena ir dedami saltus kompresus. Motinystes malonumai  :rolleyes:

 

Krema su spf tepu atskirai, naudoju minimum 50-60 spf, MB 100 :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 02 gegužės 2017 - 14:27

Pagaliau orai lepina 😍 Dar kaip tik i baseina buvau pirma kart uzsirasius , tai taip smagu iseit kai saulute sviecia . 

Is baseino parejau alkana kaip vilkas  :blink: 

Atsakyti

Laba

Blueta, atostogos superines, Italija niekad nenuvilia.  :wub: 

As tai kai nenoriu, kad matytusi siules pedkelniu deduosi priklijuojamas kojines ir tiek  :D  

Ligoniukes, sveikit  :daktaras  :4u: 

Stoviu ant saulytes, laukiu kol masina nuplaus. Taip maloniai sildo.. varysiu i funkcine treniruote ir namo. Siandien pries 5 keliausi  :blink: 

Atsakyti

Almost - nu iki dangaus tau dekinga esu! Brolis vaziuos sia savaite pasiimti jau to daikto. Uzsiregistravo, tai gavo ta papildoma 20% nuolaida. Kaina su nuolaida gavosi 116eu. Na ir siuntimas 15eu. Viso 131eu. Tai beveik 100eu sutaupiau👍👍👍

Atsakyti
Aciu, merginos 4u.gif

Man kraujo tyrimas rodo virusą. Daktarė sako gripas. Israsė Teraflu ir šalia jo dar ir amoksicilino, nes komplikacija jau eina i bronchus blink.gif Jauciau, kad gali taip but, nes kostau. Ir gerklė raudona... Zodziu, daktarė kai paklausė, kas man, as jai sakau-gal gripas, gal angina, gal bronchitas, nezinau, man visur blogai. Darom kraujo tyrima. Tai akurat vos ne viskas ir yra blink.gif blink.gif Bet ta Teraflu isgeriau, tai jau rekordas 7 valandas negėriau vaistu nuo skausmo thumbup.gif


As gal kad sergu, bet man visai tas oras nefainas... Matyt, kad sergu. Nes salta man, nemalonu... Vėjas atrodo astrus, tik kad saulė sviecia unsure.gif
Atsakyti

Almost - nu iki dangaus tau dekinga esu! Brolis vaziuos sia savaite pasiimti jau to daikto. Uzsiregistravo, tai gavo ta papildoma 20% nuolaida. Kaina su nuolaida gavosi 116eu. Na ir siuntimas 15eu. Viso 131eu. Tai beveik 100eu sutaupiau👍👍👍

Čia būtent tas XL modelis bus, taip? Super, kad pagelbėjau! Aš sakau paskui kažkaip ir susimąsčiau, kad tikrai negali būt brangiau, nei parduotuvėj parduodama.. Liuks, skanaus jums grilinimo, kai gausit. Tiesa, turint čekį ir viską su savim nebijok, kad pirktas čia, o naudosi Lietuvoj - žinok sakau, jų klientų aptarnavimas puikus. Mano tėvams buvo pagedęs šiek tiek, tai viską nemokamai sutvarkė Vilniuje, palei garantinį, nieko mokėti nereikėjo, atsiuntė patys kurjerį paėmimui ir grąžino per kurjerį  :) Taip kad jei kas nutiktų, tai dėl garantinio irgi nesuk galvos  :)​ 

Atsakyti

Čia būtent tas XL modelis bus, taip? Super, kad pagelbėjau! Aš sakau paskui kažkaip ir susimąsčiau, kad tikrai negali būt brangiau, nei parduotuvėj parduodama.. Liuks, skanaus jums grilinimo, kai gausit. Tiesa, turint čekį ir viską su savim nebijok, kad pirktas čia, o naudosi Lietuvoj - žinok sakau, jų klientų aptarnavimas puikus. Mano tėvams buvo pagedęs šiek tiek, tai viską nemokamai sutvarkė Vilniuje, palei garantinį, nieko mokėti nereikėjo, atsiuntė patys kurjerį paėmimui ir grąžino per kurjerį  :) Taip kad jei kas nutiktų, tai dėl garantinio irgi nesuk galvos  :)​ 

Jo, jo, cia didziausias, XL. Kelis kartus paklausiau brolio ar tikrai XL. Sako, kad tikrai taip. Jo kaina be nuolaidos 145eu. Ir dar ta 20% nuolaida papoldomai👍Pas mus 209-233eu (kaip kur) jis kainuoja😮 Tad tikrai apsimoka siustis.

Atsakyti

Feja - rimtai cia tau viskas😯Gal be antibu issiversi. Gerai, kad nedelsei ir kreipeisi i gyd.

Atsakyti