Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Attic - nu dekui uz nuoroda. Uzsisakiau meginuku. Kur 3×10ml, su spf42.

Atsakyti

Kaip padsedau ant tu baby morkyciu😯 Vietoj obuoliu. Galiu visa maisiuka suesti.

[attachment=242844:20170501_114729.png]

Atsakyti

Kiek esu bandžiusi azijietiškų BB kremų, tiek man netiko. Žiauriai užkimšdavo poras. Juos net nuplauti ypatingai sunku. 

Bet gali būti, kat tiesiog man netinkamus bandžiau.

Atsakyti

Kokios fainos! Kur perki?  :essen: 

Jauciu varysiu bulviniu blynu kazkur, taip noriu. 

Atsakyti

Terezza, aga, juos plaut reikia su azijietisku prausikliu, arba hidrofiliniais aliejais geriausia. Bet as ir su tradiciniais nuplaunu. Man nekemsa jie poru, naudoju jau kokius 5-6metus ivairiausius. 

Katee, tas klasikinis missha kur uzsisakei, jo reik labai labai mazai det, tada jis ir graziai atrodo, maskuoja, drekina. Jei per daug, kaip, kad as pradzioj dedavau, tai kose makalose ant veido.

Atsakyti

Attic - tik Norfoj maciau butent sias morkytes. Bet ir Maxej yra mazu. Tik indely. Nzn ar skanios.

Na, isbandysiu tuos kremukus. Ziuresim, ar tiks. O kur tu nuoroda idejai, jis tik vieno atsalvio? Nes ieskojau, neradau, kad butu parasyta.

Atsakyti

O reiks apziuret ka ten Attic imete , nes as taip nemegstu tu paprastu nuo saules kremu , man norisi kuo greiciau juos nusiplaut , o ant veido isvis tradegija 😳

Atsakyti

O reiks apziuret ka ten Attic imete , nes as taip nemegstu tu paprastu nuo saules kremu , man norisi kuo greiciau juos nusiplaut , o ant veido isvis tradegija 😳

Aha, ir man nepatinka tie kremai nuo saules. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 gegužės 2017 - 15:24

O aš atradau man labai patinkantį. Hada labo SPF50++++. Lengvutis, puikiai susigeria.

Atsakyti

As Eucerin dar galiu pakesti. Bet ten ir ne kremas, o skystas fluidas. Su spf 50. Nesitepa storai, isigeria greitai. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 gegužės 2017 - 17:16

Katee, tas indelyje perku maximoj, iki, degalunese, bet ju man ten per mazai. Skanios labai.

Atspalviai ten yra 13, 21, 23 ir 28. Tu pirkai rinkini tai ten keliu spalvu bus. Jie siaip sviesus, su pilksvu atspalviu, prie odos prisitaiko.

O aš atradau man labai patinkantį. Hada labo SPF50++++. Lengvutis, puikiai susigeria.

Bet irgi azijietiskas.  :D  as maciau indonezijoj spf250 kazkokios amerikos firmos. 

Atsakyti

Katee, tas indelyje perku maximoj, iki, degalunese, bet ju man ten per mazai. Skanios labai.

Atspalviai ten yra 13, 21, 23 ir 28. Tu pirkai rinkini tai ten keliu spalvu bus. Jie siaip sviesus, su pilksvu atspalviu, prie odos prisitaiko.

Bet irgi azijietiskas.  :D  as maciau indonezijoj spf250 kazkokios amerikos firmos. 

Tai aš ir nesakiau, kad azijietiška kosmetika bloga. Tik BB kremai man netinka.

Atsakyti