Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Taip, katee. As siandien outlete maciau, kad yra ir XL modelis - jis didesnis ir dar daugiau papildomu funkciju yra. Mes kai dviese, tai mums sociai sito. Tevai ir brolis trise naudoja, irgi uztenka. Mums patinka, kad jis protingai pats dirba ir visad palei funkcijas labai puikiai viska iskepa. Teko ir su Tefal aptarnavimu klientu susidurti del sio daikto - tik patys geriausi atsiliepimai!

Dekui! Reikia pirkti👍

Atsakyti

Labas vakaras  :) 

Kaip mane užknisa SM per telefoną, ypač naujoji versija. Nesutvarkyta iki galo, tai net ir rašyt nesmagu taip - gali tik sausai, nes vos įkėlus kokią emociją iškart prideda nesąmonių visokių..

katee - mes dabar paskutiniu metu apsistatėm prietaisais buitiniais visokiais, tai praktiškai keptuvių ir puodų beveik nebenaudojam.. tas grilis tai jau pas mus gal apie pusantrų metų, bijau net ir pameluot. Manau, kad tikrai virš metų. Ir iki šiol tai vienas dažniausiai naudojamų prietaisų. Dabar nusipirkom gan neseniai Tefal Cook4Me multifunkcinį puodą, tai irgi gėrių gėris :wub: 

drugeli - ačiū už komplimentą dėl antakių  :4u: 

Atsakyti

Almost, gerai, kad parasei apie XL. Nes mums tokio tik ir reikia. Raso, kad 6-8 asmenims jis. Kaip tik musu seimai bus. Tik kad jam nera jokios nuolaidos. Bet tiek to. Labai jau noriu sio daikto - zuvi, steikus gaminti, darzoves😍

Atsakyti

Almost, gerai, kad parasei apie XL. Nes mums tokio tik ir reikia. Raso, kad 6-8 asmenims jis. Kaip tik musu seimai bus. Tik kad jam nera jokios nuolaidos. Bet tiek to. Labai jau noriu sio daikto - zuvi, steikus gaminti, darzoves😍

aš dar kai žinau, kad kažkas iš Tavo pusės čia gyvena, tai turint Tau kantrybės pasiūlyčiau paderint su jais, kad į Kildare nulėktų ir paimtų pigiau, per kurjerius persiųstų. Pasisiūlyčiau ir pati, bet dabar jau nebežinau, kada ten važiuosim.. Nes, man rodos, apie du šimtus eur kainavo tas XL dabar ten

Atsakyti

aš dar kai žinau, kad kažkas iš Tavo pusės čia gyvena, tai turint Tau kantrybės pasiūlyčiau paderint su jais, kad į Kildare nulėktų ir paimtų pigiau, per kurjerius persiųstų. Pasisiūlyčiau ir pati, bet dabar jau nebežinau, kada ten važiuosim.. Nes, man rodos, apie du šimtus eur kainavo tas XL dabar ten

Pas mus kaina to XL, matau, kazkur 209eu, kazkur 211eu, o kazkur 233eu.

Aha, brolis gyvena Dubline. O tai Kildare kaina 200eu? Tada praktiskai tas pats gaunasi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 balandžio 2017 - 20:46
Katee - bijau dabar pameluot, gal tik €149 buvo. Zinai, kai nereikejo man, tai tik uzmeciau aki ir viskas.. Geriausia butu paskambint ir paklaust. Dar dabar jie turi Private Sale dar iki kito aavaitgalio ir man atrodo papildomai nuolaida taikoma viskam 20% toje parduotuveje (Home & Cook vadinasi). Nes man atrodo negalejo €199 kainuot, kadangi ten nulaidos buna zenkliai didesnes, nei prekiu kaina parduotuvese iprastai..
Atsakyti

Labas vakaras,

Ei, nu nereklamuokit čia tokių gėrių, nes aš jau irgi tokio daikto užsimaniau  :oh: 

Rasyte čia klausė neseniai dėl veido odos kremų, tai aš irgi noriu paklaust, o ką jūs naudojat su SPF? Ar vieną kremą, turintį apsaugą, ar sloksniuojat kelis? Nes pvz. aš dabar kurį laiką naudojau Biodermos serumą, jam įsigėrus dar įtapšnoju Biodermos Sebium Mat ir galiausiai mineralinę uoga uoga pudrytę, ji turi spf apsaugą, bet nerašo, kokią. Vasarai norėtųsi kremo, nes pudra dienos bėgyje "nubėga", tai abejoju, ar belieka ten kažkokia apsauga nuo saulės  :hmm: 

Bet niekaip nerandu kol kas, ką čia įsigijus. Gerai būtų vienas kremas vasarai...

Atsakyti

Labas vakaras,

Ei, nu nereklamuokit čia tokių gėrių, nes aš jau irgi tokio daikto užsimaniau  :oh:

Oj, žinok mėgstant gaminti, tai puikiausiai ir grilio keptuvė tinka bei praverčia buity  :) Mes turėjom tokią, net dvi. Tiesiog mums nepasiteisino, todėl ieškojom kažko geriau. Pradžioje pirkome elektrinį paprastą grilį - panini sumuštinių keptuvę ale, o jau kai teflonai luptis pradėjo nuo jos, tai nusprendėm kažką brangiau imti. Taip kad tikrai norint pasibandyt iš viso tokį daiktą pirmiausia galima pradėti nuo pigesnių, bet tikrai ne prastesnių alternatyvų  :)​ 

Atsakyti

Labas vakaras,

Ei, nu nereklamuokit čia tokių gėrių, nes aš jau irgi tokio daikto užsimaniau  :oh:

Rasyte čia klausė neseniai dėl veido odos kremų, tai aš irgi noriu paklaust, o ką jūs naudojat su SPF? Ar vieną kremą, turintį apsaugą, ar sloksniuojat kelis? Nes pvz. aš dabar kurį laiką naudojau Biodermos serumą, jam įsigėrus dar įtapšnoju Biodermos Sebium Mat ir galiausiai mineralinę uoga uoga pudrytę, ji turi spf apsaugą, bet nerašo, kokią. Vasarai norėtųsi kremo, nes pudra dienos bėgyje "nubėga", tai abejoju, ar belieka ten kažkokia apsauga nuo saulės  :hmm:

Bet niekaip nerandu kol kas, ką čia įsigijus. Gerai būtų vienas kremas vasarai...

Aš visada tepu atskirai. Nemačiau nė vienoj pudroj pakankamos apsaugos (pas mane SPF 50). MIneralinės pudros paprastai turi 15-20SPF, ir dar jų reikia tikrai nemažai pritepti (apie pusę arbatinio šaukštelio), kad ta jų nurodyta apsauga susidarytų. 

Atsakyti

Katee - bijau dabar pameluot, gal tik €149 buvo. Zinai, kai nereikejo man, tai tik uzmeciau aki ir viskas.. Geriausia butu paskambint ir paklaust. Dar dabar jie turi Private Sale dar iki kito aavaitgalio ir man atrodo papildomai nuolaida taikoma viskam 20% toje parduotuveje (Home & Cook vadinasi). Nes man atrodo negalejo €199 kainuot, kadangi ten nulaidos buna zenkliai didesnes, nei prekiu kaina parduotuvese iprastai..

Dekui tau labai!!!!

Atsakyti

drugelis. - as irgi tepu atskirai. Vat ir vakar saule gan arsi buvo. Tai uztepiau Eucirin veido krema su spf50. Palaukiau kol isigers, o tada jau krem-pudra tepiau. Nes paprastai dienos kremai ir pudros turi apsauga spf15.

Labas rytas. Ir vel grazus😍

Atsakyti

Labas rytas  :bigsmile: 

Sunku grizt i salta realybe. 

O tas tas grilis neprasmardina visos virtuves? Nes siaip labai stiprus kvapas grill patiekalus gaminant buna.

Drugeli, pabandyk bb azijietiskus jie visi turi nuo 30 iki 60spf. Nenuplaukia visa diena, su jais veido oda mano visada saugi.  Pvz sis man labai patinka, bet yra su daug didesniu spf.

https://www.topbeaut...l-bb-kremas-45g 

Atsakyti