Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas. Aš su kava. Salė tik už 3h atsidarys, tai turiu laiko rytinėms meditacijoms.

Dievinu tokį laiką, kai niekur nereikia skubėti  :wub: 

Vis noriu Bluetai padėkot už to purškalo plaukams užrodymą. Nebeslenka visai. Vieną buteliuką išnaudojau purškaliodama kas 2-3 dienas, dabar jau antrą naudoju, bet purškiu tik kartą per savaitę. Ir jaučiu, kad plaukai tikrai atsigauna. Tiesiog saujoj suėmus jaučiasi, kad jų daugiau. Tai va, Blueta, myliu ir mylėsiu iki grabo lentos tave.  :D 

Atsakyti

[attachment=242781:IMG_0166.JPG]

Labas rytas...nepaprastai smagus vakaras vakar buvo,gražus laikas,nuostabi nuotaika..atnešiau akimirka.

Atsakyti
Mačiau fb nuotraukas! Graži šeima! 😘
Atsakyti

Labas :)

Pagaliau po darbo jau, grįžau, MB šaltibarščių padaręs, vištienos orkaitėj prikepęs - tai apsivalgiau, vos kvepuoju. Vienintelis šeštadieninio darbo privalumas, kad pietus daryt ne man reikia  :D 

gaily - gražūs tavo antakiai, nedaryk to permanento. Tiek tavo, tiek Almost labai daili forma - permanentas tik sugadintų ir suvienodintų su mase, kur "neišmuštų" antakių sunkiai dabar jau ir berasi. Arba jau tada reikia eiti pas super duper meistrę...

katee - jei jau tu, rudaodė - balta esi, tai ką ten jau man tada sakyti. :blink: Norėčiau ir aš gal į soliariumą, bet kad labai odos gaila, o ir visiems tiems kapiliarams labai kenkia.

Noriu ir aš kažko plaukams gero, nes tokie paalinti dabar, buvau kirpykloj, tai gerokai nutrumpino išplonėjusius galus.

Atsakyti

drugelis. - tai kad as tik 3-4 kartus nueinu per metus, pavasari. Aisku, kenkia ir tiek, bet gal ne taip smarkiai😊 Pries 12-15 metu visus metus eidavau (tik vasara pleze degindavausi).

Vakar po Body Pump(-o) nuejau pirma karta. Bet kazko nieko nepasijaute man. Gal soliariumas silpnas. Nes kai eidavau kitur, tai oda bent jau parausdavo ir po keliu valandu tas raudonumas dingdavo. O dabar visai nieko.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 balandžio 2017 - 16:31
Labas vakaras,
mes is Kaunas jazz grizom.Renginiai vyksta,bet oras nekoks ir zmoniu maziau
Atsakyti

Laba.

Kas turite elektrogrili? Koki? Ar patinka? Noriu pirkti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 balandžio 2017 - 07:50

Laba ryta ,

Katee , paklausei tai prisiminiau sena tavo klausima del vandens parko Vok. Jau senai paklausiau drauges , bet pamirsau pasakyt.

zodziu jiems nelabai patiko , nes buvo nežmoniškos eiles , dideles kainos , o ir užsuko važiuodami namo iš Italijos , tai sake toks sintetinis reikalas jiems pasirode . Sake geriau italijoj prie juros pagulet

Atsakyti
katee - mes turim Tefal OptiGrill jau kuri laika. Tevams irgi padovanojom. Labai geras daiktas, labai daznai naudojam. Patogus, protingas, lengva priziuret. Tikrai rekomenduoju
Atsakyti

Rasytee - dekui. As rusu saite irgi skaiciau info. Daugeliui patinka. Geri atsiliepimai. Tik vienas kitas blogas. Skundziasi zmones oro trukumu. Nera ka noreti. Tai viso labo tik angaras. Ir kainos neadekvaciai dideles, raso. Tai ziuresim kaip cia kas. Mes rudeni norejom. Per vaiku atostogas. Dabar kazkiek abejoniu yra. Nes daug pinigu viskas kainuotu. O jei nepatiktu? Mes galvojom su keltu is Klaipedos keltis su savo masina.

Almost - dekui ir tau. Vat FB labai giria ta tefal👍

 

Atodirbau trenkej. Isgeriau kokteiliuka. Dabar vaziuosim i senamiescio restoraneli. Geris tie savaitgaliai!😍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 balandžio 2017 - 12:45

Almost, toks? As sito noriu. Dabar akcija jam. 138eu. O siaip 200eu.

[attachment=242818:grilius-tefal-gc-702-d-optigrill.jpeg]

[attachment=242819:grilis-tefal-gc702d_NhfTO6M.jpg]

 

Atsakyti
Taip, katee. As siandien outlete maciau, kad yra ir XL modelis - jis didesnis ir dar daugiau papildomu funkciju yra. Mes kai dviese, tai mums sociai sito. Tevai ir brolis trise naudoja, irgi uztenka. Mums patinka, kad jis protingai pats dirba ir visad palei funkcijas labai puikiai viska iskepa. Teko ir su Tefal aptarnavimu klientu susidurti del sio daikto - tik patys geriausi atsiliepimai!
Atsakyti