Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Katee,jei bus taip silta kaip prognozuoja,tai i kopas varyk smile.gif
Atsakyti

[b]Katee[/b],jei bus taip silta kaip prognozuoja,tai i kopas varyk smile.gif

Kartais taip ir darydavau. Tik kad laiko uzima, blyn.

Be to, tokiu laiku kopose buna mazai zmoniu. Nejauku. Nets ten tie, "su plosciais", vaiksto😂 O vasaros vidury ju jau nebuna, nes pilnos kopos zmoniu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 28 balandžio 2017 - 14:17

Be to, tokiu laiku kopose buna mazai zmoniu. Nejauku. Nets ten tie, "su plosciais", vaiksto😂 O vasaros vidury ju jau nebuna, nes pilnos kopos zmoniu.

pimpaliniai, kaip mano mama sakydavo  :D  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Kartais taip ir darydavau. Tik kad laiko uzima, blyn.

Be to, tokiu laiku kopose buna mazai zmoniu. Nejauku. Nets ten tie, "su plosciais", vaiksto😂 O vasaros vidury ju jau nebuna, nes pilnos kopos zmoniu.

O ko tu ju bijai  :D 

ir tu jiem atgal parodyk 😁

Atsakyti

 

Be to, tokiu laiku kopose buna mazai zmoniu. Nejauku. Nets ten tie, "su plosciais", vaiksto😂 O vasaros vidury ju jau nebuna, nes pilnos kopos zmoniu.

 

 

O ko tu ju bijai  :D

ir tu jiem atgal parodyk 😁

 

Juokas juokais, bet Olandijoj as labai laisva jauciaus ir kulniuodavau namo nuo traukiniu stoties apie 20 min net naktimis. Iki kol viena nakti zygiuodama akies kampuciu pamaciau kazkoki zmogu stovinti prie krumu, atsisukau ir gerai, kad ausines su muzika buvo ausyse, nes kol suvokiau, ka matau pries akis, kol procesinau viska eidama i prieki, baime uztruko smegenis pasiekti. Nuogas vyras besimasturbuojantis stovejo ir mane kviete.

 

Po to karto viena naktim nebevaikciojau. Laukdavau autobusu. :D
 

Atsakyti

Braškes su pienu,fui....man geriau gryna uoga,ir tai prioritetas mėlynei,avietei...

Va karstas pienas po vonios su kokiu puse bananu,man labai...

8 pm.,man tos ausines/muzikos klausymas,o ypač tamsiu paros metu prilygsta savižudybei...

Atsakyti

O ko tu ju bijai  :D

ir tu jiem atgal parodyk 😁

Na, jokio noro ner, kad kazkoks asilas drocintu, i mane ziuredamas, krumose😀

Atsakyti

Pasakojau kazkada, kad Klaipedos moteru pleze yra vienas moteru draugelis😂 Jis kiekvienais metais pasikloja adejaliuka tarp moteru ir deginasi plikas, kiausus isvertes😂 Visos jau priprato ir nekreipia demesio. Taip ir sako: Va, draugelis musu😃 Svarbiausia, kad jis nenuziurineja moteru. Guli sau, muzika klausosi arba skaito knyga. Xrien pojmios, kaip ten jam atrodo. Kai eina maudytis, tada uzsideda plavkes. Bijo gal, kad nuraus jam jo turta😁Nes kartais atsiranda moteru, kurios pradeda ji pulti (zodziais). Tik viena, maciau, smeliu apmete. Net jam dzin. Jis nekreipia demesio. Issimaudo, atsigula ir psio☺

Atsakyti

Juokas juokais , bet labai nemalonu . Net ne tas nuogumas , bet zinojimas , kad tam zmogeliui ne viskas ok , nezinau ko gali sulaukti is jo

Atsakyti

Labas rytas. Apniukes sestadienis Klaipedoje. Bet nieko, rytoj ir vel saule pasirodys ilgesniam laikui. O nuo savaites vidurio smarkiai atsilti turetu :yahoo: Ka rengtis reikes? :huh2:

 Reikia keltis, pusrycius ruosti. Vyras ismove i miska krossa begti. Parbegs alkanas☺ Dvynius tetis pasieme i sodyba. Klecka si karta palikom namie.

Va, Almost, kad seseliai/pudra neskilinetu, vatos gabaliuku reikia ideti, kad tuscia vieta uzsipildytu:

[attachment=242780:17109265-761b406dffebd98b5cd472a16ef4111a9b00b86a-1473256466-650-4b00c52420-1482249142.jpg]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 balandžio 2017 - 08:05
Labas. Jo, oras nekoks. Mes popiet į vaikišką spektakliuką einam..

Nesidarėt kuri permanento pas L. Penkauskienės asistentes?
Atsakyti

Juokas juokais , bet labai nemalonu . Net ne tas nuogumas , bet zinojimas , kad tam zmogeliui ne viskas ok , nezinau ko gali sulaukti is jo

Tai jo. Kas jam uzplauks, neaisku.

Atsakyti