Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

nu jau, nu jau  :D aš iš viso 15min pasiskaičiau apie šitą skandalą, taip kad nereik absoliutint  :rolleyes:  :D 

Neįvardinau ne vienos,nors gal reikia,bet mažiausiai mane domina širšių lizdas,ir susiskaldymas temoje...pasakiau nuomone savo,kaip ir kiti apie kažką,taip kad geros likusios dienos ABSOLIUČIAI kiekvienai 💐

Atsakyti

As nesuprantu kokia cia panika del to asmens kodo ?

kad ta informacija ir taip sekmingai nuteka .

o kad kazkas kazka pasidare , isidure ar nusipjove tai maziau sukt galva reik . Reikejo ir pasidare , dar ir dantis gal uzsiplombavo , nesuprantu ko cia bijot?!per daug sureiksmina 

Atsakyti

:D 

žodžiu, relax, moteros - yra kaip yra, kaip ten sakoma  :) 

man tik įdomu, ar realiai įmanoma kažką padaryti prieš tą kliniką teisiniu aspektu. tiesiog smalsu ir tiek  :) geri advokatai turbūt padarytų, bet ir jie turbūt ne pėsčius turi..

Atsakyti

O Dieve...nekelsiu,neidomu,neplautinsiu ir t.t....bet pačios visgi Lindot ir smalsavot...matau bręsta konfliktas ,o kaltas pms 100% Dekui Sambuka.

Nusisnekejai. Niekas niekur nelindo. Buvo ideta nuoroda. Nes niekas negalejo patiketi, kad jau ikelti duomenys su visom nuotraukom. Galvijo zmones, kad tik pasantazuos ir tuom baigsis. Ir tikrai.

Atsakyti

Neįvardinau ne vienos,nors gal reikia,bet mažiausiai mane domina širšių lizdas,ir susiskaldymas temoje...pasakiau nuomone savo,kaip ir kiti apie kažką,taip kad geros likusios dienos ABSOLIUČIAI kiekvienai 💐

Koks sirsiu lizdas? Galvok, ka sneki. Pati intrigante dar ta. Sventoji, mat, atsirado.

Atsakyti

O Dieve...nekelsiu,neidomu,neplautinsiu ir t.t....bet pačios visgi Lindot ir smalsavot...matau bręsta konfliktas ,o kaltas pms 100% Dekui Sambuka.

Nesupratau biškį.  Aš čia ką tavo asmeninė sekretorė, kad piktinies kad nuorodos nepateikiau? Gi pasakiau kur pati mačiau. Nori tai eik ir žiurėk. Ar tu manai, jog aš ją išsisaugojau ir kėlinėsiu kada kas paprašys?

žinai, kai nėra argumentų, lengviausia pereit į asmeniškumus apie pms ir pan. Tai itin nemandagu.

nesuprantu,Bluet, ko tu cia puoli.Nei man tavo nr. idomus nei tavo papai blink.gifTiesiog duomenys visi yra ir viskas.

Puolu? Kur čia puolimas? Kad paklausiau kodėl bandai išsiaiškint mano telefoną viešam forume? Nu pšieprašiem, tada jo, puolu.

Rasyt, vat tu būtum pas juos susitvarkius pvz.kokią ten tarpvietę po gimdymo, norėtum, kad tavo vardas, pavardė, adresas, asmens kodas, nuotraukos TOS VIETOS, būtų viešoj erdvėj? Kad matytų tėvai, draugai, bendradarbiai? Nieko tokio?

o aš lb atjaučiu tas moteris, kurios pateko į tokią situaciją. Netgi labai suprantu.

Atsakyti
Moterys, lyg be pilnatis?
Atsakyti

Nesupratau biškį.  Aš čia ką tavo asmeninė sekretorė, kad piktinies kad nuorodos nepateikiau? Gi pasakiau kur pati mačiau. Nori tai eik ir žiurėk. Ar tu manai, jog aš ją išsisaugojau ir kėlinėsiu kada kas paprašys?

žinai, kai nėra argumentų, lengviausia pereit į asmeniškumus apie pms ir pan. Tai itin nemandagu.

Puolu? Kur čia puolimas? Kad paklausiau kodėl bandai išsiaiškint mano telefoną viešam forume? Nu pšieprašiem, tada jo, puolu.

Rasyt, vat tu būtum pas juos susitvarkius pvz.kokią ten tarpvietę po gimdymo, norėtum, kad tavo vardas, pavardė, adresas, asmens kodas, nuotraukos TOS VIETOS, būtų viešoj erdvėj? Kad matytų tėvai, draugai, bendradarbiai? Nieko tokio?

o aš lb atjaučiu tas moteris, kurios pateko į tokią situaciją. Netgi labai suprantu.

Kazkaip tai neatrodo man tragedija . hormonai veikia i kita puse 😂

Atsakyti

Kokias veido prieziuros priemones naudojat ?

Atsakyti
Blueta,nesusireiksmink.Man nei taves nei tavo telefono nereikia.
Atsakyti

Koks sirsiu lizdas? Galvok, ka sneki. Pati intrigante dar ta. Sventoji, mat, atsirado.

naryvajessia na grubast...

Skaityt išmok,parašiau kad nereikia čia piktumų,jei kas ko nesuprato ar ne ta koja iš lovos išlipo...ir aš tau ne intrigantė,įsidėmėk.


Blueta,matau tikrai ne ta nuotaika pas tave...nereikalauju nieko,o ir tokios sekretorės kaip tu man nereikia,kur nemoka išsaugoti naudingų nuorodų😜

Atsakyti

Kokias veido prieziuros priemones naudojat ?

La Roche Posay mano odai - super liuks  :) Bioderma, Skincode irgi liuks  :) 

Papietavau, nusipirkau geriamo vandens su levandų ekstraktu. Įdomus reikalas sakyčiau  :D 

Susiradau, kur arti darbo motorolerį servise gali apžiūrėt. Ot nusipirkau skausmą galvos - kadangi čia tokių nėra, tai garantija neperkeliama iš Lietuvos. Tvarkau ne su garantiniu. Ir apskritai tokį tik vienas servisas apsiima tvarkyt, aišku, brangiausias  :D Visai netyčia kažkaip atkreipiau dėmesį vakar namo važiuodama (nors matydavau absoliučiai kiekvieną dieną), kad čia prie pat darbo yra servisas kažkoks, kur ir motorolerius tvarko. Susiskambino MB su darbuotoju, nu ir pasakė atvežt antradienį ryte. Kaip tik prieš darbą ir nulėksiu, kaip super - tikiuos galės viską sutvarkyt man, nes vis kažko ožiuojas transportas  :rolleyes:​ 

Atsakyti