Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Nu prašau įkelti nuorodą,nerandu niekur..lankiusis,o suplanuota ten..labai neatsakingai viskas atrodo,plius kaip Blueta sako kad kuo greiciau surastu ir nubaustu,labai dėl to abejoju. Sambuka,labai atsainiai jie į tai žiuri.

Atsakyti

Nu prašau įkelti nuorodą,nerandu niekur..lankiusis,o suplanuota ten..labai neatsakingai viskas atrodo,plius kaip Blueta sako kad kuo greiciau surastu ir nubaustu,labai dėl to abejoju. Sambuka,labai atsainiai jie į tai žiuri.

Atsakyti

O kaip pavariau,cielos trys žinutes,gal dabar kuri atsiliepsite😂

Atsakyti

Bet, pagalvojus, nu kam cia idomu sedet ir ziurinet svetimu moteru foto ar ieskoti pazistamu pagal varda/pavarde? Tingeciau tokiom kvailystem uzsiimimeti. Nesamone kazkokia.

Aš irgi nesuprantu. Atidariau, panačiau apie ką ir uždariau, 100 metų man. Bet kaip matai, eina, studijuoja, ieško, va mano telefą bando išsiaiškint. Juokinga. 

Patranka, sorry, aš tai nieko nekelsiu, parašiau kur pati mačiau, nori eik žiūrėk, ieškok.  Bet tokių svoločių niekšiško darbo neplatinsiu ir nuorodų neplatinsiu.

Atsakyti

Bet, pagalvojus, nu kam cia idomu sedet ir ziurinet svetimu moteru foto ar ieskoti pazistamu pagal varda/pavarde? Tingeciau tokiom kvailystem uzsiimimeti. Nesamone kazkokia.

Gal "zvaigzdes" kazkam ir idomios. Bet as pasidaryciau, pvz, ka nors, nu ir kam reikia to mano adreso ir tel? Kad asmens kodas yra matomas, tai blogai.

Aš vis tiek manau, kad motyvas nulaužti būtent tokią duomenų bazę ir būtent paskelbti tuos duomenis kažkoks buvo.  Ne viena grožio klinika Lietuvoj, ne vienoj joj darosi procedūras ir garsios, ir tylios moterys. 

O kaip pavariau,cielos trys žinutes,gal dabar kuri atsiliepsite😂

Neturiu nuorodos, nieko nemačiau ir matyt nenoriu  :D Todėl nieko nerašau Tau  :) 

Atsakyti


Aš irgi nesuprantu. Atidariau, panačiau apie ką ir uždariau, 100 metų man. Bet kaip matai, eina, studijuoja, ieško, va mano telefą bando išsiaiškint. Juokinga. 

 

Patranka, sorry, aš tai nieko nekelsiu, parašiau kur pati mačiau, nori eik žiūrėk, ieškok.  Bet tokių svoločių niekšiško darbo neplatinsiu ir nuorodų neplatinsiu.

Butent. Kam tuos galus suvedinet, nesuprantu...

 

Sutinku. Kuo daugiau nuorodu idesi, tuo daugiau zmoniu pamatys...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 27 balandžio 2017 - 13:19
butu ten ka studijuot biggrin.gif

Patranka,imeciau i az,bet nezinau ar ten nuotraukos yra.Neieskojau
Atsakyti

butu ten ka studijuot biggrin.gif [b]Patranka[/b],imeciau i az,bet nezinau ar ten nuotraukos yra.Neieskojau

 

Akivaizdu, kad nestudijuoji.   Tik kazin, kam tau mano telefono prireikė?  Gi neslepiuiu, kad op.dariaus, net nuotraukas į albumą įkėliau.  Tik, kad ne Grožio chirurgijoj.

Ko dar nežinai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 27 balandžio 2017 - 13:34

Kad Tu gi net ir rašei kartą ar kelis dienų eigoj, jog ne ten dareisi  :) 

Atsakyti

O Dieve...nekelsiu,neidomu,neplautinsiu ir t.t....bet pačios visgi Lindot ir smalsavot...matau bręsta konfliktas ,o kaltas pms 100% Dekui Sambuka.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs. Patranka: 27 balandžio 2017 - 13:43

O Dieve...nekelsiu,neidomu,neplautinsiu ir t.t....bet pačios visgi Lindot ir smalsavot...matau bręsta konfliktas ,o kaltas pms 100% Dekui Sambuka.

nu jau, nu jau  :D aš iš viso 15min pasiskaičiau apie šitą skandalą, taip kad nereik absoliutint  :rolleyes:  :D​ 

Atsakyti
nesuprantu,Bluet, ko tu cia puoli.Nei man tavo nr. idomus nei tavo papai blink.gif Tiesiog duomenys visi yra ir viskas.
Atsakyti