Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sveikos,lapės..

Ir kur jus radot tas nuotraukas?,nes snd fb buvo diskusija didele,o dabar jau nėra to posto...

Atsakyti

 

 

Oi, čia tai faktas. Aš saviškiui visad ir nepasidažius ir priaugus svorio ir pikta-visad graži. Nes kai žmogus myli tai jis taip pagražintai ir "mato" 😃

Jei noriu išgirst kritišką bet teisingą nuomonę dukros klausiu 😃

 

Man ir MB pasako :hmm:  Na netiesiogiai, kad va priaugai - jis pasakys, kad sportuot reikia stebedamas mane besispraudziancia  i  dzinsus. Kai nepasidazau, bet su juo, visad praso raudonu lupu.

 

Dukra tai neseniai, kai masinoj purenau plaukus, permeciau juos i kita puse, pareiske: Mom, you look like a mess :D

PMS klubas biggrin.gif

 

Nepriklausau jusu klubui :P


 

užtat pikulė gali ramiai į kumštį kikent dabar, seniai viešai viską"deklaravo" nėr ko bijot. 😃

 

 

 

Bet kaip jos lupos man blogai atrodo :unsure: Siryt buvau prospektyvioj mokykloj, tai viena is mamu buvo su isvis blogai padarytom lupom, net normaliai nepasneka. Pakraupau.

Atsakyti

Rasytee, 5kg - dar nedaug. Nesvaik.

Nedaug , bet dar ir laiko nemazai liko 😁

Atsakyti

Aš maniau, kad parašys kokius +10 kg Rasytė, o čia pfff, niekingi 5 įpusėjus  :nestuke 

8.p.m.a ko jau čia nepriklausai klubui? Gal irgi  :nestuke ? Nesimušk 😃

Patranka, aš tai krūtų plast.op.temoj mačiau įdetą nuorodą.

kad darėsi op tai dzin. Baisiausia, kad adresai, asmens kodai, viskas 😱

kepu sūnui bulvinius blynus, kvepai visi namai  :wub: ,bo  grįžta alkanas kaip šuo po trefkės.

jau kaip dėčiau dabar pati per juos 😃

Atsakyti

Oi, Blueta, mano du parvaro is trenkes subklausimu: Ka valgyt? Tai irgi su patiekalais pasitinki. 

Dabar atvariau i Pumpa. Pasportuosiu :D

Atsakyti

as ant saves jau matau ta pliusa ir jis tikrai ne tik ant pilvuko :D o as ne is tu kur pagimdo ir nieko nelieka

Atsakyti

Tai va,nuotraukos tik trupiniai palyginus su kita info...nesmagu. Aš va anądien keikiausi,reikėjo duomenų žmogaus,buvo atsiuntęs ,nesusivaziau,ir tada prasidėjo paieškos,SMS,mesingeris,whatup...žodžiu anksciau užsirašė į knygele ranka,rasi. 

Atsakyti

 

 

8.p.m.a ko jau čia nepriklausai klubui? Gal irgi  :nestuke ? Nesimušk 😃

 

Ne, ne nescia :D  Ciklas kitokiu grafiku nei jusuu visu :B

Atsakyti
Man snd.sunus papasakoko apie Kaik.Sako ir tave radau biggrin.gif Nepatikejau,parodo-akurat blink.gif As tik botoksa kazkada pas ji leidausi,tai foto nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sambuka**: 26 balandžio 2017 - 19:43

Man snd.sunus papasakoko apie Kaik.Sako ir tave radau biggrin.gifNepatikejau,parodo-akurat blink.gifAs tik botoksa kazkada pas ji leidausi,tai foto nera.

Tai tavo duomenys paviešinti?..siaubas

Atsakyti

Tai gal ir mano yra?!...nemeskite nuoroda,dekoju

Atsakyti

Bet ir nebijo zmones vogti duomenis visokius. Kosmaras. Nors ka ten bijos. Kiti zudo zmones ir nebijo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 balandžio 2017 - 21:34