Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Almost - zinau, kaip nesmagu. Mano seseliai irgi taip suskilo kazkada. Nauji visai buvo.    

 

 

As tai sunkiai paeinu. Body Pump(-e) naujas 101 takelis prasidejo. Pasikeite pratimai. Ir vel skauda viskas. Ypac uzpakalis👍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 balandžio 2017 - 12:14

Už nervus te 🎈

Almost - zinau, kaip nesmagu. Mano seseliai irgi taip suskilo kazkada. Nauji visai buvo.    

ačiū  :) aš kai turiu tokį įdomų santykį su kosmetika, tai man ir suėmė nervai  :D bet nieko - išmečiau tą dėžutę ir nusprendžiau, kad čia buvo ženklas apsipirkti Duty Free  :D  :D  :D​ 

Atsakyti
Labas 4u.gif

Man Mrs šviesiais LABAI patiko. Nekeičiu nuomonės. Ta šukuosena, kur labai trumpi ir blond-OMG nerealiai atrodė. ax.gif


Man irgi mmm turi pareit.
PMS klubas biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 04 26, 09:21)
Gaily, o ką,naktį mazoji koncus kėlė? Kuo bloga naktis?</p><p></p><p>man, po vakar sporto, šian viską skauda. Pasijautė atostoginė pertrauka.</p><p></p><p>labryt.</p><p></p>

Nemiegojo nuo 2 iki 4.30. Blaškėsi, vartėsi, inkštė.. Jai vienu metu dabar dygsta 3 ar 4 krūminiai unsure.gif
Atsikėliau su baisiu galvos skausmu, bet jau po truputį atleidžia...

QUOTE(katee @ 2017 04 26, 13:08)
<p>Man irgi mmm arteja, tai norisi desertu visokiausiu...</p>

Aš šian Bijoloj norėjau nusipirkt bulvytę.. Tokios man ten jos skanios.. kadangi nebuvo, nepirkau nieko. Dabar gailiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 26 balandžio 2017 - 12:33

Visa laime nesinori man saldumynu , nes butu visai prasti reikaliukai 😳Svoris kyla akyse , valgyt noriu net silpna 🙄

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 26 balandžio 2017 - 13:50

Visa laime nesinori man saldumynu , nes butu visai prasti reikaliukai 😳Svoris kyla akyse , valgyt noriu net silpna 🙄

Jei kokybisku maistu maitiniesi, tai nepergyvenk. Badauti - irgi ne iseitis. Kitas reikalas, jei kemsi nesveika maista. Tada suprantama is kur tas alkis.

Kiek kg + jau turi?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 balandžio 2017 - 13:59
Reiskia Patrankai visaip tinka smile.gif

Skaitet,kad hakeriai nulauze Kaikario grozio klinikos puslapi su pacientu nuotraukom,kontaktais biggrin.gif Eikit saves ieskot kas lanketes.As save radau biggrin.gif
Atsakyti

Skaičiau, siaubas ką?  Ir jo Kristinutė, kuri "nieko nedarė, o jos krūtinę visada tokia buvo", acha, kam čia glušint žmones, kai akivaizdžiai matos padaryti papai,sakytų "taip, susitvarkiau" arba "nekomentuosiu".  ir netgi jų jaunutė dukra 🙄

O tos ale "įžymybės" tai nei viena nenustebino, bo akivaizdžiai patiuningavimai matės.

užtat pikulė gali ramiai į kumštį kikent dabar, seniai viešai viską"deklaravo" nėr ko bijot. 😃

Nedariau nieko pas kaik., tik konsultuotis del papų pakėlimo buvau.

Atsakyti

Jei kokybisku maistu maitiniesi, tai nepergyvenk. Badauti - irgi ne iseitis. Kitas reikalas, jei kemsi nesveika maista. Tada suprantama is kur tas alkis.

Kiek kg + jau turi?

Is tu nesveiku tai buna koks batonas , sumustinis ar savaitgali torto gabalelis . Bet siaip valgau iprastai .

turiu jau cielus 5 , jau pora simtu gramu link 6 ridenuos 😁

Atsakyti

Reiskia Patrankai visaip tinka smile.gif

Skaitet,kad hakeriai nulauze Kaikario grozio klinikos puslapi su pacientu nuotraukom,kontaktais biggrin.gifEikit saves ieskot kas lanketes.As save radau biggrin.gif

Rimtai radai 😳?! Skaiciau ta straipsni , bet nemaniau , kad jos jau pasirode kazkur 

Atsakyti

Su tom fotkem, tai :ohmy: Ot, streso kazkam :D 

Atsakyti

Rasytee, 5kg - dar nedaug. Nesvaik.

Atsakyti