Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(Fėja* @ 2017 04 25, 17:57)
A,  Gaily., tiksliai, ji keliasi šitaip anksti. Gal darželis jos ritmą į normalesnį (  tongue.gif) pakeis. Vis tiek vaikai pavargsta daržely labiau.
Noriu ir aš  į  kelionę.  Nusimato tik Druskininkai ir Juodkrantė.  biggrin.gif

Šiaip aš žinai per daug skųstis negaliu, nes ji ir miegot atitinkamai anksti eina biggrin.gif va jau ir dabar ruošiamės.
Papildyta:
Attic, nuotraukos wub.gif
Atsakyti
Oj, Rasytee, biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Patranka,nu super atrodai thumbup.gif
Attic,geru atostogu.Grizdama saule prigriebk

Tik dziaugtis reikia,kad mes turim galimybe vaikus auginti iki 2metu.As dar ilgiau buvau kartu su vaikais.Kas nori/reikia ir dabar grizta i darba po 3menesiu.
Atsakyti
Labas rytas. Naktis omg unsure.gif bet nepasiduodu, ruošiuos į sportą biggrin.gif
Atsakyti

Bet tai mergos, kokios jūs lapės 😃

Kai Patranka nusidažė šviesiai visos rašėt kaip gražu, kaip tinka ir bla bla bla. Dabar, kai ji vel nusitamsino rašot ooooo, atvirtai savim, tau taip labai tinka ir visad geriausiai tiko. Nu kažkaip tai taip skamba mintis. 

Norisi šypsotis, ot, tos moterys, 😊 Man, jei negražu, tai patyliu, jei neklausia tiesiai šviiesiai žmogus, o ne saldžialiežuviauju 😃

Attic, tikrai, kad skanios nuotraukos 👍

Gaily, o ką,naktį mazoji koncus kėlė? Kuo bloga naktis?

man, po vakar sporto, šian viską skauda. Pasijautė atostoginė pertrauka.

labryt.

Atsakyti

A man tai Patranka puikiai atrodo tiek sviesiais, tiek tamsiais plaukais. vot. :rolleyes:

Nors pagirt tai turbut ne vienu atveju nepagyriau :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 26 balandžio 2017 - 08:25

Man grazu buvo Mrs. ir su sviesiais plaukais. Ta ir rasiau anksciau.

Atsakyti

Kai žmogus gražus, tai jam ir panosėj bubis tinka ar bulvių maišas vietoj švarko  :rolleyes:  :D 

Labas rytas!

Pasportavau nuo dūšios, dar kaip mane džiugina, kad darbe dušai yra, tai susirinkus viską šoviau į ofisą susiruošt. O ten pamačiau, kad mano pudra suskilo kosmetinėj - nu kaip susinervinau, tai eina sau  :unsure: Bet nieko - nėra to, ko skanūs pusryčiai ir skani kava neištaiso  :D  :D​ 

Atsakyti

Vyrai tada irgi saldzialiezuviai. Ar plona ar svorio priaugus buni, ar susivelus ir uztinus, visada pasako "viskas grazu"😄

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 balandžio 2017 - 10:23

Vyrai tada irgi saldzialiezuviai. Ar plona ar svorio priaugus buni, ar susivelus ir uztinus, visada pasako "viskas grazu"😄

Oi, čia tai faktas. Aš saviškiui visad ir nepasidažius ir priaugus svorio ir pikta-visad graži. Nes kai žmogus myli tai jis taip pagražintai ir "mato" 😃

Jei noriu išgirst kritišką bet teisingą nuomonę dukros klausiu 😃

Atsakyti

Pasportavau nuo dūšios, dar kaip mane džiugina, kad darbe dušai yra, tai susirinkus viską šoviau į ofisą susiruošt. O ten pamačiau, kad mano pudra suskilo kosmetinėj - nu kaip susinervinau, tai eina sau  :unsure: Bet nieko - nėra to, ko skanūs pusryčiai ir skani kava neištaiso  :D  :D 

Už nervus te 🎈

Ujjjj, man sian kaip pilvą skauda, pms baisus, išsipūtus kaip erkė :(

bandydama save paguost vaikų  du grybukus suvalgiau. Nepadėjo :(

mišku prazygiavai, grynu oru prasikvepavau, ne kažką vistiek. Noriu žliumbt ir bulkutės. Ir į lovą. O reik lėkt, reikalų turiu. Nu žo.😠

Atsakyti

Man irgi mmm arteja, tai norisi desertu visokiausiu...

Atsakyti