Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Mrs., o tai rode pries/po nuotraukas, kad vaizda susidaryt? As jauciu per kelias konsultacijas eiciau, kad but informuota ir apsvarstyt visus variantus.

 

Kiek mama gali/nori likti su vaiku, yra seimos sprendimas. 3 men kudiki palikti man per stipru, bet pati niekaip nebuciau 3 metu isbuvus. Po 9 men trinktelejo jau gerokai galvon, ejau pusei etato dirbti. Bet cia labai nuo zmogaus priklauso. Svarbu galimybes yra pasirinkti.

 

As Almost metu ir dirbau, ir daaaug keliavau (ir ovalas grazios formos buvo :D). Dabar tik dirbu :D

 

Einu kavos :B Priklausomybe baisuline, isgeriu 3 puodelius kasdien.

Atsakyti

Kiek mama gali/nori likti su vaiku, yra seimos sprendimas. 3 men kudiki palikti man per stipru, bet pati niekaip nebuciau 3 metu isbuvus. Po 9 men trinktelejo jau gerokai galvon, ejau pusei etato dirbti. Bet cia labai nuo zmogaus priklauso. Svarbu galimybes yra pasirinkti.

As Almost metu ir dirbau, ir daaaug keliavau (ir ovalas grazios formos buvo :D). Dabar tik dirbu :D

Aha, ne visada tik mama, deja, gali nuspręsti, kaip, kur, kiek ir su kuo pasilikti ar palikti  :) 

Aš čia prisiklausau vis, kaip airės mano metų ar jaunesnės kai buvo keliaudavo po Tailandus, Australijas ir t.t. Kai pagalvoju - nei tų galimybių tokių didelių buvo, nei laiko  :D O dar ir baimės kokios.. Tik dabar taip paskutiniu metu daugiau kiek keliaut pradėjom, o šiaip, kol Lietuvoj studentavom, tai nelabai ir minties tokios turėjom apie kokias atostogas kažkur toliau.. Kiek su šeimyna aš pakeliaudavau - tiek ir būdavo man  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2017 04 25,)
<p>Kiek mama gali/nori likti su vaiku, yra seimos sprendimas. 3 men kudiki palikti man per stipru, bet pati niekaip nebuciau 3 metu isbuvus. Po 9 men trinktelejo jau gerokai galvon, ejau pusei etato dirbti. Bet cia labai nuo zmogaus priklauso. Svarbu galimybes yra pasirinkti.</p>

<p>Einu kavos cool.gif Priklausomybe baisuline, isgeriu 3 puodelius kasdien.</p>

Man ir trinktelna kartais biggrin.gif

Ot, aš ir 3-4 ir man gerai smile.gif))
Atsakyti

As ir prie tu kuriom trinktelna 😂Gerai cia issireiskei 8pm 😁

Bet as gailejausi anksti isleidus i darzeli (2,5m) ir siai dienai to nekartociau . Mano nuomone darzelis idealu 3-4 metu

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 04 25, 17:18)
<p>As ir prie tu kuriom trinktelna 😂Gerai cia issireiskei 8pm 😁</p><p></p><p>Bet as gailejausi anksti isleidus i darzeli (2,5m) ir siai dienai to nekartociau . Mano nuomone darzelis idealu 3-4 metu</p>

Kodėl gailėjais?
Atsakyti

Kodėl gailėjais?

Per mazas buvo , per ziopliukas . Ieva isleidau 3,5 m nu skirtumas buvo akivaizdus tai man vis sirdi suskausdavo kam as ta pirmagimi taip anksti isleidau . Realiai aplinka mane ikalbejo , tipo jau viskas reik i darzeli . Koks dar reik?! Reik dar siltai namie tupet

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 04 25, 11:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fėja*" data-cid="71590063" data-time="1493107356"><div><p>.
Nesigailiu, kad i darba 10 metu negrizau. Gal gailėsiuos, kai pencija gausiu vartotojo įkelta nuotraukaBet netikiu.

</p></div></blockquote><p>Ne perezivaj. Iki to laiko jau nieks nebemokes pensiju. Arba nedagyvens zmones iki pensijos, nes reikes iki kokiu 85 metu dirbti.</p>

Va va biggrin.gif
Atsakyti

Heyy  :sokiai:

 

Atnesu skaniu nuotrauku. Pas mus 25, nenoriu namo   :cry2:

 

[attachment=242670:20170425_103304-1612x1209.jpg]

[attachment=242672:20170425_115456-1202x838.jpg]

[attachment=242673:20170424_150852-1209x1612.jpg]

[attachment=242674:20170424_110007-1612x1209.jpg]

Atsakyti
A, Gaily., tiksliai, ji keliasi šitaip anksti. Gal darželis jos ritmą į normalesnį ( tongue.gif) pakeis. Vis tiek vaikai pavargsta daržely labiau.


Noriu ir aš į kelionę. Nusimato tik Druskininkai ir Juodkrantė. biggrin.gif
Atsakyti

Mano dvyniai nepavargdavo jokiam darze. Jie ir dabar nepavargsta niekur 😂 Galvojau, prades sportuoti kiekviena diena po 2 val, nusivarys. Aha, pasvajojau. Dar energingesni pasidare. Ir eda kaip sernai😀

Atsakyti
Attic bigsmile.gif bigsmile.gif NIAM bigsmile.gif
Atsakyti

A, Gaily., tiksliai, ji keliasi šitaip anksti. Gal darželis jos ritmą į normalesnį ( tongue.gif) pakeis. Vis tiek vaikai pavargsta daržely labiau. Noriu ir aš į kelionę. Nusimato tik Druskininkai ir Juodkrantė. biggrin.gif
O mano i gimdymo namus  :lol:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 25 balandžio 2017 - 17:30