Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Almost, nu matai, su metais ne tik veido ovalas drimba bet kartais  ir atsiranda daugiau galimybių keliaut. 😀

Bet psio, tyliu daugiau. Ainu ir atostogų nuotraukas ištrinsiu kad tavęs neerzint 😀

Blueta,va tame ir reikalas,kad jis man sako skruostikauliais gali pakelt....siūlai gerai bet aš tipo jiems dar per jauna ...žodžiu nežinau.....susitarus,bet su automatu niek neverčia.....ką daryt?!!!!!...man mano panos irgi sako kad būsiu po op kaip pastoviai iš po pagirių 

Aš linkus abejot tokiu sprendimu, kaip sakiau. Nu logiškai pagalvok kiek reiktų privaryt į tuos skruosttikaulius, kad pakelt veido ovalą? Ir kaip jie tara atrodys? Kaip pas mongoloidą 😐 Na bEt čia mano nuomonė.

del siūlų tai vėlgi nesiutikčiau su jo pareiškimu kad per jauna. Jie kaip tik skirti spręst nedidelį odos paglebimą, didelio siūlai "nepakels" l 

. Labai gali buti. Pas tave veidas kaip ir putlus, ir jei dar privarys po oda kazko, atrodysi istinusi. Pvz, kai veidas "sausas", zandai idube, tai visai tiktu tas uzpildymas riebalais. Bet pas tave taip nera. Cia jau labai "tinkama procedura" reikia pasirinkti, kad neprivelt nesamoniu. O plastikos chirurgas ka dar siulo apart riebalu?

Tau kaip tik netiktų. Padarytų "pilow face", nei tą natūralų įdubimą po skruostikauliais užpildytų, sudaerkytų gražius  veido bruožus.

Atsakyti

Iš telefo rašau, sorry, nedakušlinu arba ant šalimais esančios raides paspaudžiu 😀

Atsakyti

Almost, nu matai, su metais ne tik veido ovalas drimba bet kartais  ir atsiranda daugiau galimybių keliaut. 😀

Bet psio, tyliu daugiau. Ainu ir atostogų nuotraukas ištrinsiu kad tavęs neerzint 😀

:lol:  :lol: nu manęs tas dar laukia ateity..

ne ne - rodykis Tu tik, pasakok. Man tiesiog jau totaliai yra absoliutus nebegalėjimo laikotarpis, nebesulaukiu aš savo atostogų. Rodos kamputy galėčiau paverkt iš to slabnumo net  :frusty:  :sleep:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

:lol:  :lol: nu manęs tas dar laukia ateity.. ne ne - rodykis Tu tik, pasakok. Man tiesiog jau totaliai yra absoliutus nebegalėjimo laikotarpis, nebesulaukiu aš savo atostogų. Rodos kamputy galėčiau paverkt iš to slabnumo net  :frusty:  :sleep:  :lol:  :lol: 

 

Va va, tą ir noriu pasakyt 😀  Būdama tavo metų daug dirbau ir mažai keliavau.  gyvenime niekad nebūna  vien tik pliusai ar vien minusai 😀

 

Kada tau atostogos?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 25 balandžio 2017 - 12:49

Va va, tą ir noriu pasakyt 😀  Būdama tavo metų daug dirbau ir mažai keliavau.  gyvenime niekad nebūna  vien tik pliusai ar vien minusai 😀

Kada tau atostogos?

Ai kad ir dabar nelabai iš tiesų galiu taip ir skųstis - savaitgalio kelionę turėjom sausio pabaigoj, tai kiek čia laiko tepraėjo. Bet visokios veiklos pilna dabar ir gyvenime asmeniniam, ir darbe, tai labai norisi tikrų ilgų atostogų. Tik tiek  :unsure:  :D  Kas čia tėr, ane..

Birželio pradžioj. Paskui gal išeis rugpjūčio pabaigai - rugsėjo pradžiai kažką susiderint. Ir tada per Kalėdas. Visų labai laukiu  :D  :D​ 

Atsakyti

Almost, nu matai, su metais ne tik veido ovalas drimba bet kartais  ir atsiranda daugiau galimybių keliaut. 😀

Tau kaip tik netiktų. Padarytų "pilow face", nei tą natūralų įdubimą po skruostikauliais užpildytų, sudaerkytų gražius  veido bruožus.

Idealiausia - keliauti su dar nenudribusiu veido ovalu😀

Oj, as tai net negalvoju apie tai. Bet, pagalvojus, gal tu ir teisi. O tai kokiu atveju tada tinkamas papildymas riebalais?😕

Yra viena kosmetologe Klaipedoje. Veidas kaip bokso kriause. Geriau jau koks naturalus defektas, nei taip😯

Atsakyti

Almost - as, va, nedirbu samdomo darbo, ale irgi laukiu nesulaukiu atostogu, elementaraus pabegimo nuo kasdienybes. O dar ir pavasaris nelepina...

Atsakyti

Idealiausia - keliauti su dar nenudribusiu veido ovalu😀

Oj, as tai net negalvoju apie tai. Bet, pagalvojus, gal tu ir teisi. O tai kokiu atveju tada tinkamas papildymas riebalais?😕

Yra viena kosmetologe Klaipedoje. Veidas kaip bokso kriause. Geriau jau koks naturalus defektas, nei taip😯

Mhm, ale rečiau pasitaikantys atvejai 😀

Manau, nededelis papildymas savo ruebalais  tiktų kiekvienai brandžiai odai.

Atsakyti

Almost - as, va, nedirbu samdomo darbo, ale irgi laukiu nesulaukiu atostogu, elementaraus pabegimo nuo kasdienybes. O dar ir pavasaris nelepina...

Pas mus pavasariu irgi pakvepia tik pusdienį - dieną ir valio  :D 

Man norisi aplinką pakeisti. Bet kažkur toliau už Airijos, kad ir savaitgaliui. Iš tiesų juokiaus jau MB - sakiau man ir Airijoj tiks, kur nors išvežk mane. Išvežė va sekmadienį. Prie jūros ir paskui technikinį mašinai praeit  :D  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Mhm, ale rečiau pasitaikantys atvejai 😀 Manau, nededelis papildymas savo ruebalais  tiktų kiekvienai brandžiai odai.

Aaa, as kalbedama apie "sausa" veida idubusiais zandais, ir turejau omeny moteri vyresne. Buna tokie "isdziuve" veidai. Tai va tokiu atveju tiktu. O jaunom net nera ka svaigti apie tai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 25 balandžio 2017 - 13:41

Pas mus pavasariu irgi pakvepia tik pusdienį - dieną ir valio  :D

Man norisi aplinką pakeisti. Bet kažkur toliau už Airijos, kad ir savaitgaliui. Iš tiesų juokiaus jau MB - sakiau man ir Airijoj tiks, kur nors išvežk mane. Išvežė va sekmadienį. Prie jūros ir paskui technikinį mašinai praeit  :D  :D  :D  :D​ 

Ir man taip daznai buna. Norisi eiti, vaziuoti... Ir net nelabai svarbu kur😀

Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2017 04 25, 11:02)
Gaily tik kelioms valandoms ves, tai kaip ir nieko atrodytu, bet tas kėlimas, ruosimas, sunkus rytai... Jau nuo 1 metuko... Si rutina baigsis tik, kai nėstumo atostogu kada nors iseis.... Ziaurus tas musu gyvenimas

Tai ji keliasi 6, kokie sunkūs rytai smile.gif)) nu aš galvoju nuo 8 iki 12-13, žiūrėsiu kada ten miegot guldo, kad iki miego.. Darželis šalia mano darbo, patogu smile.gif
Atsakyti