Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Tu irgi taip galvoji?....Sorry no make up in the morning 

Nu tokia Patrankiska dabar , ryski, energinga 

Atsakyti

Vuo, Patranka atvirto į save 😃 Labai liuks tau tamsūs 👌 Su tais baltais, tu man tokia "be veido" atrodei, sorry to say. 😊

 

Klausyk, ka tu du tais skruostikauliais sugalvojai? Tai kad jie pas tave ir taip išraiškingi, ko dar nori 🤔

 

Vyras, dar būnat Fuertėj užsakė skrydžius į Rodą, nori į Symi salą sugrįžt, pernai jam lb patiko kai ekskursijoj buvom. Tai žiūriu dabar keltus iš Rodo, apartamentus.

 

labu.

Atsakyti

Vuo, Patranka atvirto į save 😃 Labai liuks tau tamsūs 👌 Su tais baltais, tu man tokia "be veido" atrodei, sorry to say. 😊

Klausyk, ka tu du tais skruostikauliais sugalvojai? Tai kad jie pas tave ir taip išraiškingi, ko dar nori 🤔

Vyras, dar būnat Fuertėj užsakė skrydžius į Rodą, nori į Symi salą sugrįžt, pernai jam lb patiko kai ekskursijoj buvom. Tai žiūriu dabar keltus iš Rodo, apartamentus.

labu.

Aš dievinu tesybę,kokia ji bebutu...matai pas mane labai nukritęs veido kontūras...hialuronas negelbės,veido tempimui anksti,tai kad pakelti kontūrą reikia spekuliuoti jais...ai nuosirdziai,pasimetus esu..nepatinku sau,o ir po peiliu duoti veidą kaip ir bijau..

Atsakyti

Buvo laikas kai buvau sau pati graži...o dabar jau nebe,nežinau kada ryt ..patarkit

Atsakyti

Buvo laikas kai buvau sau pati graži...o dabar jau nebe,nežinau kada ryt ..patarkit

Patranka, jei tikrai sau nebepatinki, gal geriau tempimą daryt? Nes sruostus išpūtus gali į save nebepanaši tapti.

Atsakyti

Labas rytas  :) Jungiuos po sporto su koše ir kava, uch  :wub: 

Blueta - Tu man vieną gražią dieną depresiją įvarysi, Dievaži  :unsure:  :D  :D Faina tos atostogos, nu!

gaily - o geriau ir dar ilgiau su pirmu, nes antras atsiranda  :) Tikrai, kaip ir sakai - kiekviena mama pasirenka savo. Airiai apskritai stebisi visados didžiausiom akim, kai pasakau, kad Lietuvoj motinystės atostogos galimos bent 2metus. Bet visur skirtingai ir visi pripranta  :) 

Patranka - gražiai labai Tau tamsūs plaukai, tikrai savam kaily kaip sakoma  :)​ 

Atsakyti

Aš dievinu tesybę,kokia ji bebutu...matai pas mane labai nukritęs veido kontūras...hialuronas negelbės,veido tempimui anksti,tai kad pakelti kontūrą reikia spekuliuoti jais...ai nuosirdziai,pasimetus esu..nepatinku sau,o ir po peiliu duoti veidą kaip ir bijau..

aaaa, va del ko. Nes galvoju, ko tu nuo tu skruostikauliu nori....

nzn, gal ne kokia as patareja, bet nemanau. Manau, kad isdidinti skruostikauliai tik iskraipys veido bruozus ir tiek....nepakels viso veido konturo :unsure:

 

O patart. Gal siulus vert? gal kokiu rimtu odos stangrinimo preceduru  :unsure:  Frakselis? gal . 4D kazkoks atsirado odos stangrinimui. Reiks pasiteiraut. Man irgi noretusi kontura patvarkyt, metai savo daro....patempimo ir as bijau.

 

O ka gydyt.sako? tpo, skruostikauliu variantas pades?

Nenoriu as "mutint" tau vandens, nes jei jau susitarus, aptarus, imsi dvejot.....

 

Uzpildai tai neee, jie raukslems uzpildyt, veido odos patempimui nea, tik dar labiau nudribs.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 25 balandžio 2017 - 09:59
QUOTE(Terezza @ 2017 04 25, 08:42)
<p>Na, gal nebutinai turi, bet gerai, kad tokia galimybe yra.
</p><p></p><p>Labas rytas.
</p>

Sutinku.
Nesigailiu, kad i darba 10 metu negrizau. Gal gailėsiuos, kai pencija gausiu biggrin.gif Bet netikiu.

Gaily tik kelioms valandoms ves, tai kaip ir nieko atrodytu, bet tas kėlimas, ruosimas, sunkus rytai... Jau nuo 1 metuko... Si rutina baigsis tik, kai nėstumo atostogu kada nors iseis.... Ziaurus tas musu gyvenimas.


Patranka, tu man grazi. Ar tu pati sau busi gražesnė po proceduros? Kur tos laimės ieskot...? .....

Labas. 4u.gif
Atsakyti

Blueta,va tame ir reikalas,kad jis man sako skruostikauliais gali pakelt....siūlai gerai bet aš tipo jiems dar per jauna ...žodžiu nežinau.....susitarus,bet su automatu niek neverčia.....ką daryt?!!!!!...man mano panos irgi sako kad būsiu po op kaip pastoviai iš po pagirių 

Atsakyti

Laba diena. Kokia šiandien veu diena man - buvau užsirašius į kirpyklą, po to dar grojimą turiu, dar po to į darbą. Ir visur su autiku,nes netikėtai MB darbų užkrovė kitame mieste. Tai variau autiku į kirpyklą, katik grįžau, tuoj vėl eisiu. Kažkoks nesamoningas lėkimas.

Mrs man visada buvo gražiausia tamsiais plaukais. Žiūrint į foto, neatrodo, kad jau kažką daryti reiktų, aš bijočiau jaučiu. Bet Patranka pas mus drąsi moteris ir jei pas specą užsirašiai, turėtų viskas būt ok.  :4u:  :4u: 

Aš tai labai džiaugiaus, kad pas mus net 2 metus duoda atostogas motinystės, nes su pirmąją nors nedirbau, bet studijavau dieniniam skyriui, labai sunku man buvo, nes vis pas kažką palikdavau pasaugot - tai pas mamą, tai pas sesę, tai MB iš darbų atlėkdavo. Sunkus buvo periodas. Užtad su antrąja išbuvau tiek, kiek duota - ir nerealiai tuo džiaugiuosi, vieni pliusai visa kame. Aš asmeniškai tai nesuprantu, kam taip skubėt į darbą, jei dirbi valstybės tarnautoju, t.y. nedarai karjeros, kur prarasti keleri metai labai atsilieptų - kaip sakant "iškristum iš rinkos". Bet vėlgi, kiekviena mama savo gyvenima dėliojasi savaip ir susistato prioritetus. Kiekvieno teisė rinktis, džiugu, kad tos teisės dar neatėmė  :D 

Atsakyti

man mano panos irgi sako kad būsiu po op kaip pastoviai iš po pagirių 

Labai gali buti. Pas tave veidas kaip ir putlus, ir jei dar privarys po oda kazko, atrodysi istinusi. Pvz, kai veidas "sausas", zandai idube, tai visai tiktu tas uzpildymas riebalais. Bet pas tave taip nera. Cia jau labai "tinkama procedura" reikia pasirinkti, kad neprivelt nesamoniu. O plastikos chirurgas ka dar siulo apart riebalu?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 25 balandžio 2017 - 11:45

.
Nesigailiu, kad i darba 10 metu negrizau. Gal gailėsiuos, kai pencija gausiu biggrin.gifBet netikiu.

Ne perezivaj. Iki to laiko jau nieks nebemokes pensiju. Arba nedagyvens zmones iki pensijos, nes reikes iki kokiu 85 metu dirbti.

Atsakyti