Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Laaabas rytas,   Attic, ant kiek laiki? Smagu. 

 

  Rasyt, nelabai galiu ką rekomenduot, maniškė, pas kurią vaikštau 15 metų, neima naujų kluentų jau.  

 

Vakar keliavom toliau po salą, šitam nuostabiai gražiam paplūdimy pora valandų maudėmės.  

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 22 balandžio 2017 - 09:59

Drugeli, aš ne apie tokį keliavimą su vaikais šneku. Kalbu aoie tolimas šalis, kurias norėčiau aplankyt:atostogaut, bet per toli skrist su jaus. Balį, Mauricijų, Maldyvus ir t.t.

Atsakyti

Neduoda įdet nuotraukų? At tuk man nerodo?  Redagavau, per telefą nededa kažkodel.

 

tiesa, tam pleže tarp akmenų, laksto tie tokie laukiniai voveriukai, daug jų. Mano vaikai maitino juos, ima iš rankų 😊

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 22 balandžio 2017 - 10:01

Grįždami, kalnuose, aplankėm pora ekologiškų ūkių. Faini jie tokie, tvarkingi. Žmonės nors ne kažką ten šneka angliškai, bet į viską atsako ženklų kalba 😃 Vienam prisipirkom bio alijošiaus kremų, gelių visokių, sviežių sulčių ir t.t.,o kitam ekologiškai auginamų alvuogių aliejaus, alyvuogių, ožkų sūrių. Teks pirkt papildomą lagaminą, gėrybėm parsivežt. 😊

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 22 balandžio 2017 - 10:08

 Nu ką, reik keltis, į pusryčius eit. 😃

Atsakyti

Nu pagaliau or Blieta fotkiu ikelia. O tai anksciau tik akimis gerejosi.

Atsakyti
As tai nematau jokiu fotkiu unsure.gif Reiks prie kompo prisėst, gal tadu matysis
Atsakyti

Mes prie juros. Koks grozis. Gamta prabunda😍

[attachment=242513:20170422_125203.png]
Atsakyti

O jura siandien audringa, nerami... Ir vejas labai stiprus. Vos ant koju pastoviu, fotkindama:

[attachment=242515:20170422_130105.png]

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 04 22, 08:38)
<p>gaily - bet mazoji tavo ankstyva ☺ Jauti miego trukuma?</p>

Aha. Nu šian jau čia sublūdijo, bet šiaip jai norma keltis 6-6.30. Aišku, aš ką atitinkamai tada ir guldau miegot anksti.
Nejaučiu. Šiaip ji naktim gerai miega, pailsiu, negaliu skųstis palyginus/pažiūrėjus kaip kiti vaikai miega ;)

BBluetos foto nematau... Nors va Katees matau

Oras šian tikrai trenktas!! Vėjas nenormalus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 22 balandžio 2017 - 12:57

Katee, nu įdėč ir daugiau,ale Almost rėkia 😀 Įdegiau kaip, ruda ruda, nors kremu nuolat tepiaus patiko man lb Fuertė, su vyru nutarėm, kad labiau nei Tenerifė net 😱 Norėsim čia grįžt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 22 balandžio 2017 - 13:50

Blueta, trumpam mes, 5 dienom  :) 

O kuo fuerta labiau nei tenerife patinka? As girdejau, kad tipo ji labiau pensininkam. Bet netiesa, ane? Tenerife man palikus gerus ispudzius, grizciau, bet 6val skrydis man nepatinka, dar keletas val ir Bankokas :D o ten patinka labiau. 

Pasportavau taip nuo sirdies, -900kcal, dar i pirti nuejau. Sedziu i chalata susisukus, la fa  :D 

Vejas tai ziaurus, isivaizduoju kas prie juros darosi, ausyse osia. 

Atsakyti