Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Kaip Terezzos kelione zinoma ne vaikam , bet biski lengvesnis variantas tikrai imanomas . Vaikam dar labiau rupi pasaulio pazinimas nei tevam . 

Bet siaip ekskursijos vaikam yra dziaugsmas , maniskiai kiekvienoj kelionej ima visus bukletus , teiraujasi kur vaziuosim . Ir jiem ziaurei patinka ekskursijos su gidu  :bigsmile: 

su 4 metu sunum turejom puikia ekskursija po paryziu , be jokiu vezimu ! Viska atlaike su sypsena !

Atsakyti

As kalbu apie mazus vaikus, kaip mano kleckas, pvz.

Atsakyti

As kalbu apie mazus vaikus, kaip mano kleckas, pvz.

Dar toks per mazas 🍼

Atsakyti

Laba.

As irgi nebuvau macius 8pm mazytes gimtadienio. Kaip grazu, kiek draugu. Ir kaip smagu su trumpom rankovem  :D 

vos ne tortas pagal dydi😃 Netilpo net visas. 

Nezinau kas tas yra  :D  visa suesciau net nepastebejus.

Man kaip igriso toks pavasaris, su zieminiu paltu dar vaikstau. Tai paemiau ir nupirkau i Sicilija, poryt varom, bus nors truputi pabegimas.  :B 

Drugeli, kaip tavo rankos? :4u: 

Atsakyti


Nezinau kas tas yra  :D  visa suesciau net nepastebejus.

Man kaip igriso toks pavasaris, su zieminiu paltu dar vaikstau. Tai paemiau ir nupirkau i Sicilija, poryt varom, bus nors truputi pabegimas.  :B

Praryciau ir as. Bet kad dar zuvies patiekalas pries tai buvo ir daug vandens su citrina. Nemaciau niekur tokio didumo deserto. Atvirksciai - dazniausiai maza atnesa ant diiiiiideles lekstes😃

👍❤    

 

Siandien mano tetis lyg zadejo ir vel visus vaikus pasiimti i sodyba. Vienai nakciai. Tai varysim su vyru vakarieniauti kazkur. Gal i filma dar koki, jei patiks kas is siulomu siandien.  

Kelkites, nu! Kiek galit miegoti😃 

Pas mus siandien sauleta😍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 22 balandžio 2017 - 07:10
QUOTE(Rasytee @ 2017 04 21, 20:27)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaily" data-cid="71583265" data-time="1492794236"><div><p>Labas. Buvau šian į darbą nulėkus, paderinau sugrįžimą daugmaž... vartotojo įkelta nuotrauka
Dar užsirašiau tattoo daryt, laukt iki birželio 13 🙊

Antakių nesidarau, nors vis pagalvoju, bet pagalvoju apie ombre...</p></div></blockquote><p>Kada zadi begt i darbuka ?</p>

Rugpjūtį smile.gif

Labas rytas, nors rytas nuo 5.40 biggrin.gif važiuosim su maže į spektakliuką, reiks ruoštis smile.gif

Katee, mes kitai savaitei nusipirkom bilietus į Zoologijos prižiūrėtojo žmona, manau įdomus bus, jei tokie patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 22 balandžio 2017 - 07:22

gaily - as ta filma ir nuziurejau. Tuo labiau, kad jis istorinis/biografinis. O man tokie patinka. Na, ziuresim, kur cia mus nunes siandien 😃

Atsakyti

gaily - bet mazoji tavo ankstyva ☺ Jauti miego trukuma?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 22 balandžio 2017 - 07:44

Labas rytas.

 

Antra puoduka kavos geriu, vaziuosiu i pasta siuntos ieskot 😞 ir sportuot. 

Katee, kur Klaipedoj skaniai valgyt duoda? Man tinka desertai i lekste netelpantys 😃

Zinau stora katina, hansa ir prie upes tas kavines. 

As atradau romuvos kino teatra, einam ir einam su drauge. Filmai visi geri atrinkti, zmoniu mazai, sedet kaip smagu. Panasiai kaip Pasakos kino teatre tik didesnis ir kedes geresnes.

Atsakyti

Attic, ta didziuli deserta valgiau Pramogu Banke, Easy lounge (2 aukste). Labai jauku tenai. Visai salia Hansos Pramogu Bankas randasi. O desertas vadinasi "Sokoladinis pyragaitis". Drauges desertas irgi buvo nemazas. Tik nepamenu kaip vadinosi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 22 balandžio 2017 - 08:28

Labas rytas...kaip savaitgalis,taip aš ir gyva nuo ankstyvo ryto,nors ne išimtis eiline dieną...bet kaip norėčiau mokėti voliotis lovoje kai nereikia nieko veikti...

Pas mane pavasaris..rododendrai jau atidarinėja ziedelius,o ir rytai šilti nors ir apniukę...

Vakar gavau staigmeną,draugutė atsiuntė pėdom kaukę,bus kaip beybio...per vėlykas ji man padovanojo dvejus kvepalus..žodžiu,lepina... Net darosi baisu užsiminti kažką kalbant su ja,žiūrėk ir turiu.

Šnd pas mane bus šaltibarščiai,ryt lėtiniai.

Einu dažyti plaukus,atsibodo blondine būti.

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

As buvau tam kine. Patiko. Sugraudino. Buciau buvus viena, buciau sau leidus paverkti...
Atsakyti