Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Taip jei oda linkus randeti lieka randai , nes visas antakio pavirsius supjaustomas . Pati maciau , antakio galiukai 3D gavos 😳

Kosmaras. Ot, moterys gali prisidaryti bedu sau😯

Laba. Sauletas rytas😍

Pusryciauju Cili. Nuo pat ryto reikalu turejau, tai uzvaziavau pavalgyti dabar. 

Atsakyti

Kosmaras. Ot, moterys gali prisidaryti bedu sau😯

Laba. Sauletas rytas😍

Pusryciauju Cili. Nuo pat ryto reikalu turejau, tai uzvaziavau pavalgyti dabar. 

Labas rytas , 

as su kava megaujuos ramiu rytu 

vakar atsizadejau cili 😳 3 kart is eiles pavalgius ten man puse dienos griauze skrandi . Pirmus du buvau nurasius savo  :nestuke 

Atsakyti

Labas rytas ,  as su kava megaujuos ramiu rytu  vakar atsizadejau cili 😳 3 kart is eiles pavalgius ten man puse dienos griauze skrandi . Pirmus du buvau nurasius savo  w :nestuke

Man Cili pirmauja kas liecia pusrycius. Na, cia is tu zinomu tinklu. O siaip Klaipedoj labai patinka Piccolini restoranas. Ir pusryciai, ir pietus, ir vakariene👍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 20 balandžio 2017 - 08:12
Sveikos!

katee - kaip tik paskaiciau Tavo zinute pries Tau pataisant posta, tai norejau rasyt, kad kai nelabai yra is ko rinktis (ypac pirmadieni) pusryciu Klaipedoje, tai man irgi Cili pirmauja. Viena karta net vaziavom pas teti i darba pusryciaut, nes ten bent jau dirbo kavine..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost.: 20 balandžio 2017 - 08:10

Sveikos!

katee - kaip tik paskaiciau Tavo zinute pries Tau pataisant posta, tai norejau rasyt, kad kai nelabai yra is ko rinktis (ypac pirmadieni) pusryciu Klaipedoje, tai man irgi Cili pirmauja. Viena karta net vaziavom pas teti i darba pusryciaut, nes ten bent jau dirbo kavine..

Man skanus ju omletai. Purus ir nesausi👍 Ir labai skanus salotu zoleliu uzpilas. Kaip toki pasigaminti, idomu? 

Atsakyti

Labas rytas...miegociau ir miegociau..

Blueta,taip.

Skaniausi pusryčiai ,namie...

Atsakyti
Labas rytas... pas mus irgi sauleta, bet saltoka... Vaziuosiu kelis reikalus sutvarkyti... galva skauda nuo pat ryto... unsure.gif
Atsakyti

Man skanus ju omletai. Purus ir nesausi👍 Ir labai skanus salotu zoleliu uzpilas. Kaip toki pasigaminti, idomu? 

Neprisimenu jau aš tikrai, ką ten valgiau tą kartą. Tik žinau, kad MB valgė pilnus angliškus pusryčius, tai neliko nusivylęs  :D 

Bet iš tiesų nustebino ir kiek nuvylė mane, kad sunkus reikalas su pusryčių pasirinkimu pajūryje. Aišku, variantas būtų užsukt į kokį viešbutį papusryčiaut, o bet tačiau nelabai aš taip mėgstu  :rolleyes: 

Patranka - smagu, kad pagaliau pasiryžai ir radai laiko įgyvendint savo norą! Tikiuosi, kad viskas pavyks taip, kaip turi  :4u: 

Atsakyti

Tuk tuk... tylu kaip...

Atsakyti

Mes tai sian aktyviai varinėjom po salą, išsinuomavom auto ir susistatėm planą pravažiuot gražiausius Fuertės paplūdimius, pora senų, labai jaukuų miesteliukų ( vienas iš jų, buvusi visų Kanarų salų sostinė) , tai apturėjom peno akiai ir sielai 😊😍

Atsakyti

Betanciuria ( buvo Kanarų sistinė prieš 600 metų)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 20 balandžio 2017 - 22:31
Labutis 4u.gif

Blueta, kai fainiai bigsmile.gif bigsmile.gif

Patranka, idomiai tu cia susigalvojai.... Linkiu tik kad pasisektu, bet jei tai riebalais uzpildymas, tai neatrodo baisiai. Implantai man butu brrrrr unsure.gif
Atsakyti