Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ačiū. Man irgi mikrobleidingas nepasiteisino. O dariausi pas super duper specę Liuciją. Šūds su brunkėm.

Man ir iskart patiko , bet meistre atkalbejo . Gerai , kad pasidaviau , nes veliau dar kiek "pridirbtu" mikrobleidingu prisiziurejau . Randai like 😳

Atsakyti

Katee , spalva per foto sunku pamatyt , bet siaip forma grazi 

Atsakyti

Katee, lb super spalva. Ir forma tau atitaikyta 👌

Patranka, kaip tai kels skruostikaulius? Vidurinės veido dalies patempimą darysi? Pas ką? 

Norėč ir aš snukį pasitempt. Ir pem metų, būtent tas amžius, kai jau visai reiktų. Ypač, apatine veido dalis ir  pasmakrė "prašosi", bet bliaka, bijau. O vnuš negerai bus, plius diedas lb nepritaria, sako pridigalvoji čia, ir tsip gerai atrodai, nedurniuok. Žo.

Atsakyti

Man ir iskart patiko , bet meistre atkalbejo . Gerai , kad pasidaviau , nes veliau dar kiek "pridirbtu" mikrobleidingu prisiziurejau . Randai like 😳

Randai? O božė 😱 Tai dar sėkmingai prasisukau kad išvengisu tokių nesąmonių.

man tie plaukeliai matėsi pirmą men po padarymo. Po to beliberda kažkokua

Atsakyti
kate, nu kokia tu grazi. vien is antakiu matau biggrin.gif

sveikos!

o as uzsirasiau microbleidingui, nenervinkit kad blogai. lauksiu eilej iki rudens, pas super duper meistre vaziuosiu i kauna daryt unsure.gif uzkniso dazyt...

o gal kuri koregavotes lupu forma? as vis nerimstu. mano virsutine puse ciut ciut viena didesne, tai nor pasitvarkyt. gal biskiuka ir paputlint minimaliai bigsmile.gif zodziu prisigalvojau
Atsakyti

Dekui, moteris, uz komplimentus antakiams👍

Oi, patempimu visokiausiu veidui ir as bijociau. Rimtas dalykas  :hmm: Cia ne kokia tai voku OP. Jau rimciau.

O kelia skraustikaulius dar implantu pagalba lyg...

Mano veidas kvadratinis. Tai mazesne galimybe, kad nusmuks i apacia ar kokie "suns zandai" atsiras. Mano mamos veido forma tokia pati. Ir veido ovalas iki siol graziai atrodo.

Atsakyti

kate, nu kokia tu grazi. vien is antakiu matau biggrin.gif sveikos! o as uzsirasiau microbleidingui, nenervinkit kad blogai. lauksiu eilej iki rudens, pas super duper meistre vaziuosiu i kauna daryt unsure.gifuzkniso dazyt... o gal kuri koregavotes lupu forma? as vis nerimstu. mano virsutine puse ciut ciut viena didesne, tai nor pasitvarkyt. gal biskiuka ir paputlint minimaliai bigsmile.gifzodziu prisigalvojau

Dekui😁

Kalbedama apie korekcija lupu, turi omeny putlinima ar permanenta? Jei permanenta, tai as neseniai pasidariau. Patenkinta esu👍O del putlinimo nieko negaliu pasakyti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 19 balandžio 2017 - 22:24

Blueta, as tai tavo atveju nieko nesidaryciau. Graziai atrodai. Ir ovalas veido, ir kaklas☺

Atsakyti

Blueta,lipofilingą😉 Kaune

Atsakyti

kas čia per procedūra? Papildys veidą savais riebalais?

Atsakyti

Randai? O božė 😱 Tai dar sėkmingai prasisukau kad išvengisu tokių nesąmonių.

man tie plaukeliai matėsi pirmą men po padarymo. Po to beliberda kažkokua

Taip jei oda linkus randeti lieka randai , nes visas antakio pavirsius supjaustomas . Pati maciau , antakio galiukai 3D gavos 😳

Atsakyti

kate, nu kokia tu grazi. vien is antakiu matau biggrin.gif

sveikos!

o as uzsirasiau microbleidingui, nenervinkit kad blogai. lauksiu eilej iki rudens, pas super duper meistre vaziuosiu i kauna daryt unsure.gifuzkniso dazyt...

o gal kuri koregavotes lupu forma? as vis nerimstu. mano virsutine puse ciut ciut viena didesne, tai nor pasitvarkyt. gal biskiuka ir paputlint minimaliai bigsmile.gifzodziu prisigalvojau

Kas ta super duper meistre ?

Atsakyti