Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Tai kartais cia ne mikrobleidingas ?

Nu ne. Nes klausiau meistres. Sake, kad ne mikroblaidingas. Bet neapziurejau gerai to aparaciuko rankoje.

Dar norejau, kad nupiestu pravedimus. Matyciau kaip atrodyciau su jais. Bet pamirsau😡

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 04 19, 06:14)
Papusryciavau ir keliausiu tuoj i antakiu korekcija...</p>


As geguzes menesi eisiu korekcija darytis... po biski spalva pradejo keisti... visgi jau 4 metai praejo...

Labas...
Atsakyti

Katee , o forma koreagavai kazkiek ?

Atsakyti

Laba ...

Blueta,gero laiko tau...

Įdomu,kad jei ne microbladingas...aš po mamos laidotuvių dariausi jį,šūdą maką,nieko neliko,reiks ant gimtadienio planuoti antakius vėl,nors jau suplanuota op veidui...

Atsakyti

Laba ...

Blueta,gero laiko tau...

Įdomu,kad jei ne microbladingas...aš po mamos laidotuvių dariausi jį,šūdą maką,nieko neliko,reiks ant gimtadienio planuoti antakius vėl,nors jau suplanuota op veidui...

Oo, kokie rimti planai. Ką darysi?

Užsisakiau  :ax: 21f4c0fef767ec5ed9d27e00afe8eada.jpg

Atsakyti

Ačiū. Man irgi mikrobleidingas nepasiteisino. O dariausi pas super duper specę Liuciją. Šūds su brunkėm.

Atsakyti

Katee , o forma koreagavai kazkiek ?

Nea. Man patinka kaip yra. Tik gal antakio pradzioj istrizai labiau.

[attachment=242413:20170419_202124.png]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 19 balandžio 2017 - 19:22
QUOTE(katee @ 2017 04 19, 15:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rasytee" data-cid="71578147" data-time="1492606412"><div><p>Tai kartais cia ne mikrobleidingas ?</p></div></blockquote><p>Nu ne. Nes klausiau meistres. Sake, kad ne mikroblaidingas. Bet neapziurejau gerai to aparaciuko rankoje.</p><p>Dar norejau, kad nupiestu pravedimus. Matyciau kaip atrodyciau su jais. Bet pamirsau😡</p>

Ombre?
Atsakyti

Ombre?

Na, panasiai. Nors ant seno permanento sunku padaryti Ombre. Bet bande meistre. Ziuresim, kas gausis.

Atsakyti

Na kol šviežiai tai ir nieko,bet paskui man asmeniskai,belekas...

Terezza,skruostikaulius kels,senai planavau,pagaliau galiu..

Atsakyti

Cia matosi kitaip. Kazkas panasaus i Ombre turetu buti, manau, sugijus. Nes sviesiau antakio pradzioj:    

[attachment=242423:20170419_203513.png]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 19 balandžio 2017 - 19:37

Mane ir vel protinis dantis kankina😡Viena turiu israuta, antra - isaugusi, trecia - pusiau islindusi ir karts nuo karto tai auganti/skaudantin, tai aprimstanti. O dabar tas 4-as sugalvojo augti, nors iki dabar tyliai sau tupejo kazkur😣 Kosmaras. Dar apacioj sunkiai prasikala jie😕

Atsakyti