Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

8pm - 😂😂😂 Na taip, tau tai tragedija butu aprengti savo princese😂

Atsakyti

Laba. 

Grazus sauletas rytas😍 Nors ir saltas, -1,5C😮

Papusryciavau ir keliausiu tuoj i antakiu korekcija...

Atsakyti

Labas rytas ,

pas mus saulytes ner 🤔

Bet kai man ziema buvo menesiu trumpesne ir spejau prisisildyt , tai visai nesinervinu del temperaturos .

tik noretusi jau rengtis suknelem 😎O kolkas man salta ir batai vieni per silti kiti dar per vesus  .

Atsakyti

Jetus kaip nefainai skamba tas "naktimis minusas" 😵Vėlyvas pavasaris,ką?

taip gera mėgauris saule ir šiluma,adaptavaus jau visai ne karšta. 

Nors ir vėsiau čiut čiut,apie 26 šian

katee, bet tu gi neseniai (ar man tik taip atrodo?) dareis antakius, jau reik korekcijos?

labu

Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2017 04 18, 16:01)
Isivaizduokit mano princese ant zirnio ir visus tuos rubu sluoksnius frusty.gif mega_shok.gif
</p><p></p><p>Einu kavos flirt.gif
</p><p></p><p></p><p></p><p></p>

biggrin.gif biggrin.gif

Labas su kava. Grįžom po sporto, namai sutvarkyti, mažė miega, ramybė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 19 balandžio 2017 - 12:35

Jetus kaip nefainai skamba tas "naktimis minusas" 😵Vėlyvas pavasaris,ką?

taip gera mėgauris saule ir šiluma,adaptavaus jau visai ne karšta. 

Nors ir vėsiau čiut čiut,apie 26 šian

katee, bet tu gi neseniai (ar man tik taip atrodo?) dareis antakius, jau reik korekcijos?

labu

Jau 2 metai praejo. Gal tik atrodo, kad neseniai☺ Laikas bega... As neisvaikstau 5 metus. Man norisi ryskumo. 

Atsakyti

Kaip greit laikas eina  :blink:  ! Nors as ir eiciau ryskintis , bet teks palaukt 😁 Man nesinori per ryskiu iskart tai ir neislaiko norimos spalvos ilgai

Atsakyti

Kaip greit laikas eina  :blink:  ! Nors as ir eiciau ryskintis , bet teks palaukt 😁 Man nesinori per ryskiu iskart tai ir neislaiko norimos spalvos ilgai

Tai va, kad as prasau visada kiek sviesesni pigmenta ivedineti. O sviesesnis greiciau blunka. Jei juodai ar tamsiai-tamsiai rudai pavaryciau, gal ilgiau laikytu.

Atsakyti

Man si kart capucino spalva dare tai jau rudeni teks kulniuot ryskintis

Atsakyti

Man ne pati tamsiausia pigmenta iveda, ir tai pradzioj per ryskiai atrodo (man paciai). Bet zinau, kad paskui pasvieseja labai, tai  galima ir "pakentet" kazkiek ☺

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 19 balandžio 2017 - 14:17

Beje, si karta man dare ne su aparatu, o "rankiniu budu". Kazkoks daiktas yra, kuri meistre laiko rankoje ir bado pati. Kaip ir  neseniai palyginus atsirado tas budas. Pliusas tame, kad pigmentas neivedamas giliai, kaipnkad darant su aparatu. Tai gaunasi lengvas seseliavimas (lyg su seseliu prasieita butu).

Atsakyti

Tai kartais cia ne mikrobleidingas ?

Atsakyti