Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Tai čia, Kanaruose, vistiek dar nėr tokio karščio kaip žemyninėj Ispanijoj, laikosi 24-30. 

Ten tai iš vis gi vasarą apie 40, absol ne komfortoška tenpa.

žo, ne veltui yra ta patarlė " gerai ten kur mūsų nėr" 😃

Atskrist čia paatostogaut, kol pas mus šalta, labai super. Bet ne gyvent nuolat.

Atsakyti

Blueta 👍

Pasisildykit ir parsiveskit saule kartu 😊 

Atsakyti

Blueta - man max 26C tinka. Jei daugiau - dvestu. Todel ir Kanaruose to komforto mazai butu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 17 balandžio 2017 - 19:48
Labas rytas 4u.gif

Man idealu apie 30. Mėgstu siluma ax.gif
Atsakyti

Labas rytas ,

be 30 ir silto vandens nebuna ! 

Atsakyti

Blueta - man max 26C tinka. Jei daugiau - dvestu. Todel ir Kanaruose to komforto mazai butu.

Bet tu gi važiuoji į Turkiją, o ten nepalyginamai karščiau ir ta saulė tokia pikta, deginanti, smėliu eit neįmanoma. O nedvesi 🤔

Atostogaujant ta šiluma kitaip. Aš sakau, kad va jei dirbt/sportuot/mokytis reiktų tokiu oru, tai sunku būtų prisiverst.

labas rytas, damos.

Atsakyti

Sveikos  :) 

Blueta - velniškai pavydžiu Tau to poilsio. Tik dėl to, kad pati jau tiesiog svajoju ir net sapnuoju atostogas, tai man net ausis skauda ir akys verkia girdėt ir klausyt apie atostogas  :D  :D Nu bet nieko, nebe daug liko..

Mes visai norėtume ateity pabandyt kokius metus pagyvent ten, kur šilta nuolat  :) Prieš galutinai nutūpiant kažkur.. Bus matyt, kaip čia išeis  :) 

Su praėjusiom Velykom visas! Tikiuos margučius stipriausius gavot, šokolado paskanavot, su šeimynom smagiai pasibuvot. Nu o dabar laikas grįžt į realybę  :D  :D​ 

Atsakyti

Bet tu gi važiuoji į Turkiją, o ten nepalyginamai karščiau ir ta saulė tokia pikta, deginanti, smėliu eit neįmanoma. O nedvesi 🤔

Atostogaujant ta šiluma kitaip. Aš sakau, kad va jei dirbt/sportuot/mokytis reiktų tokiu oru, tai sunku būtų prisiverst.

labas rytas, damos.

Jo, Turkijoj prie 43C po miesta vaiksciojom ir gerai buvo. Aisku, karsta buvo, bet nebuvo man silpna (kaip LT prie +30C buna). Birzelio men TR dar nera tos dregmes, tai visai kitaip atrodo.

Bet jei pastoviai tokiam karsty gyventi, tai naciort.

Atsakyti

Kaip juokiausi. Grizau is masazo, nuejau i vonia maudytis. Vyras namie buvo. Paskui isejo. As isejau is vonios, padariau tempimo pratimus (uztrukau apie 40min.). Jis grizo. Tada as nuejau i vonia galva plauti (visada plaunu atskirai). Vyras ieina i vojia, sako: Nu tu ir prausiesi, puse dienos. Kur taip issimurzinai?😂😂😂

Atsakyti

Jo, Turkijoj prie 43C po miesta vaiksciojom ir gerai buvo. Aisku, karsta buvo, bet nebuvo man silpna (kaip LT prie +30C buna). Birzelio men TR dar nera tos dregmes, tai visai kitaip atrodo.

Bet jei pastoviai tokiam karsty gyventi, tai naciort.

Oi, man birželį jau per karšta ten,nepailsiu visai, nes ir naktim blogai miegu ir vakarieniaujant prakaitas bėga.

 Mes važiuodavom gegužę ( bet tada, kaip Rasyte ir sako, vanduo ne šiltas) arba mėgadavom rugsejį/spalį. Va tada liuks. Kol vaikai nelankė mokyklos nuskrisadavom dukart metuose- vėlyvą pavasarį ir ankstyvą rudenį pasišildyt.  Nes skrydis trumpas, servisas puikus, oras visad 👍

Vasarą Turkija ne man. 

Atsakyti

Oi, man birželį jau per karšta ten,nepailsiu visai, nes ir naktim blogai miegu ir vakarieniaujant prakaitas bėga.

 Mes važiuodavom gegužę ( bet tada, kaip Rasyte ir sako, vanduo ne šiltas) arba mėgadavom rugsejį/spalį. Va tada liuks. Kol vaikai nelankė mokyklos nuskrisadavom dukart metuose- vėlyvą pavasarį ir ankstyvą rudenį pasišildyt.  Nes skrydis trumpas, servisas puikus, oras visad 👍

Vasarą Turkija ne man. 

Birzelio antra savaite dar labai gerai. Ypac dabar. Patys turkai sako, kad sezonas kokiu menesiu pasislinko. Anksciau balandis jau buvo karstas. Dabar nebe. Jei anksciau, nei birzeli vaziuoji,  vanduo juroj ir baseine dar buna neisiles. 

Taip, kai buvom spali - idealu. Nes vanduo kaip arbata. Ir dienos dar siltos. Bet as vredna esu del mokslu vaiku. Nenoriu, kad praleidinetu pamoku.

Atsakyti

Laba,

tiek darbo, kad nezinau nuo ko pradet. :D  Bent gerai, kad dar viena trumpa isvyka uzsisakem vakar.

Gyventi karstyje yra gerai :P  Kai atsibosta, nuvaziuoji, kur salta savaitei, ir vel pasiilgsti silumos. O vaikus auginti isvis pasaka. Nereikia vargti su jokiais kombinezonais, botais, megztiniais ir pan. Isivaizduokit mano princese ant zirnio ir visus tuos rubu sluoksnius :frusty: :mega_shok:

Einu kavos :flirt2:

Atsakyti