Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

O man ir saldumynu nesinori 😁 O maitinuosi labai ivairiai 😂

Tai tave gal aplamai netrauke niekada saldumynai taip stipriai. 

As, pvz, po plytka sokolado praryti galiu vienu prisedimu, paskui dar saldainiu visokiu ir pan. Ir taip kiekviena diena (jei maitinime balaganas). Bet kai maitinuosi taisyklingai, tada saldumynai manes visiskai netraukia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 17 balandžio 2017 - 09:28

Stipriai tai tikrai netrauke niekad , o dabar isvis gali ju nebut .

bet esu biski priklausoma nuo skaiciuku ant svarstykliu 😁Pati save pagaunu kaip isverciu akis kas savaite 😳😁! Suprantu , kad turi augt tas svoris , bet kas kart nustembu 😁

Atsakyti

Hola, mergičkos 😎

Su praėjusiom velykom jus visas! Nors sakoma, jog tai pavadario šventė, šiemet ne kažką su tuo oru. Naktį, prieš išauštant velykų rytui atėjo sms  iš G4S jog dėl dingusios elektros įsijungia akumai, nepagavau minties iš miegų. O ryte, kai pažėjau nuotraukas, koks sniego sluoksnis nudengė LT, supratau, kad ne bajeris.

Laiku kudašių išnešėm 😃 Elektrą sutaisė po beveik paros, velykų vakare. Tai ot ne kas būt buvę, be elektros, vandens, rytinės kavos....

 čia gėris, nuostabus tas Kanarų klimatas 😊

Atsakyti

Stipriai tai tikrai netrauke niekad , o dabar isvis gali ju nebut .

bet esu biski priklausoma nuo skaiciuku ant svarstykliu 😁Pati save pagaunu kaip isverciu akis kas savaite 😳😁! Suprantu , kad turi augt tas svoris , bet kas kart nustembu 😁

As sverdavausi tik pas gydytoja. Mazai man tas rupejo nestumo metu 😃

Padarau kartu su vaikais tempimo pratimus. Jau ir jie man visokiu nauju parodo😃👍Jauciuosi gerai pasimankstinus👍

Atsakyti

Blueta - gero jums poilsio! Baltai pavydziu jums gero oro, malonios silumos, kurios taip truksta LT.

Atsakyti

Nea. Tiesiog kai maitiniesi teisingai ilgesni laika, saldumynu nebesinori savaime. Man treneris sake, jog tai pirmas pozymis, kad maitiniesi teisingai ir organizmui nieko netruksta.

 

Laba.

Terezza - as irgi taip sakiau. Svarbu, kad saugiai nusileido.

 

Jo, aš irgi taip manau. Nes apetitas tai tiktai nedingęs, tiesiog saldumynai taip nebetraukia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 17 balandžio 2017 - 14:36

Mane tai saldumynai traukia, bet aš demonstratyviai nusisuku nuo kviečiančių,tortais  nukrautų, stalų 😀

 

Užtat lepinuosi skania žuvim ir jūros gėrybėm. Griešiju burnoj tirpstančiais melionais.

 

pas mus siesta, grîžom į apartamentą, mūsų terasa pavesy, tai gulinėjam.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 17 balandžio 2017 - 15:45

O aš užsikepiau grindis savo kambary pasikeist. Tai kraustau daiktus.

t.y. neturėjo boba bėdos, tai užsiėmė remontais. :oh:​ 

Atsakyti

Laba, damos. Su Velykom! Tikiuosi jusu marguciai buvo stipriausi!  :victory2: 

Papokstavo motule gamta, atsikeliu vaziuot pas tevus, ziuriu pusnys, o padangos vasarines.. tada skambina tetis pas juos ant ivaziavimo prie vartu aukstos itampos kabelis nutrauktas. Tai kol eso atvaziavo, sniegas nutirpo, margucius sumusem 17val  :frusty:  

O kelyje kiek pusu isvirtusiu..

Atsakyti

O aš užsikepiau grindis savo kambary pasikeist. Tai kraustau daiktus. t.y. neturėjo boba bėdos, tai užsiėmė remontais. :oh:​ 

Man patinka visai tie mini remontai👍Paskui taip smagu buna. Aplamai, galeciau remontus daryti. Man patiktu😃

Blueta - 😍 Kaip kokia sado-mazo paklausiu - kiek laipsniu?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 17 balandžio 2017 - 18:00

Katee, šian apie 30, tai biškį lydomės. Ryt 28 mačiau, žada. Po to 2-3 laips vesiau.

vandenynas tai šaltas. Aišku, vaikai duodasi vistiek. Baseinuose irgi vandenyno vanduo, tik šiltesnus.

bet žinot ką?  Šitų atostogų metu, suvokiau, kad nenorėč gyvent Ispanijoj nuolat. Nes va tokiam karšty, dirbt, važiuot sportuot, gamint msistą, vaikams į šulę, nu nesamonė.

Atostogaut, kai nuo ryto šalta šampė yra vidna, o nuolat gyvent yra kita.

tokiam karšty niekam nėr jėgų, tik gaivintis.

Atsakyti

Jo, Blueta, as irgi pagalvodavau, kad smagu atostogauti tokioj saly. Bet pastoviai gyventi... Atsibostu tas karstis. Priprastum ir prie palmiu grozio ir pan. Tai kai ilsiesi, tau nei dirbtinnereikia, nei gaminti, neini pardes eiti, todel visai kitaip atrodo. O kai reiketu kiekviena diena gyventi, tai atsibostu. Jie gi Ispanijoj net nedirba per pietus, uzsidaro. Liudnuma tada buna. Viesbuty su pramogom, maistu, kokteiliais, baseinais visai kitaip viskas atrodo.

Atsakyti