Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Su Šv.Velykom!!!

Kur pazvelgsi visur balta!Papokstavo gamta motule smile.gif Padangos vasarines,kaip reikes vaziuot kiausiniu dauzyt ax.gif
Rasyte,aciu

Labas rytas
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif

Su sv. Velykom 4u.gif

Prisnigę iki kelių bigsmile.gif Medžiai aplipę storu sniego sluoksniu bigsmile.gif biggrin.gif

Jei ne padangos pradurimas, būčiau dar su žieminėmis padangomis... Bet kas būtų, jei būtų... Dabar su vasarinėmis biggrin.gif
Atsakyti

Su Velykom visas :4u:​ 

Atsakyti

Laba.

Su Sv.Velykom!

Ziema atejo😯 Nenoriu...

Mano sesuo siandien ryte isskrido is Skotijos i Kembridzo univera. Iskviete ja. Tai lektuvas ratais skraide 40min virs Londono ir nusileido del gedimo😮 Sako, vienu momentu lektuve buvo kilus panika😯 Nu zo... Dabar sedi oro uoste, laukia kito lektuvo. O ten pas ja viskas pagal laika suplanuota. Tai nervuojasi ziauriai.

Atsakyti

Sveikos ,

su šventem ! Ar socios 😁?

Atsakyti

Sveikos ,

su šventem ! Ar socios 😁?

Uhu😯

Atsakyti

Laba.

Su Sv.Velykom!

Ziema atejo😯 Nenoriu...

Mano sesuo siandien ryte isskrido is Skotijos i Kembridzo univera. Iskviete ja. Tai lektuvas ratais skraide 40min virs Londono ir nusileido del gedimo😮 Sako, vienu momentu lektuve buvo kilus panika😯 Nu zo... Dabar sedi oro uoste, laukia kito lektuvo. O ten pas ja viskas pagal laika suplanuota. Tai nervuojasi ziauriai.

Katee, dzin tie planai. Svarbiausia saugiai. Tegu ir vėliau.

Su šventėm, brangiosios :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 04 16, 16:09)
<p>Sveikos ,</p><p></p><p>su šventem ! Ar socios 😁?</p>

Aš labai tvarkingak valgiau ir nepersivalgiau 😀

Bet oras 💩
Atsakyti

Aš irgi valgiau labai tvarkingai. Napoleoną kepdama svajojau, kaip jį rysiu, o tesuvalgiau vos gabaliuką. Kažkas su manim ngerai. :hmm:​ 

Atsakyti

Terezza , skrandis susitraukes 😊

Atsakyti

Terezza , skrandis susitraukes 😊

Nea. Tiesiog kai maitiniesi teisingai ilgesni laika, saldumynu nebesinori savaime. Man treneris sake, jog tai pirmas pozymis, kad maitiniesi teisingai ir organizmui nieko netruksta.

Laba.

Terezza - as irgi taip sakiau. Svarbu, kad saugiai nusileido.

Atsakyti

Nea. Tiesiog kai maitiniesi teisingai ilgesni laika, saldumynu nebesinori savaime. Man treneris sake, jog tai pirmas pozymis, kad maitiniesi teisingai ir organizmui nieko netruksta.

Laba.

Terezza - as irgi taip sakiau. Svarbu, kad saugiai nusileido.

O man ir saldumynu nesinori 😁

O maitinuosi labai ivairiai 😂

Atsakyti