Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ne ny, aš apie rintas ligas, kai į darbą jau nepasivilksi, prie geriausių norų. Ką tada? Bedarbis lieka?

1000 už sav skamba bezbožnai. Biškį nepagaunu sistemos, kaip uždirba pinigus vaikus auginantys tevai ir kartu juos prižiūri 😵

 

Tai taip. Galimybe prarasti darba - labai didele, jei darbas toks, kad tave pakeisti nesunku.Tokia ta kapitalistine rinka :unsure:

 

Tai cia normalesnes stovyklos. Yra manau ir pigesniu, tik jau kas kaip nezinia. Didesni vaikai namie trinasi. O dazna seima yra, kad mamos nedirba (ypac jei vyras neblogai uzdirba), arba seneliai padeda. Jei maziau uzdirbantis esi, tai visokiu benefits gauni (mokesciai uz vaika grazinami, gali aplikuoti sveikatos draudimui ir pan.), jei daug - pinigai kaipo ir ne problema. Blogiausia - jei esi viduryje.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 14 balandžio 2017 - 17:50
O, Katee, smagu, kad gera zodi pasakei apie tos pardės rubus 4u.gif

Idomi bra pas tave bigsmile.gif


Man tai nepatinka dazyti kiausus, bet dazau. Kai vaiku neturėjom (5 metus) nedaziau, dzin man buvo ax.gif biggrin.gif

Atsakyti

Kate, į Fuerteventūrą.

Pažintinis filmukas apie salą. 😍

http://www.hellocana.../fuerteventura/

Atsakyti

O, Katee, smagu, kad gera zodi pasakei apie tos pardės rubus 4u.gif

Idomi bra pas tave bigsmile.gif


Man tai nepatinka dazyti kiausus, bet dazau. Kai vaiku neturėjom (5 metus) nedaziau, dzin man buvo ax.gifbiggrin.gif

Rubai tai nzn, bet apatiniu buna fainu, tikrai.

Oi, kai vaiku neturejom ir as nieko nedaziau.

Atsakyti

Blueta👍

Atsakyti
Blueta bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Laba

Blueta, a lagamine vietos liko? As nedidele, tilpciau  :laugh: 

Gero jums laiko, pailsekit! :vacation1: 

Katee, ot pradziuginai vaika, isivaizduoju, kaip issigandus buvo kai nerado.

As kiausu nedazysiu. Velyku sventes isvis nesuprantu, o dar pavasario ner.  

Atsakyti

Kiausiniu as ir nemegstu dazyt  :huh2: 

du metus is eiles vis vaziuojam pas draugus ju dazyt , tai visai smagi vakariene gaunas su uzsiemimu , vaiku daugiau , prigalvoja jie ten visko .

o siemet dar nieko nesitarem , ryt bus matyt . Jei ka susikaupsiu ir dazysiu 😁 

As pati jau kaip neblogas kiausinis 😎

Atsakyti

O man tai patinka visai tuos kiaušinius dažyt. Ir kol vaikų nebuvo - dažėm. Na, man kažkaip atrodo, kad puoselėt tradicijas reikia, ir vaikams jas perduoti reikia... Nenorėčiau, kad mano mergaitėms Kalėdos, Velykos, ar kitos reikšmingesnės šventės būtų tiesiog balius eilinis, be reikšmės, be tradicijų...   :hmm: 

Žodžiu, šventes mes švenčiam, neįsivaizduoju Velykų be margučių ridenimo. 

Blueta, gero laiko jums  :thumb_yello: 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif


Oj, vaikai su dideliu dziaugsmu dazo kiausinius wub.gif
O as, apskritai, kazkokia vos ne apatiska pasidariusi. Atrodo, kad galėciau, isvis nesvesciau, atsiribociau. unsure.gif

Bet as, paskutiniuosius keleta metu net Pesach svenciu biggrin.gif Va, pusryciauju - macas su banano riekelėm ant virsaus biggrin.gif Ir varau i sporta smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
gal issisaugojot kuri Bluetos salotas su brokoliais?Imeskit,prasau
Atsakyti

Kažkaip sumalė nuorodą, kartoju 

https://m.facebook.c...438404543063932

Prasom receptas

Atsakyti