Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Pasimesčiau, jei jaunikis imtų varkt pamatęs 😊 [url="https://www.facebook.com/AmoMama.France/videos/395818610818322/"]https://www.facebook.com/AmoMama.France/videos/395818610818322/[/url]

Maniskis, zaltys, neverke😃

Laba. Vaikai siandien ir vel i kina ejo. Tik pasiemiau. Isleidau i Robotika. Pati pasilikau Akre papietauti.  

Kine (patalpoj prie saliu visu) bernai rado tel., kai isejo is sales. Ateinu, nesuprantu kame reikalas. Jie man: Ko tu palieki tel ant sofkes salia sales!😮 Ziuriu, toks pat. Ir spalva ir net apsaugos spalva tokia pat. Laukiu, kol kas paskambins. Kol kas tyla.  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 balandžio 2017 - 11:24

Labas,

 

Tylu, kiaušinius dažot?  :laugh:

 

8p.m., o tai tu nori pasakyti, kad tu atostogauji tik 5 dienas metuose? Siaubelis...  :karsta: O pvz. kokios tai neapmokamos atostogos egzistuoja?

 

Šiandien tokia darbinga diena - ryte vaistus į ranką leido, vėliau sportavau, dabar kotletų žuvies pritroškinau. Atsisėdau pailsėti šiek tiek. Reikia dar apsipirkt Velykoms, nes ateis MB sesuo su vaikais. Bet net baisu kur lįst, vakar Lidle buvom, tai įėjom ir išėjom - eilės milžiniškos. O prie turgaus tai išvis automobilių eilė nusidriekus, o man kaip tik ir reikia daržovių, kažko iš kiaulienos...

 

Katee - o tai gal pati paskambink, pvz, paieškok kontaktuose- "mama", "tėtis". 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 14 balandžio 2017 - 15:24

Šiandien tokia darbinga diena - ryte vaistus į ranką leido, vėliau sportavau, dabar kotletų žuvies pritroškinau. 

Papasakok, kaip juos gamini.

Aš kiaušų nedažysiu. Einu į salę, grįžus Napoleoną lipdysiu. 

Atsakyti

Paprastuoju būdu darau: sumalu kelis kartus žuvį, šiandien maliau karpį ir plačiakaktį, kartu įmalu svogūną, česnakų, saliero stiebų,lauro lapų, pridedu būtinai petražolių šviežių, ar džiovintų, prieskonių. Tada kiaušinių mušu ir kelis šaukštus nesveiko daikto - manų. Viską apkepu, o tada dedu į troškintuvą, kartu su grietine, daug krapų ir vandens, kad kiek apsemtų - viską į orkaitę pusvalandžiui. Skamba sudėtingai, galima iškart maltą žuvį pirkt, tada daug paprasčiau, bet man visada skaniau, kai pati sumalu.

Atsakyti
Kai susigraudina jaunikis man visai faina tongue.gif Pati vos ne psižliumbiau biggrin.gif Bet kur per daug žliumbia-jau įspūdis, kad pvz "ojėj, įkliuvau, blyn, ką daryt, šakės, ką aš darau" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kaip skaniai tie žuvytės kotletukai nuskambėjo bigsmile.gif

Nusipirkau maudymuką juodos spalvos. Norėjau arba rudo, arba juodo. Niekad tokios spalvos neturėjau. Butu buves rudas, gal ruda buciau ėmus, bet tokio nebuvo. Juodas patiko. Kai krutinės nėra, tai ėmiau su dideliu push up. Lygtai labai patogiai nugulė ant kuno. Newyorker pardoj pirkau. Nezinau, kaip laikys, tikiuosi geriausio 😃 Dar vientisą Lidexe maciau. Bet nesimatavau. Irgi juodas ax.gif
Atsakyti

Labas,

Tylu, kiaušinius dažot?  :laugh:

8p.m., o tai tu nori pasakyti, kad tu atostogauji tik 5 dienas metuose? Siaubelis...  :karsta: O pvz. kokios tai neapmokamos atostogos egzistuoja?

Šiandien tokia darbinga diena - ryte vaistus į ranką leido, vėliau sportavau, dabar kotletų žuvies pritroškinau. Atsisėdau pailsėti šiek tiek. Reikia dar apsipirkt Velykoms, nes ateis MB sesuo su vaikais. Bet net baisu kur lįst, vakar Lidle buvom, tai įėjom ir išėjom - eilės milžiniškos. O prie turgaus tai išvis automobilių eilė nusidriekus, o man kaip tik ir reikia daržovių, kažko iš kiaulienos...

Katee - o tai gal pati paskambink, pvz, paieškok kontaktuose- "mama", "tėtis". 

Taip ir daryciau, bet ten kodas buvo uzdetas. Specialiai nejau is Akropolio niekur. Atsisedau papietauti. Zodziu, veliau sulaukiau skambucuo. Ekrane ismuse "Mama". Suoratau, kad vaikas kazkoks paliko tel. Pakeliau, pasakiau kur esu ir susitikom. Atidaviau tel. Moteris susijaudinus. Mergaite apsiasarojusi su ja kartu. Ta moteris tik traukia pinigine ir duoda man 10eu. Tipo, vaikams kad saldainiu nupirkciau uz radybas. Neemiau, aisku. Svarbu, mergaite laiminga, nuosirdu Aciu istare, tel prie krutines prispaudusi😍

Bet mums tai sekasi rasti tuos tel. Per nepilnus metus, jau 3-cia karta randam. Tai Nidoj, tai vaiku parduotuvej, tai kine.

Mmm, zuvies kotletai skaniai skamba👍

Atsakyti

Feja - man patinka Newyorker apatiniai. Daznai randu patogiu liemeneliu. O ir tikrai graziu buna. Va, ir savo bralete pirkau is ten. Labai kokybiska ir kaina juokinga. Tos brangios nesedi taip gerai kaip si. O ir minksta, nevarzanti, labai patogi. A kokia ten firma, man po barabanu. Tokia:

[attachment=242295:20170327_145056.png]

Atsakyti

Susiirinkau vaikus, nuėjom papiietsut, tradiciškai, pas japonus. Po to vyras su sūnum į kirpyklà nuvažiavo apsikirpt abu, aš su maže namo, eisiu lagaminus susimesiu.

kaip džiaugiuos,kad nei kiaušų nedažysiu nei pardėse prie maisto grūstis, kažkaip visai nie oxota 😀

Atsakyti

Skaičiau, Bružas su Šorena skiriasi :(

Atsakyti

8.p.m., o tai kaip ligos atveju? Nu rimtesnės kokios, kai suserga pora sav./mėn? Atleidžia iš darbo ar kiap? 

Nu bet tai amerikė tik jauniems, sveikiems, darbingiems, taip išeina 🤔

Dėl atostogų tai iš vis bliambutis kažkoks, nepagaunu, tai kai vaikams vasarą atostogos, kur jie dedasi, jei tėvai dirba? Kalbu apie 7-8 metų vaikus.

 

Pasimesčiau, jei jaunikis imtų varkt pamatęs 😊

https://www.facebook...95818610818322/

 Yra toks posakis apie Rusija: umom Rasiju nepaniat. Tai man cia taip apie JAV. As niekaip nesuprantu sitokiu atostogu/ligos dienu. Ta prasme,  turi nsupresti pries imdama atostogu, kad siais metais nebesirgsi. O jei susergi, velkies i darba ir vsio.

 

Taip taip, ir dar tokiems kuriuos darbas veza :D

 

Vaikams stovyklos specialios yra. Vidutine kaina apie 1000 dolcu savaitei. Arba bandyk per gimines/senelius ir pan. perleidinet.

 

Juokiuosi garsiai. As jauciu apsisukciau ir pabegciau nuo verkiancio jaunikio :huh2: :unsure:

 

 


Tylu, kiaušinius dažot?  :laugh:

 

8p.m., o tai tu nori pasakyti, kad tu atostogauji tik 5 dienas metuose? Siaubelis...  :karsta: O pvz. kokios tai neapmokamos atostogos egzistuoja?

 

Jo jo sokoladinius :bigsmile:

 

As? A isvis atostogu teises neturiu, nes mano darbas yra pagal sutarti (laikinas). Jei imu laisvas dienas, man niekas uz jas nemoka. MB turi 2 savaites (nuo darbdavio priklauso kaip sakiau), po 5 metu tam darbe turetu 3. Pries kelis metus turejo darba, kur buvo tos 5 dienos atostogu ar ligos. Ir dauguma draugu taip turi.

 

 

Nusipirkau maudymuką juodos spalvos. Norėjau arba rudo, arba juodo. Niekad tokios spalvos neturėjau. Butu buves rudas, gal ruda buciau ėmus, bet tokio nebuvo. Juodas patiko. Kai krutinės nėra, tai ėmiau su dideliu push up. Lygtai labai patogiai nugulė ant kuno. Newyorker pardoj pirkau. Nezinau, kaip laikys, tikiuosi geriausio 😃 Dar vientisą Lidexe maciau. Bet nesimatavau. Irgi juodas ax.gif

 

As labai grazu  vientisa maudymuka (man) nusiziurejau, reiks prie progos eiti matuotis.

Atsakyti

Ne ny, aš apie rintas ligas, kai į darbą jau nepasivilksi, prie geriausių norų. Ką tada? Bedarbis lieka?

1000 už sav skamba bezbožnai. Biškį nepagaunu sistemos, kaip uždirba pinigus vaikus auginantys tevai ir kartu juos prižiūri 😵

Atsakyti

O man bisai smagu su vaikais tuos kiausus dazyti. Aisku, vaikams smagiau😃

Vyro tetis skambino, kviecia pas save per Velykas. Nzn ar vaziuosim. Kazkaip tingiu. Bet jei vyras nuspres vaziuoti, tada teks.

Jomajo, pas mus ryte sniego kai dave😲 Paskui diena pragiedrejo, saule islindo, silciau pasidare. Per sventes irgi slapdriba zada😯 Kosmaras, ne pavasaris.

Blueta - laiku ismaunat😄 Ant Lietuvos ziema prasidejo. Kur skrendat, nepamenu ar sakei?

Atsakyti