Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

8pm - reiskia, bloga trenere buvo😊

Del kelioniu👍

 

Sakai? As manau, kad beda manyje, nes treneriu turejau .... hmmm...5 :huh2: :unsure:

 

Jo, keliones yra mano aistra :wub: Europj gyvendama nuolat keliavau, dabar viska labai apriboja darbai, vaikas ir pan.
 

Atsakyti

Jo, keliones yra mano aistra :wub: Europj gyvendama nuolat keliavau, dabar viska labai apriboja darbai, vaikas ir pan.

Turbūt, vistik DARBAI VAIKAI apriboja, pagrinde. O ne tai, kad Europoj ar Jav. 

Vaikai tikrai lb apriboja tokius dalykus, nes gyveni jų ritmu, mokyklos grafikais.

Mūsų studentė, pasibaigus mokslo metams, nutarė mėnesį pakeliaut po Meksiką.

Atsakyti

Turbūt, vistik DARBAI VAIKAI apriboja, pagrinde. O ne tai, kad Europoj ar Jav. 

Vaikai tikrai lb apriboja tokius dalykus, nes gyveni jų ritmu, mokyklos grafikais.

Mūsų studentė, pasibaigus mokslo metams, nutarė mėnesį pakeliaut po Meksiką.

Dar ir kaip apriboja. Vis sakom su vyru, kad anksciau del pinigu negalejom daug keliauti, nes reikejo viska kurti nuo nulio, o dabar del vaiku😄

Atsakyti

Dar ir kaip apriboja. Vis sakom su vyru, kad anksciau del pinigu negalejom daug keliauti, nes reikejo viska kurti nuo nulio, o dabar del vaiku😄

The same. Bokalai.

dabar sakom, nu ką, keliausim kai vaikai užaugs 😃

Atsakyti

Pora valandų kopėčiom laipiojau ant langų, nuiminėjau užuolaidas, skalbiau, po to kitas kabinau. Kažkaip užėjo netikėtai noras užuolaidas svetainėj pasikeist 😊

kaip pirštų pagalvėlės sugrubo nuo tų segtukų segiojimo  :huh2:  

Bet atrodo, net oras, kitas. 

Atsakyti


Pora valandų kopėčiom laipiojau ant langų, nuiminėjau užuolaidas, skalbiau, po to kitas kabinau. Kažkaip užėjo netikėtai noras užuolaidas svetainėj pasikeist 😊 kaip pirštų pagalvėlės sugrubo nuo tų segtukų segiojimo  :huh2:   Bet atrodo, net oras, kitas. 

Oi, kai isskalbtos uzuolaidos, tikrai kad oras kitas namie. Gaiva. Nes jos gi neitiketinai daug dulkiu surenka.

As praeita savaite irgi isskalbiau ir pakabinau svarias. O dar ir langus nuplove ta diena👍

Man tai rankos nutirpsta, kol segioju.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 13 balandžio 2017 - 21:16

Manes namu ruosa pries sventes irgi dar laukia , nes susirgo musu tvarkdarys . Bet labai nesiplesysiu , vaikus idarbinsiu ir bendrom jegom iveiksim .

kai noras yra labai gerai keliaujasi ir su vaikais  :rolleyes: 

Atsakyti

Turbūt, vistik DARBAI VAIKAI apriboja, pagrinde. O ne tai, kad Europoj ar Jav. 

Vaikai tikrai lb apriboja tokius dalykus, nes gyveni jų ritmu, mokyklos grafikais.

 

 Na taip, bet JAV nera sureguliuota, kiek atostogu gausi. Nuo darbdavio priklauso. Vieni pvz. duoda 5 darbo dienas i metus  ir i jas isipaiso tavo ligos dienos. Tai ir be vaiku nelabai pakeliaut iseitu.

 

 

kai noras yra labai gerai keliaujasi ir su vaikais  :rolleyes:

 

Cia irgi nuo vaiku priklauso, pvz. man su dukra ner lengva keliaut. Sunku maisto atzvilgiu, ji nenori tolimu atstumu eiti, kur man idomu - jai ne ir pan. As megstu aktyvias, istorines, ir pan. keliones.

 

Atsakyti

 Na taip, bet JAV nera sureguliuota, kiek atostogu gausi. Nuo darbdavio priklauso. Vieni pvz. duoda 5 darbo dienas i metus  ir i jas isipaiso tavo ligos dienos. Tai ir be vaiku nelabai pakeliaut iseitu.

Nieko sau  :blink: 

Aš užuolaidom ryt užsiimsiu. Šiandien patalynę keičiau.

Atsakyti

8.p.m.kokia nepūtiova sistema dėl atostogų. Tai ka ten pakeliaut gali per 5 dienas 😳

6.ą pažadino paukščiai. Ale, miegot prie atdaro lango vistiek gėris, tegu žadina. Geriau nei žadintuvas.

tai laaaabas rytas. :rolleyes: 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Bet tai atostogos 5 dienos ir tos prasirgtos, tai čia vergovė. Kaip galima dirbt pas tokį? Ilgai nepratemptum unsure.gif Kaita pas tokius didelė turėtų būti unsure.gif


Ačiū merginos už užuojautą dėl mašiniuko 4u.gif
Saugojimo aikštelėje laiko mb savo, mano labai patogiai prie namų būna. Aikštelė ne taip jau arti, kai lyja ar blogas oras gera šalia turėti ją.
Dabar visad apžiūriu ratus prieš lipdama.... Bijau, kad gali pasikartoti...

Mane irgi paukščiai prižadino. wub.gif smile.gif
Atsakyti

8.p.m., o tai kaip ligos atveju? Nu rimtesnės kokios, kai suserga pora sav./mėn? Atleidžia iš darbo ar kiap? 

Nu bet tai amerikė tik jauniems, sveikiems, darbingiems, taip išeina 🤔

Dėl atostogų tai iš vis bliambutis kažkoks, nepagaunu, tai kai vaikams vasarą atostogos, kur jie dedasi, jei tėvai dirba? Kalbu apie 7-8 metų vaikus.

Pasimesčiau, jei jaunikis imtų varkt pamatęs 😊

https://www.facebook...95818610818322/

Atsakyti