Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Rasytee - neskriausk vyro😂

Per velai pasakei 😁

Atsakyti

Per velai pasakei 😁

A jau isisegei i kaklo arterija?😯

Atsakyti

A jau isisegei i kaklo arterija?😯

Dar ir kaip  :devil:  

ai nu as gi biski nescia , biski piktoka ir siaip bjauroka 😁

Atsakyti

Labas lietingas vakaras. Ka veikiat?  :angel2: 

As po trx + pumpo, kojas istiesiau lovoj.  :sleep: 

Feja, o nera kazkur artimoj kaiminystej saugomos aiksteles? Paliktum sau rami masina ir rastum su sveikom padangom

http://kaunas.kasvyk...ien-griauciai/#  :oh: cia kaip gudziais 90aisiais, kai vogdavo viska kas su ratais.

Blueta, aciu uz nuoroda. Grazios pakuotes. Dovanos puiku.Ta paskutini tai maciau iki pardavineja. As istikima Lindit ir Moser Roth sokoladams. 

Atsakyti

Labas lietingas vakaras. Ka veikiat?  :angel2:

Blueta, aciu uz nuoroda. Grazios pakuotes. Dovanos puiku.Ta paskutini tai maciau iki pardavineja. As istikima Lindit ir Moser Roth sokoladams. 

Sugrūdau vaikus į lovas, čilinu prie židinio. Tuoj irgi eisiu lovon, kažko traukia ant miego.

yra ir Vilniuj pora pardžių,kur prekiauja jais. Bet tiesiai iš gamintojo visad daugiau garantiju, kad nusipirksi šviežią, negu kaži kiek pragulėjusį lentynoj. Plius, dabar nuolaidą duoda netu perkant, tas 20% man visai solidžiai susidaro, kai daug perku.

Atsakyti

Laba.

Na ir pavasaris, atsiprasant😯

Gurksnoju kokteiliuka salej. Tuoj leksiu namo. Tvarkytoja siandien ateina. Reikes vaikus ant ledo nuvesti, kad netupet namie ir netrukdyti. O ir zadejau jiems.

Atsakyti

Laba.

Na ir pavasaris, atsiprasant😯

Gurksnoju kokteiliuka salej. Tuoj leksiu namo. Tvarkytoja siandien ateina. Reikes vaikus ant ledo nuvesti, kad netupet namie ir netrukdyti. O ir zadejau jiems.

Rytas lb prastas buvo, bet dabar tai pusė velnio, parėjau iš miško sušilus. Saulė lenda Vln, tempa +10. 

Varysiu su drauge pietaut, atskrido iš Norvegijos, noriu pasimatyt.

pas mane irgi namus tvarko, čiuošiu tuoj.

labu.

Atsakyti

Sveikos  :) 

Pas mus dangus gražus ir saulėtas, nu bet jau atvėso, tai ką aš žinau  :hmm:  :unsure: Tikrai galėtų sugrįžt ta šiluma greičiau, labai norisi paskutiniu metu man jos..

Fėja - nesmagu labai dėl padangų, tikiuosi, kad nepasikartos  :4u: 

Kaip laukiu darbo pabaigos - lėksiu į salę  :yahoo:  :D Kaip išprotėjus jau kokia, nes vakar poilsio diena buvo, tai šiandien noriu pajudėt  :)​ 

Atsakyti

Almost - nu smagu, kad uzsikabinai👍

Blueta - gero laiko su drauge!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 13 balandžio 2017 - 10:01

Almost - nu smagu, kad uzsikabinai👍

ai žinai, visaip būna, bet dabar jaučiuos labai gerai sportuodama  :) dar aišku ir tas pridėjo, kad kartą per savaitę (arba dvi) sportuoju su trenere, tai ji mane kažkaip motyvuoja labai  :D 

Atsakyti

Labas,

neaktualu man oro problemos :P 

vakar nupirkau bilietus i Naujaji Orleana, dar darbas siuncia i kelias konferencijas, tai biski pasikeliausi per artimiausius du menesius :wub:

Savaitgali planuojam dukra nusivezti braskiu parinkti, patys irgi pasilepinsim - uzsuksim i vaisiu/uogu vynine salia.

Feja, del padangu :unsure: :huh2: Te baliona  :4u:  Man nesuvokiama, kaip taip galima imti ir kito zmogaus turta gadinti. Degradai,

Rasytee, maziau interneto skaityk. As kaip visada sakau, kai man galvos skausmas, paskaitau googlej ir suzinau, kad man smegenu vezys. Geriau su gydytoju konsultuotis :rolleyes:

Almost, labai gerai, akd taip uzsikabinus. As net ir su trenere tokioj stadijoj nesu buvus :hmm:

Atsakyti

8pm - reiskia, bloga trenere buvo😊

Del kelioniu👍

Atsakyti