Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Jetus, koks šaltas tytas. Išleisdama vaikus į mokyklą iškišau nosį į lauką, fui 😠

Ir nieko gero visą savaitę nežada, naktim minusas, dienom lietus/debesys ir 7/9 ....

kalbėjau su dukra vakar, Vašingtone 29, prieš tai savaitę po 26-28, vaiksto linine suknute.

Atsakyti

Jo, jau balandzio viduris, o silumos nenusimato😕 

Atsakyti

[attachment=242229:IMG_0025.JPG]

 

labas rytas..

katee,gražiai/smagiai pasibuvimas ..

Fėja,kas liečia mašiniuka☹

Aš blogai miegojau,visaaaa naktį varciausi... 

Geriu kava ir reikia judėti į darbą,dar pakeliui užsukti pas viena moteriške paimti automobilio kėdute,maitinimo kėdute būsimam leliui..

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 04 12, 08:18)
<p>Labas rytas,</p><p></p><p>pas mus siandien daktaru diena bus . Ryte leliam dantuku taisyt po pietu eisim su vaikais i pasimata su sese 😁!  Labai jiem smalsu paziuret ka ji ten pilve veikia 😁O ir pati laukiu vizito , keli klausimai neramina , kartais gerai tas googlas , bet kartais ir prisiskaitau per daug  hmm.gif </p>

Man daktarė neleido nieko skaityt smile.gif) neskaityk ir tu smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 04 12, 07:10)
Nuo kada Cicinas saugumo rodiklis 😃</p><p></p><p>Baikt, vilijampoles "baubai" jau praeitis, seniai išsisaudė, o kas liko tai susėmė ir už grotų. Saugus ir lb žalias rajonas palei Nerį , būnu ten kai uošvius lankau, mano vyras gi slabadzianskas 😃Ir savo prašmatnu  limuziną  absol be baimės palieku. </p><p></p><p>Rasyt, viską dėjau pagal receptą, išskyrus kad neturėjau pekano riešutų, tai įmečiau graikiškų. Labai skanu, net sūnus valgė, o čia jau rodiklis kad skanu. 😃</p><p></p><p>Labu</p>


biggrin.gif biggrin.gif
QUOTE(katee @ 2017 04 12, 07:48)
<p>Jo, jau balandzio viduris, o silumos nenusimato😕 </p>

Gal vasara karsta bus..... rolleyes.gif

Rasytee, kaip faina dėl echo wub.gif
Kas kiek laiko daro? Turit foto? wub.gif


Patranka 4u.gif
Atsakyti

Atsiimu pretenzijas orui. Puikus! Pralėkėm mišku savo kilometražą, laukiu, kol nugara atvės, eisiu į dušą, tai galiu pasakyt dangus žydras, saulė, gaivu. Laaaabai 👌

Atsakyti

Pas mus jokios saules😯 Nors ir nera labai tamsu.

Rasytee - zinau, kaip knieti paskaityti visokias nesamones. Bet kodel galvoji apie blogus dalykus? Nesi juk kazkokioj rizikos grupej ir pan. Tai neprisigalvok.

Sedziu kirpykloj jau.

Atsakyti

Aš irgi norėjau pasakyt, neskaityk nesąmonių, gi tyreisi, dareisi rimtą tyrimą, kam save jautrint skaitant visokius blogus dalykus. Mėgaukis laukimu 🎈

Dar gali pasimėgaut geru šokoladu. Beigi kitos, taip pat. Nuostabus šokoladas, išbandytas, tai nuo tada kai atradau dabar nuolat perku. Užtenka gabalėliio, kad tirpdamas burnoj pakylėtų į dangaus 😊

Kaip tik velykinė nuolaida dabar, tai užsisakiau už 80 €, mėgstu dovanot.

http://www.chocostor...tegory/business

vyro mėgstamiausias šitas.

http://www.chocostor...tegory/charging

mano šitas

http://www.chocostor...skos-kristalais

Kas mėgsta pienišką

http://www.chocostor...sezamo-seklomis, gavęs aukso medalį JAV.

šaunuoliai lietuviai, jei ko imasi, tai padaro 👍

Atsakyti

biggrin.gifbiggrin.gif
Gal vasara karsta bus..... rolleyes.gif

Rasytee, kaip faina dėl echo wub.gif
Kas kiek laiko daro? Turit foto? wub.gif


Patranka 4u.gif

Nevarazinkit karstos vasaros 😳 Kur man reiks dingt 🤢?!

retokai daro , dabar normaliai tik antra karta , su tais visais pamatavimais , apziurejimais . Pradzioj kelis kart trumpai ziurejo ar vietoj ir tt

Atsakyti

Oj, Blueta, dekui uz puikia nuorodas. As dievinu juoda sokolada. Reikes isbandyti butinai. Dovanoti irgi megstu. Mano meistres nagu/ragu/plauku visos palepintos buna. Daznai ne tusciomis ateinu☺ Man malonu zmonems kazka iteikti.

Mes su vyru is Suomijos parsivezem juodo sokolado kelias didziules storas plyteles. Grynai suomiskas. Labai skanus. Reikejo imti daugiau!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 12 balandžio 2017 - 09:58

Pas mus jokios saules😯 Nors ir nera labai tamsu.

Rasytee - zinau, kaip knieti paskaityti visokias nesamones. Bet kodel galvoji apie blogus dalykus? Nesi juk kazkokioj rizikos grupej ir pan. Tai neprisigalvok.

Sedziu kirpykloj jau.

Esu esu mazumele ir skaitau butent apie tai . Tik iki siol nezinojau , kad tai gan rimta , per auksta begi imetus buvau 🤔 Bet cia man problemeles ne leliukui . Na siandien suzinosiu gal taisosi padetis .

o dar kaip MB nervina 😳 Jauc cia hormonai mane veikia 🤓

Atsakyti

Rasytee - neskriausk vyro😂

Atsakyti